среднощно будене

  • 9 231
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 832
Мерси! Ами дано, да, никога не се знае кога ще се започне пак със зъбите, но за сега е затишие. Aми гушкам го като се събуди, но заспива бързо.

# 91
  • Мнения: 35
Здравейте, бебето ми е на почти 11 месеца. От както е роден се буди всяка нощ по 2-3 пъти. Сега вече е захранен и суче само веднъж преди лягане, но продължава да се буди нощем. Давах му да суче през нощта преди, защото смятах, че е гладен, но и това не го успокояваше и започваше да се върти и нервничи. Сега му давам да пие повечко мляко преди лягане, плюс сученето и пак се буди. Да не говорим, че като е болен, изобщо не се спи. Вече всички вкъщи сме на ръба на нервна криза от неспане. Със сестра му не съм имала подобни проблеми. Тя си спеше по цяла нощ още от два месеца.
Моля споделете, дали сте прилагали някакви методи да отучите бебетата си да се будят или кога са се отказали сами да го правят. В момента пробвам хомеопатия, но не виждам особен резултат.

Здравей, моят син е на почти 10 месеца и напоследък се буди по два три пъти на нощ за вода, първоначално мислехме, че е гладен тъй като последното ни ядене е мляко, но това отпадна защото отказа мляко, или е от зъбките или му е топло или студено,причини да искаш...с времето смятам, че всичко ще се оправи.

# 92
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен. Аз да се похваля от липсата на среднощно будене вече Hug Махнахме бибата най- после..2 неспокойни нощи и това беше, сега не мърда през ноща- няма търсене, няма въртене.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт