Слънчо весело се смее, а юнчето все по-силно дивее -т.12

  • 33 905
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 336
Като заговорихте за Велик ден, мислите ли да спазвате това поверие да не боядисвате яйца? На мен така да не ми се занимава....най-много сладки ще си опека, просто нямам повече сили за кухнята специално. Искам само smile3524   Simple Smile
sky_high__ моля те сподели за поверието аз не знам за какво става дума но съм решила да ги правя със салфетка и белтък както ме научи сина ми  Laughing

# 721
  • Мнения: 58
Ами че бременните жени не боядисвали яйца. Simple Smile Исках да се поразровя и да намеря източници някакви, но освен форумни запитвания, на нещо свястно не попаднах. Ако изнамеря нещо, ще ви пратя. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 50
И аз не знаех за поверието.Опитвам се да открия логика,но нещо ми убягва.А за декупажа със салфетка и белтък и аз съм ЗА.Но ще ми е за пръв път-дано не се изложа.

# 723
  • Мнения: 336
И аз не знаех за поверието.Опитвам се да открия логика,но нещо ми убягва.А за декупажа със салфетка и белтък и аз съм ЗА.Но ще ми е за пръв път-дано не се изложа.
Няма да се изложиш ,но трябва да внимаваш като мажеш винаги от средата към края

# 724
  • Мнения: 50
И аз не знаех за поверието.Опитвам се да открия логика,но нещо ми убягва.А за декупажа със салфетка и белтък и аз съм ЗА.Но ще ми е за пръв път-дано не се изложа.
Няма да се изложиш ,но трябва да внимаваш като мажеш винаги от средата към края
Много благодаря за съвета.Ако има и други тънкости ще се радвам да споделиш.

# 725
  • Мнения: 336
И аз не знаех за поверието.Опитвам се да открия логика,но нещо ми убягва.А за декупажа със салфетка и белтък и аз съм ЗА.Но ще ми е за пръв път-дано не се изложа.
Няма да се изложиш ,но трябва да внимаваш като мажеш винаги от средата към края
Много благодаря за съвета.Ако има и други тънкости ще се радвам да споделиш.
Ами не мен сина ми ме научи  Embarassed аз дори не му повярвах на детето отначало дори щях да му се скарам защо си измисля хахахаха Laughing Laughing Laughing Laughing а то милото направи и ми показа Simple Smile

# 726
  • Мнения: 87
Че що да не боядисвам...
Ето ви още идейки
http://wonders.bg/diy/15-ideas-for-painting-easter-eggs

Дава ми го като спам. На мястото на --spam-- напишете w o n d e r s . b g без разстоянията.

# 727
  • Мнения: 1 175
Аз се психирах сега за болките като преди цикъл, от вчера ги имам почти през целия ден, с малко почивки. Отдадох ги на това, че бебко е слязъл доста надолу и рита точно там...
Контракциите като свиване на корема не мога съвсем да ги различа от по-големшките движения на бебко, като ми се издуе корема от едната страна и се втвърди, това контракция ли е? Аз си мисля, че е бебко  newsm78

Мики, мама на Вики и всички други майчета с болежки, дръжте се още мъничко остана  spoko
Ох наистина за доста болежки изписахме, хайде вече всичко да се нормализира  ooooh!

Ние пък нали си купихме кошарка и скрин на Лорелли, от тези комбинираните, които после стават на много неща, и наш тати от вчера не е излизал от детската да сглобява завалийката, каква мУка е това направо го съжалих  book pironi

А пък като бяхме на отворените врати, питах кога се слага и за колко време се поддържа епидуралната упойка, а старшата ми отговори че се слага АКО има предпоставки - т.е. много добра родова дейност, ако има и малък проблем със силата на родовата дейност, никой нямало да ми сложи упойка. Т.е. след като обсъдихме, извода е, че може много да те боли и да си имаш болезнени контракции колкото си искаш време, но ако не са ефективни - няма упойка  Shocked гадост...

# 728
  • Мнения: 84
Аз се психирах сега за болките като преди цикъл, от вчера ги имам почти през целия ден, с малко почивки. Отдадох ги на това, че бебко е слязъл доста надолу и рита точно там...
Контракциите като свиване на корема не мога съвсем да ги различа от по-големшките движения на бебко, като ми се издуе корема от едната страна и се втвърди, това контракция ли е? Аз си мисля, че е бебко  newsm78

гагги не се психирай  Confused дано и твоите ПМС не са сериозни и аз незнам дали е нормално или не  newsm78 цял ден се чуда виках да звънна на АГ-то ама ще изчакам до вторник да я питам лично  Wink
а както казваш издуването на коремчето  Blush и при мен се получава така по този начин я напипвам и като почна да я галя точно там където е "излязла"  Laughing след секунди се мести по навътре  Heart Eyes не се безпокой може да се консултираш с твоя доки за да си по - спокойна  Hug

# 729
  • Мнения: 786
Скай - нито спирулина знам откъде да си закупя, нито този дроб от треска, който даже не знам какво представлява  newsm78
Mome аз спирулината си я купих от био магазин Балев в МОЛ Пловдив, пише че е 100% спирулина  от контролирано био производство. Опаковката е от 500мг, 250гр. на цена 30лв. Искам да кажа, че от както я пия ми изчезнаха киселините (незнам дали има общо или е чиста случайност)

# 730
  • Германия
  • Мнения: 170
Добър вечер, мами  Hug   Аз днес цял ден се отдадох на чистене и разходки насам-натам, краката така да ме болят...  ooooh!  Обаче пък изненадващо - нямам никакви контракции, въпреки, че цял ден съм на крак! Peace 
Сдобих се с нова пералня днес, от комбинираните, които са със сушилня. Мисля си, че ще ми е полезна една сушилня, особено зимно време.

# 731
  • Мнения: 87
Момичета, форумът има много ползи, но една от големите му вреди е рискът да се филмираме мното лесно. Не се плашете. Всичко трябва да се слага в контекст и лично състояние. Всичко ще е наред. Peace

# 732
  • Мнения: 786
Пропуснах да споделя, това което аз знам за дроб от треска, и изобщо за всички големи океански риби. И то е че те са с най-високо съдържание на токсини. И не са особено препоръчителни-особено за бременни.Може би хранителна добавка с високо съдържание на омега 3 и 6 мастни киселини е по-добре ( мое мнение).

# 733
  • Мнения: 23
Момичета имам един може би глупав въпрос към мамите с опит-когато си стерилизирам шишетата и помпата за болницата в какво да ги сложа да не са в сака с другите неща

# 734
  • Мнения: 224
Момичета, форумът има много ползи, но една от големите му вреди е рискът да се филмираме много лесно. Не се плашете. Всичко трябва да се слага в контекст и лично състояние. Всичко ще е наред. Peace
  Мммм... колко точно го каза. Аз съм така. Като ви чета и гледам как всеки нещо пие, а аз нищичко и си викам бе то сигурно трябва....а ето, че криво ляво си мина почти. И това с шийката - никога не са ми я проверявали и съм във филма през цялото време като следя как една след друга се скъсяват. Но всичко е на ред. Мамчета, още малко ни остава  Party
Аз се вдъхнових да си шия чанта. Уж за родилното тръгнах да майсторя просто голяма торба - нищо особено, но вниманието ми привлече следния модел  http://sweet-verbena.blogspot.ie/2012/02/its-cinch-bag-tutorial.html  Аз съм фен на чанти тип торба. Дано се получи нещо, че по принцип съм сръчна, нооо озове ли се шевна машина в ръцете ми и принципа се изпарява.
Лека вечер момичета   Wink

Общи условия

Активация на акаунт