Ловешки мами - Тема 8

  • 92 866
  • 325
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39
Извинявам се за объркването. Става дума за срещата в ЦДГ Мария Сиркова във Вароша. Не знам защо съм решила, че marinels говори за нея.

# 91
  • Мнения: 129
да де ама в нашата градина това нещо не се каза....супер глупост е цялата тази история с кетъринга...поне при нас нямаше нито един родител съгласен с предложението

# 92
  • Мнения: 2 762
Да, никъде нямаше съгласни родители и подписката, която пуснахме седи празна.... Например на Заводските ни се подписаха 12 човека...

# 93
  • Мнения: 39
Вчера на родителската среща в ЦДГ "Първи юни" бяхме "успокоени" от директорката, че за 2015г. храненето ще остане по същия начин както до сега, но за следващата година нещата може да се променят.

# 94
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Кетъринговото хранене отпадна (за сега) - имаше и статия в Lovechtoday за това. Сега очакваме в нашата градина да съкратят персонала след НГ...

# 95
  • Мнения: 129
Ив* питах майка ми,която работи в детската градина,по наредба лелите трябва да са точно толкова,колкото са в момента,така че директорката няма законово право да ги уволни

# 96
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Това каза на родителската, ще видим. Тя няма право и да прехвърля деца от яслата директно във втора група вместо в първа, но го направи без дори да информира родителите. Както и тази година искаше да ги остави отново втора група...

# 97
  • Мнения: 74
Ще има йога за деца на четвъртия етаж във входа на Бюрото по труда. Утре ще е за първи път в 17 без 15 - 3лв

# 98
  • Русе
  • Мнения: 7 074
Като каза "йога", в "Христо Никифоров" имало йога за възрастни. Някой знае ли нещо повече, например каква е цената? Синът ми тази вечер ме информира, че ги е видял в малкия салон.

# 99
  • Мнения: 74
Сестра ми ходи на йога там, където вече казах и са решили да сформират група и за деца:) Не знам обаче колко плаща тя. Ще питам и ще пиша пак:) Ще дам и отзиви за детската довечера. Ще водя моите - на 4 и 2 и на сестра ми - на 6 и 3:)

# 100
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ех, ние сме на танци вторник и четвъртък... жалко, че не е друг ден за да я заведа.

# 101
  • Мнения: 74
Отзиви от детска йога - децата са много щастливи, а малкият - на 2 г. и 1 месец, ми показва поза скакалец, змия и куче и всички искат да ходим пак:) Другият четвъртък мисля и да снимам даже:)

# 102
  • Мнения: 39
В Никифоров има ли народни танци за възрастни? Дни, час, продължителност, ниво, цена?

# 103
  • Мнения: 129
В Никифоров няма,има във Ветеринарния,от 27.10 започва новата начинаеща група от 17.30ч. А напредналите са от 18.30ч. и двете групи са понеделник и сряда.Цената е 2лв на посещение.

# 104
  • Мнения: 39
В Никифоров няма,има във Ветеринарния,от 27.10 започва новата начинаеща група от 17.30ч. А напредналите са от 18.30ч. и двете групи са понеделник и сряда.Цената е 2лв на посещение.
Много благодаря за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт