Ловешки мами - Тема 8

  • 93 648
  • 327
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 24
Здравейте! Искам да ви попитам, особено тези със зимни бебчета, какво правите през зимноте дни. Моята девойка е на три месеца и вече спряхме излизанията, но на мен това ми се отразява страшно зле.

# 106
  • Мнения: 2 765
 Когато моята беше бебе си излизах зимата, пропускала съм само когато не са били изчистени тротоарите от снега.

# 107
  • Русе
  • Мнения: 7 089
И аз не виждам причина да не се излиза през зимния период, освен когато вали.
Дори и в мъгла съм си изкарвала децата навън Peace

# 108
  • Мнения: 40
Ето така се излиза Simple Smile

Да уточня, че това е на -10градуса, а бебка е на 6месеца. Не спираме с разходките, не 100 ката дрехи - както е у дома (блузка и чорапогащник), ако е до 0градуса слагам само космонавт, шапка и ръкавици. Ако е под 0, имам агнешка кожа за количката. Така се каляват децата, според мен.

# 109
  • Мнения: 9
Здравейте мами , аз съм нова тук но ми е интересна темата и искам да я следя

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 18:43 от Iva_Iv

# 110
  • Мнения: 2 765
 Момичета,къде в Ловеч има превод и легализация на документи и евентуално цени? Благодаря   bouquet

# 111
  • Мнения: 421
Носила съм документи за превод и легализация ви сградата където е бюрото по труда. Не помня на кой етаж беше нито какви бяха цените, но останах доволна. Коректни са.

# 112
  • Мнения: 2 765
 Оказа се, че ми трябва само превод, ще видя това което ми казваш Яни, мерси.   bouquet

# 113
  • Мнения: 421
Ако е само за превод и е голямо като обем, можеш да потърсиш някоя фирма в интернет, която предлага по-изгодни цени. Преди време трябваше да преведа едни неща на испански (в Испания съм) и така процедирах. Намерих една софийска фирма която превеждаше на добра цена, изпратих им документите за превод и преведох парите по банков път.

# 114
  • Мнения: 2 765
 Благодаря, за сега са само части от дипломи и е малко като обем.

# 115
  • Мнения: 1 485
Здравейте момичета трябва ми човек с перфектен английски който да разговаря с apple.com съпругът ми има проблем с телефона си който допринесоха Мтел Ловеч но е доста дълго за обеснение.Освен с разговор с тях не може да се реши проблема.

# 116
  • Мнения: 24
Мили мами, поръчах си от George Англия бодита за дъщеря ми с дълъг и къс ръкав, размер 6-9м., но едвам ги закопчаваме, малки са, въпреки че сме на 6м.Пробвали сме само теси с дълъг ръкав. Бодита с къс ръкав са пет броя в оригиналната опаковка, не са обличани и дори само първото боди е разгъвано, другите не са. Имам снимки, ако някой проявява интерес да пише на лични. За момиченце са и отговарят на размер 3-6 месеца.

# 117
  • Мнения: 7 430
Има ли някой тук Wink

Искам да ви попитам да препоръчате някой не толкова скъп хотел или семейна къща за нощувка.
Гледам в интернет, но малко скъпички ми идват от 100лв на горе за една нощувка.
Аз съм със съпруга си и две деца на 8 и 10г.
Благодаря и лека вече   bouquet

# 118
# 119
  • Мнения: 276
Здравейте, ловешки мами!
Интересува ме какви условия за нощувка предлага туристически дом Стратеш. Трябва ми една нощувка в Ловеч, нищо претенциозно - чиста стая и невисоки цени. Има ли наблизо възможност за хранене?
Благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт