"Като две капки вода" - сезон 2, серия 2

  • 37 233
  • 778
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Капвам и аз  Party, нямам търпение!

# 16
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Маме,   bouquet за новата тема.

Да ни е хубаво в нея и интересно и забавно пред малкия екран!  Wink


И дано да няма излишни дрязги!
 

Маме  newsm51

# 17
  • Мнения: 3 048
За темата   bouquet

Ще ми бъде интересно как Къци ще направи Слави newsm78 Доста трудна задача според мен...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 109
Да ги видим в понеделник как ще се справят  Laughing

# 19
  • Мнения: 5 811
За темата   bouquet

Ще ми бъде интересно как Къци ще направи Слави newsm78 Доста трудна задача според мен...
Според мен Къци няма да може да се справи,по скоро ще направи пародия на Слави отколкото имитация.

# 20
  • Мнения: 3 048
За темата   bouquet

Ще ми бъде интересно как Къци ще направи Слави newsm78 Доста трудна задача според мен...
Според мен Къци няма да може да се справи,по скоро ще направи пародия на Слави отколкото имитация.

Слави е труден за имитация - първо, че имаме несъотвествие физически, второ, Слави има едно негово си произношение на гласни, съгласни.... Много е специфично. Ето, Мая докара Мариус към маниери 1 към 1, но там нямаше пеене, но пък имитацията за мен беше отлична.... Съгласна съм, че може и да бъде пародия на Слави - нали те с Маги воюват за нещо си newsm78

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 587
нещо подобно ще изглеждат http://sidoxia.files.wordpress.com/2009/07/minime.jpg

# 22
  • софия
  • Мнения: 2 543
И Дони и Рафи изглеждаха така! Simple Smile

# 23
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Благодаря за темата  Simple Smile

# 24
  • DE
  • Мнения: 9 068
На мен ми се иска Къци да се справи с имитацията на дългия. Очевидно е, че е нарочно. И е очеизвадно, че бутона е нагласен. Мерилин се падна на Стефания, защото има визуална прилика, както и Мари от Роксет се падна на Неве, а не на Деян, Фреди се падна на пеещия Иво и тн....  Peace И в миналия сезон го имаше. Разбира се има и "гаври" все пак  е забавно предаване.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 968
Между другото в коя зала се играе шоуто ?

# 26
  • София
  • Мнения: 23 002
Според мен, Къци ще се справи с имитирането. И аз си мисля. че тенденциозно са избрали Къци да имитира Слави. Определено има подтекст. Simple Smile

Благодаря за новата тема!   bouquet

# 27
  • Мнения: 338
Нямам търпение за утрешното шоу

# 28
  • София
  • Мнения: 168
Знаете ли как стоят нещата с гледането на живо? Знам само, че трябва да си там не по-късно от 7 часа.
След като предаването свърши, има ли нещо, което не се излъчва, или свършва и всички се разотиват? Mr. Green

# 29
  • Мнения: 8 556
А аз си мисля , че Къци няма да успее, освен ако не целят удна умишлена пародия.Знаем МХ в какви отношения е с Трифонов.

Общи условия

Активация на акаунт