Бурята~~La Tempestad~~Тема 12

  • 17 140
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 533
Аа Кате..
Скрит текст:
.не сме се опознали във всички сфери...още,затова се изненадваш  hahaha ..основната е теленовелната...ама
честно ти казвам...благородно завиждам на твоя човек...ако въобще успее да те улови  hahaha ....това жена да ти разбира от коли от футбол....е нещо направо нереално ,все едно си в рая...жена ми за 4 години живее с мен и още не мога да я науча... какви по националност са производителите на ферари...тя си мисли че са американци ooooh!....а аз на нея 50% от сериалите и знам ...това е несправедливо  smile3511

аа онова интервю...и аз го помня но не го намирам...с тъмно синята пола и бяла ризка...Кате хелппп... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 474
Аа Тони
Скрит текст:
защо караш жената ...като не се интересува..то на сила..не става...то и затова повечето ми приятели са мъже...просто да речем ,че там само клюкарим...кино едно друго светски живот...ама то много омръзва...често...не мога толкова да се ограничавам..аз така си спомних бях си навила на пръста ,че ще зарибявам една прителка..и щяхме да гледаме нещо от шампионската лига..дори не си спомням ..аа не как помня разбира се тогава ливърпул брутално разгроми..реал  Shocked ...4 гола ..братко...и аз нали по време на мача...се опитвам и да обяснявам....обаче тя не хваща....на всеки гол на ливърпул...тя се радваше...че реал вкарва  ooooh! ...това няма да го забравя,дори вратите не оправяше...и вече никой нищо  на сила не карам не става просто  Mr. Green
ох сега пък интервю....вие толкова ли сте вързани двамата  hahaha всичко от нас ...още малко да поискате и някой тук да ви сготви  hahaha

# 47
  • Мнения: 5 069
Тони я кажи...за производителите на ферари,че ми стана съвестно,звучи леко италианско да не се излагам,но все пак  hahaha hahaha

аз търсих клипа но не го намирам  Thinking
но намерих текста май е същия ама видеото не мога
http://www.tvnotas.com.mx/2013/04/06/C-47970-ximena-navarrete-br … s-de-su-novio.php

обаче намерих друго говорят с хайме за химена и уилям  Joy и после ги обсъждат  hahaha
http://www.telemundopr.com/programas/dando-candela/videos/Jaime- … on-211492691.html

# 48
  • Мнения: 8 533
Наистина ли го питат за тях...ох май год....много са гадни hahaha

браво Еми...ти поне с интуицията си ок...значи вкъщи е най зле  Mr. Green Peace

ее ето,че  и вие не го намирате....ама ние сме със вързаните ръце  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 519
веднага бих ви го превел...но на този пуерториканец не му се разбира ама грам.... ooooh! ...и като вкара турбото и почне да заеква съвсем....но изглежда така доста нервен  Mr. Green
Кате
Скрит текст:
тая твоята приятелка...истинска откачалка ... може ли толкова чак ми две врати имаш...нямаш 10... hahaha
хайде специално и ексклузивно за ценителките на мъжката красота,аполоновите тела и...карибския акцент  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 474
Еми не ми отваря...това ...което  сте пуснали... newsm78 сигурно не е европейски сайт..защото от телефона...не ми ги отваря..ще трябва да е като се прибера  Peace Wink  ...Наваретко ти понеже иначе много разбираш...какво хайме да не е почнал да говори на китайски  hahaha

# 51
  • Мнения: 2 519
аа не китайски..аз китайски по добре разбирам  hahaha

това е тинейджърска работа малко...но пак ...май влизаме в категорията  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 8 533
Ее Химена не е толкова ненормална все още... hahaha

вие питате за Карими ..но тя милата...преди половин час...Буенос диас ....написала...до обяд ли спят тези мексиканки  Shocked

# 53
  • Мнения: 2 519
оо тя карими си е поспалнка.. Mr. Green

хайде новия химн

# 54
  • Мнения: 2 474
Наваретко сбъдна ти се желанието...още ли искаш да идваш  hahaha hahaha
Скрит текст:
Оох следобед си публикувах инфото за новия проект към Уапа тв Пуерто Рико и Хайме благоволи да се сети...а аз на нещо по мило се надявах  Thinking...не съм такъв терор  Mr. Green  Naughty а то  Sad
Europa  de nuevo no nos deja dormir
Европа пак няма да ни остави да спим

# 55
  • Мнения: 2 519
Ами правилно ти е казал човека....нас оставила ли си ни  Thinking Mr. Green ...да не би аз да ви казах...че ще се спи след пенсия  hahaha hahaha това са твоите догми... hahaha

аа за мъж до там не отивам аз  hahaha но имам една молба нещо което живо ме интересува...
 Mr. Green

Скрит текст:
представянето на мис Вселена...в най съкровенното място в едно жилище  Peace хич не ме интересува как ще го измъкнеш ... той сигурно ти знае интересите..на теб по може да каже  Mr. Green ...другото което искам от теб...е да му пуснеш някой турски сериал...без значение кой...живо ме интересува мнението му  hahaha

# 56
  • Мнения: 2 474
добре де ти много живи неща искаш...добре мюсюлмански филм...готово...ама първото направо мисия невъзможно...ти как си го мислиш ..аз идея нямам дали изобщо ще мога да засегна темата...зависи колко е дълбоко още..а пък ти какво искаш  ooooh! малко такт трябва да има недей така  Mr. Green ох сладур си ти...лесно ти е на теб....уреден си...ама не навсякъде са така  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 519
добре де какъв е толкова проблема...споделяне между приятели...примерно ти ако ме попиташ нещо подобно...аз веднага бих ти отговорил  Grinning ...проблеми нямаш ...защо да енетактично...толкова ли е пък срамежлив  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 7 538
Само да погледнете.... ThinkingПри съседите става наистина сеир....

Скрит текст:
Votes are being counted some are burned. The building smells of burning paper. #istanbul #turkeyelections

В районите,в които хората са по републикански настроени, е спрян тока....


İSTANBUL, при отворени урни: 17.18%
AKP 44.96-на Ердоган
CHP 44.57-на Ататюрк
MHP 3.87
 

и ANKARA, при отворени урни: 13.91%
CHP 44.86
AKP 44.08
MHP 7.91
















Призовават се повече граждани да отидат и да наблюдават броенето на бюлетини, за да се предотвратят възможни фалшификации. Според избирателния закон на съседите, всеки турски гражданин има право да наблюдава отварянето на урните, броенето на бюлетините и оформянето на протоколите.  Peace За съжаление обаче, на места полицията не позволява на граждани да влизат в училищата, където се намират изборните секции. Съответно, те подават оплаквания и изискват присъствието на адвокат в изборната секция...

Geryka


Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 21:54 от iss0o

# 59
  • Мнения: 2 474
НЕ НЕ И НЕ ...нищо не те питам..нищо не искам да знам...моля ти се  Joy Joy

ох стига...това е до уважение до партньора...не е до срамежливост...стига....тук ще си оставаш с фантазиите  Naughty ...те са по хубавото нещо  hahaha

хайде нещо от любимото ПР



Избори за премиер ли имат  защо са нахвърляни така чинове бюлетини  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт