Име за момиченце

  • 4 299
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
  bouquet Здравейте,имам нужда от вашата помощ .Очаквам първото си дете,ще бъде момиченце,но избора на име се оказа труден.Слагам анкета с няколко имена ,които сме харесали.Няма да бъде кръстено на никой,нямам и претенции за буквата,така че приемам и други предложения, освен тези от анкетата .Много благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 4 270
Дадох своя глас за Карина, но най-важното е да се роди живо и здраво.

# 2
  • UK
  • Мнения: 4 308
Гласувах за Изабела, но честно казано нито едно не ми харесва.

# 3
  • Мнения: 67
Анита е близо до моето Анна, което няма как да не си го харесвам. Карина пък би имала много нежното Кари за галено, а и то звучи като моята мома Ирина. Трудно е, знам, пробвала ли си благозвучието с презимето и фамилното име как ще се връзва? А така случайно, по благозвучие, кръстих щерката Ирина /после разбрах, че значи МИР/, а бащаи е ВладиМир  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 11 747
Гласувах за Изабела! Прелестно е!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 505
Гласувах за Анита. Аз обмислям имена с А и Анита е едно от тях.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 524
гласувах за никол от тези които си посочила, но аз лично предпочитам други имена: яна, калина, ева, ана (анна), софия, ясна, тея, мия, ния, дара, рая, жана.
пожелавам ти да се роди живо и здраво, а името ще си дойде само  Peace

# 7
  • Мнения: 18
Аз гласувах за Карина, наистина и краткото Кари ще е хубаво Simple Smile

И ние обмисляме женски имена с А , затова може да споделите някои ваши предпочитания   bouquet

Обмисляме Анна, Аня Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гласувах за Изабела, харесва ми името, но децата са доста жестоки понякога и е почти сигурно, че ще й лепнат някой прякор, римуващ се с "дебела" (мислила съм си го, защото едно от имената, които обмислях, беше Бела). Peace

# 9
  • Мнения: 187
Глас за Изабела.
Умалителните са много симпатични - Иза, Изи, Бела, Бел....варианти много.

# 10
  • Мнения: 554
Подкрепям мнението на Antri. Аз също бих те посъветвалада пробваш как ще звучат трите имена на детето и така да избираш. Няма смисъл да питаш тук. Всеки има различно мнение. Важното е на вас с таткото да ви харесва.

Пожелавам ти леко раждане на една здрава и красива принцеска Hug

# 11
  • Мнения: 7
Гласувах за Никол!  Simple Smile Името много ми харесва и ми е едно от любимите! Моите момиченца са Габриела и Александра.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 152
Гласувах за Карина. Галеното Кари ми е много любимо и нежно.

# 13
  • Мнения: 11 747
Има и по- гадни румивания от Изабела - дебела. От тук и наскоро научени - Дария- диария, Ения- тения, Ида- гнида, Евана - ебана. Все за реални деца. Ако не може да се измисли друго, се минава на насрана, то пасва на страшно много имена - Биляна, Дияна, Марияна, Снежана, както и насран за някои мъжки - Огнян, Йордан и т.н. На Северин/а - саварина - това ми е даже симпатично. Мисълта ми е, че такива критерии са несериозни за избор на име.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сериозни-несериозни, за едно дете никак няма да е приятно лепването на подобни епитети. Rolling Eyes Разбира се, гадна рима може да измисли за почти всяко име, но има някои, които просто предизвикват такива асоциации. И все пак, всичко си опира до детето - има такива, които никога няма да позволят да им прикачат подобен прякор. Peace

Общи условия

Активация на акаунт