Последният триместър се задава, до юли мъничко остава - Тема 14

  • 25 979
  • 645
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 99
mini_moni, вярвам, че всичко ще бъде наред и след месец, два ще си я приберете вкъщи малката принцеса, ще ви радва, ще се грижите за нея и понякога ще ви ядосва Wink Всичко ще се оправи, ти само мисли положително и не се предавай  Hug Hug Hug

# 631
  • Мнения: 366
Здравейте момичета - чудех се какво ще кажете да направим преждевременно една нова тема и без това сме към края и да я кръстим " Цялата юлска дружина се моли да расте силна и здрава малката Екатерина"

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 676
 MAMA_SANCHO, страхотно предложение  Peace

# 633
  • Мнения: 181
Здравейте момичета - чудех се какво ще кажете да направим преждевременно една нова тема и без това сме към края и да я кръстим " Цялата юлска дружина се моли да расте силна и здрава малката Екатерина"

Абсолютно "ЗА"! Praynig

# 634
  • Мнения: 58
mini_moni прегръщам те и силно вярвам, че Бог ще е с вас двете! Дано сега, две седмици преди Великден той да закриля това малко ангелче Екатерина! Бъди силна мамче, вярвай и в силата на новия живот.  Hug Hug Hug

Аз съм съгласна с предложението на Mama Sancho заглавието на новата тема да е " Цялата юлска дружина се моли да расте силна и здрава малката Екатерина" Peace Peace Peace

josi_josi в МД отивам утре в 8:30 сутринта, на деветия етаж.Нататък незнам подробности. Какво има на деветия етаж?Кои клиники са там?

# 635
  • Мнения: 57
 mini_moni с теб сме всички да ти е жива и здрава малката Екатерина :бъди силна и щастлива майка на молкото момиченце.

# 636
  • Мнения: 10 874
С две ръце подкрепям предложението на MAMA_SANCHO!!! Peace

# 637
  • Мнения: 505
Здравейте момичета - чудех се какво ще кажете да направим преждевременно една нова тема и без това сме към края и да я кръстим " Цялата юлска дружина се моли да расте силна и здрава малката Екатерина"

Аз съм за , пускайте я скоро  Peace

# 638
# 639
  • Мнения: 256
Понеже не мога да прехвърля анкетата заедно с гласовете, я пускам на ново в новата тема!

# 640
  • Мнения: 271
Мини-мони, моля се за дъщеричката ти, разбира се, че ще оцелее и много ще ви радва.

Не се стърпях да покажа на всички бодитата - първите покупки за очаквания син

http://prikachi.com/images.php?images/857/7237857r.jpg

# 641
  • Мнения: 613
mini_moni : Моля се за вас. Вярвам, че всичко ще е наред и малката Екатерина ще се окаже много борбена. Точно вчера се бях зачела в една история на майка родила в 26г.с. момиченце  със същите размери..момиче, което днес е на 3 и е жива и здрава и много красива. Пожелавам ти от все сърце скоро да гушнеш бебка. Бъдете силна и за нея и всичко ще бъде наред. Голямо гуш !

# 642
  • Мнения: 95
mini_moni С теб съм мислено и духом! Нека да Ви е жива и здрава малката Екатерина!  Praynig

В Селена, имаше раждане на момиче 880 г и лекарите успяха да я надигнат и малката диша вече самостоятелно. Имай вяра, в добри ръце си !!!

И аз съм за  предложението на MAMA_SANCHO!!!  Peace

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 676
knick_knack, Мимето вече направи нова тема.

# 644
  • Мнения: 95
knick_knack, Мимето вече направи нова тема.


Да, видях, благодаря ти Pival  Hug

Общи условия

Активация на акаунт