Бурята~~La Tempestad~~Тема 12

  • 17 135
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 474


охоо тук сте почнали болната тема ....с подпис или без...Наваретко с твоята инжекция съвсем изплаши момичето  Joy Joy
 Кате..митове и легенди са нещата които чуваш за живота  след подписа...аз имам опит и в двете сфери и преди и след...и е същия ад повярвай...не повече не по малко ...е разбира се вместо гожпожица ще станеш госпожа,но това не е чак толкова...страшно

ама този Хайме какво е искал ...брак и деца...с Химена...охоо ще има да взема...как пък ли не...то хубаво да има връзка,ама да стане госпожа...аа не ...тук сме против
той пък и намерил...кога да го иска...може пък точно заради темпестада да е искал да се подсигури по някакъв начин...да я оплете не казвам...защото това отива малко към госпожата  hahaha ... а химена е доста умна няма да се забърка с такъв...но човек като му влезе мухата с тази ревност ...аз честно казано..не виждам някой да е по красив   Thinking но Левия може би е по чувствен с повече тактики...знам ли не съм му бил любовница  hahaha
Тони
Скрит текст:
не е заради митовете и легендите аз не им вярвам...това е най хубавото нещо когато си срещнал подходящия човек...но при положение..че вече имате съвместен живот и дойде подписа...след това се предполагат и други отговорности...не е като при вас мъжете...за жената жертвите са по големи...затова пък не разбирам какви са вашите оплаквания..единия от ада не излиза...другия пък инжекции си слага  Mr. Green Mr. Green  съмнявате ме нещо  Thinking само се бъзикате с мен

абе за Хайме...не е много така изведнъж да ти кажа...той и  със  Сулейка много искаше семейство....просто обожава децата  Mr. Green ... а и те с Химена 2 години ходиха...една бяха сгодени..очакваше се нали какво следва...принципно...ама като е наближило...имайки предвид и катализатора(чудесен прякор  Joy Joy) била е отбой  hahaha

# 31
  • Мнения: 2 519
А Кате като гледам не е останал бездетен...уредила го е някоя не толкова светла дама  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 7 538
 thumbsup

Цитат
- Би ли оставила кариерата си, за да създадеш семейство?
Да. Най-много искам да се оженя, да създам семейство, да имам деца. Но в онзи момент реших да стана част от теленовелата , а тя е много изискваща.Не е сред плановете ми да играя в новели цял живот, защото дойде проектът, който очаквах , преди също са ми предлагали новели, но ги отказвах.

       love001

 Ако сега някой поздрави с оня клип....карнавала на плажа...в който пее една възрастна дама....  Praynig

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 18:23 от iss0o

# 33
  • Мнения: 2 474
Наваретко,Днес не можеш да ми развалиш настроението  hahaha

# 34
  • Мнения: 2 519
thumbsup

Цитат
- Би ли оставила кариерата си, за да създадеш семейство?
Да. Най-много искам да се оженя, да създам семейство, да имам деца. Но в онзи момент реших да стана част от теленовелата, а тя е много изискваща.Не е сред плановете ми да играя в новели цял живот, защото дойде проектът, който очаквах , преди също са ми предлагали новели, но ги отказвах.

това така пуснато директно към Мистър Интернешънъл 2007  hahaha hahaha

и нещо което може и да ви позразсмее  hahaha

# 35
  • Мнения: 2 474
thumbsup

Цитат
- Би ли оставила кариерата си, за да създадеш семейство?
Да. Най-много искам да се оженя, да създам семейство, да имам деца. Но в онзи момент реших да стана част от теленовелата, а тя е много изискваща.Не е сред плановете ми да играя в новели цял живот, защото дойде проектът, който очаквах , преди също са ми предлагали новели, но ги отказвах.

това така пуснато директно към Мистър Интернешънъл 2007  hahaha hahaha

и нещо което може и да ви позразсмее  hahaha

е и това ще е било причина....но не е основната...за жалост основната не е за казване  hahaha

Скрит текст:
аа за това в спойлера..ще те помоля да не се подиграваш като не знаеш,нима не си чувал..че мадрид е остров  #Crazy #Crazy голяма грешка  hahaha

# 36
  • Мнения: 5 069
Цитат
това така пуснато директно към Мистър Интернешънъл 2007  hahaha hahaha

Наваретко този пък аз ще бъде лошата личност,която ще те поправи..колкото и да не ти харесва
 hahaha
това е менхънт интернешънъл...не мистър..различни са  Mr. Green ...и  годината е 2006...годината на Сулейка като мис Вселена  Wink

# 37
  • Мнения: 7 538
Сега..не се усмихвайте.. Naughty.ще ми трябва помощ.. Praynig.за снимката ми в туитър....реших,че ще имам по-голям шанс Уилям да ми забележи посланията,   ако снимката е някоя... супер кола.... Всички,които му пишат са със негови  снимки или лични..... Thinkingкола, трябва да  е по-любопитно за него ... ThinkingДавайте предложения... Praynig

Уилям упорито мълчи в Туитър...Хубаво е ,че поне го срещат и се снимат с него.,и споделят,че да имаме представа къде е ...
Карими и тя ли мълчи? Thinking

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 18:51 от iss0o

# 38
  • Мнения: 2 519
добре хубаво менхънт...мистър..каквото ще да е...вие пък много му разбирате  hahaha hahaha

и тя цапочнала теленовелата защото дошъл проекта който чакала...аз тук не мисля..че говори за левия..това е в самото начало още...имала е връзка...по скоро тук говори за двойната роля...доста голямо предизвикателство  Peace

Кате намери ни онова видео където Химена говореше за пуерториканеца...с онези дрехи от хотела,първи епизод ...че не мога и не мога  да намеря Thinking

Исе със супер коли не знам дали ще го впечатлиш като си има   Thinking ... но пък ще се различаваш от остналите  Peace

моята мечта специално е Кьонигсег агера от 2011
ето и някои снимчици..но и в гугъл доста има
Скрит текст:





# 39
  • Мнения: 7 538

и тя цапочнала теленовелата защото дошъл проекта който чакала...аз тук не мисля..че говори за левия..това е в самото начало още...имала е връзка...по скоро тук говори за двойната роля...доста голямо предизвикателство  Peace


моята мечта специално е Кьонигсег агера от 2011
ето и някои снимчици..но и в гугъл доста има
Скрит текст:







Аз си мисля,че бурята е започнала от онова...."Ами като ще се целуваме,поне да се поздравим... "Wink Wink Wink Нали и Мехия каза,че тази целувка е показала невероятната химия помежду им...и е било решено да е Химена... И Уилям си каза,че за него най-важна е химията...и с Химена се е получило.... и е настоявал да е тя... hahaha ще потърся интервюто му.... Wink
Една жена  като Химена е по-емоционална и ...след запознанството и целувката с Уилям....се преобръща целият и свят.... WinkТака си мисля аз...Катализаторът е започнал своето мощно въздействие...
Мерси за предложението...Трябва  да е наистина нещо,което няма.... Thinking

# 40
  • Мнения: 2 474
аа сега с какво да впечатлим уилямко ...интересно  Thinking

Наваретко гледай ти...не знаех,че сме имали подобна обща черта...Кьонигсег..агерата ми е любимка н обезспорен фаворит ми е CCXR Trevita





аз не знам от това да ли ще се впечатли уилям но от кьонигсег не се впечатли не знам

аз ще си позволя...и нещо ретро да предложа...тъй като ретрото ми е още по голямата страст Mr. Green
Скрит текст:
запозваме с любимото Heart Eyes

Spider Competizione също


и доста са но да не се отвявам в миналото  Mr. Green

а защо не
Alfa Romeo Pandion


# 41
  • Мнения: 7 538
Значи -решено! thumbsupВашето предложение ще е!
Кате,не съм срещала инфо Уилям да е на ретро вълна... newsm78 затова...другото предложение...
Усещам,че скоро ще получи много интересни,критични туити....и трябва да ги прочете...въпреки затрупването от хвалебствия и ахкания...колата ще е на помощ затова... thumbsup
Благодаря ви!

# 42
  • Мнения: 8 533
аа аз следния съветмога да ви дам...ако искате да направите впечатление с стил и вкус на един истински ценител какъвто предполагаме ,че е уилям...вариантите са два...

или  SSC Ultimate Aero TT

Скрит текст:





или някое от ретро возилата на Катето...така като гледам Ferrari Testa Rossa 57-ма година познах нали,Кате  hahaha

# 43
  • Мнения: 2 474
Оу как забравих за ултимейт..срам и позор  hahaha Шелби са американска компания...да със сигурност я знае и ще я оцени...но е изключено да не знае за кьонигсег... това значи класа...Исе което избереш...и аз не съм чувала уилям да има ретро нагласи,но аз си казах,че са ми голяма страст и не сдържах да пусна нещичко  Mr. Green и Тони....направо си брутален познавач ...даже годината...браво пич Hands Clap Hands Clap Hands Clap

# 44
  • Мнения: 7 538
Мерси за всички предложения! thumbsup

Днес на бури ми върви...Ето и червената буря... Wink

Liverpool FC ‏@LFC  1m
FULL-TIME: The Reds storm to the top of the Premier League with a commanding 4-0 victory over Spurs #LFC 4-0 #THFC

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт