"Като две капки вода" - сезон 2, серия 2

  • 37 239
  • 778
  •   1
Отговори
# 30
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Знаем МХ в какви отношения е с Трифонов.

В какви? Сигурно само аз не знам. Почти не гледам телевизия, не чета вестници, не гледам новини(много рядко, веднъж на седмица по малко ми е достатъчно Grinningnewsm78

# 31
  • софия
  • Мнения: 2 543
Не ми хареса как се подиграха на Къци като му дадоха Слави Трифонов да имитира
Мен точно тази ситуация ми затвърди мнението , че всичко е нагласено..!!

# 32
  • Мнения: 8 569
Цитат
Знаем МХ в какви отношения е с Трифонов.

В какви? Сигурно само аз не знам. Почти не гледам телевизия, не чета вестници, не гледам новини(много рядко, веднъж на седмица по малко ми е достатъчно Grinning)  newsm78
Слави съди господарите за това ,че бяха показали някъкъв негов гаф,спореха за авторското право ,Слави твърди ,че нямат право.Отделно имаше борба за това, кой ще бъде с правото да излъчва господари на ефира,но оригинала.Оказа се ,че БТВ имат лиценз да го правят / не МХ/,но за сега с Голата истина се провалиха.За това господарите имат 3 адреналинки,а не 2 както е оригинала.Така на практика те  си излъчват тяхното предаване,почти 1към1 с оригинала -Striscia la Notizia.

# 33
  • DE
  • Мнения: 9 068
MG18, благодаря.
До колкото знам Господарите не са на МХ, а на брат му. Знаех за конфликта с БТВ, но не знаех, защо е намесен Слави  newsm78

# 34
  • Мнения: 8 569
MG18, благодаря.
До колкото знам Господарите не са на МХ, а на брат му. Знаех за конфликта с БТВ, но не знаех, защо е намесен Слави  newsm78
В началото той беше продуцент ,после се отегли и остави на брат си предаването.А писах МХ ,че много са им дълги имената, а неговото е по познато.
Виж,че когато бяха в бТВ си имаха 2 адреналинка и всичко останало си беше същото.Аз понеже следя и стришата по италианската телевизия за това правя сравнение.Репортерите,униформите и оригинала са 1към1

# 35
  • Мнения: 11 607
Пуснах анкета, вие сте.....

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Мерси.   bouquet

Нети, Стефания, Неве /или Павката/.  Wink

# 37
  • Мнения: 4 864
Бутона си е нагласен отвсякъде

# 38
# 39
  • Мнения: 113
Не мога да пропусна да се запиша, мерси за темата   bouquet
Ще гледам с интерес довечера, надявам се да е интересно

# 40
  • Мнения: 1 350
С интерес чакам Стефания като Алис Купър Blush Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 4 294
мисля че този път са интересни комбинациите, с интерес чакам вторник  Laughing

# 42
  • Мнения: 7 849
нагласен или не, аз искрено се забавлаявам. и е удоволствие да ги гледам. В анкетата гласувах за Нети.  То още преди събитието е ясно, че ще справи най - добре.

# 43
  • Испания
  • Мнения: 37 503
мисля че този път са интересни комбинациите, с интерес чакам вторник  Laughing

Няма нужда да чакаш до вторник. Гледай днес.  Wink

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 238
Аз пък ще се изкефя Къци да се справи. Дано!

Общи условия

Активация на акаунт