АВГУСТовското човече коремчето на мама рита вече!

  • 37 175
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нищо не ни казаха на касата, а на касовата бележка пише, че рекламации (при стоки с дефект)се извършват през цялото работно време на магазина, останалите замени са от понеделник до петък. Close

# 61
  • София
  • Мнения: 1 110
Нищо не ни казаха на касата, а на касовата бележка пише, че рекламации (при стоки с дефект)се извършват през цялото работно време на магазина, останалите замени са от понеделник до петък. Close
Щом го пише ги заплаши с жалба в КЗП, за неспазване на посочени условия за рекламация и ще ти се реши проблема много бързо.
Аз веднъж връщах една ел. игра, не помня да съм имала проблем, но си спомням, че повикаха един господин, който се произнесе и ми я смениха. Може би съм уцелила точния момент той да е там.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 901
Моят мъж я знае рецептата и прави само момичета.

Значи рецептата е смяна на майстора  Mr. Green.

Моят не го сменям.

Ама баща ми имал един приятел на младини по времето на правенето на бебета и той бил много известен с рецептата си за момиче: "Изкъпваш жена си, сменяш чаршафите, слагаш я да легне и... ме викаш мен!" Друг е въпросът, че само с момчета се бил обзавел вкъщи.

# 63
  • Мнения: 2 965
Тоничка, много се радвам за хубавите резултати! Честито момченце, да са здрави пък каквото дойде това!  Hug Успех и на ФМ!  Simple Smile
Маймунка, честити ти  stork-boy x 2!  Heart Eyes

И мен от вчера гърлото ме дразни, но днес положението е доста по добре! Пия доста мляко с мед, само мед, мед с лимони! Слагам компреси вечер с извара и снощи и тази сутрин си обтрих гърлото с мед и сода! Доста е гадно, но помага, махнах налепите!  Peace Цяла зима се опазих и сега гърлото ме “стисна“.

Относно кг - съм почти вече +6!  Tired Доста ми се виждат, ама каквото-такова!  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 29
Мария, FT4 е хормона, който влияе на TSH. T.e. ниското FT4 означава хипофункция на жлезата и води до високо TSH. Лекарствата, които пием - еутирокс, ел тироксин, всъщност са хормона FT4. За мен стойността ти е ниска, но доктора ще прецени дали да ти увеличи дозата, защото след 20-та седмица започва да работи и жлезата на бебето и положението не е толкова сериозно, въпреки стойностите на TSH и ФТ4. При мен в момента FT4 също е към долна граница, но въпреки това Начев ме остави на 0,25мг ел тироксин. Но каза, че ако при следващата контрола нещата не са се променили, ще увеличим дозата. Това знам аз Simple Smile

# 65
  • Мнения: 367
Много ти благодаря,лаленце  Hug От 25 ми увеличиха дозата на 50 .Добре,че сте вие да се информирам  Hug

# 66
  • Мнения: 2 653
Pelteshka, то и аз бях с момиче миналия път, но спазвах тази глупост за подстригването  ooooh!

 val val, майка ми е кръстена на починалия си вуйчо, който даже е починал много млад. В момента е над 50 години и почти не е пила лекарства в живота си. Най-сериозното и заболяване беше една бъбречна криза в моите тийн години. Пример, че поне не е на лошо.

Преди седмица гърлобола го преборих с Медени Лукчета.

Astined и chockolina, честит празник, дори и с малко закъснение!

 mama hrisi, стискам палци на дечицата, дано скоро си отидат цялото семейство у дома! Като чакаща близнаци постоянно ми е свито под лъжичката, още повече, като гледам тази бременност как изпреварва единичната в много отношения по симптоми...

Чистенето ми е ужасно. Живеем в сравнително голямо жилище и дори без бременност докато изчистя всички стаи в първата вече е хаос наново. Сега без дъщеря ми, понеже почти не готвя, малко по-малко чистя и имам доста голям напредък. Смятам да повикам майка ми след месец да дойде за 1 седмица да направим основно почистване след мини-ремонта.

# 67
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Запис от мен

Бях на ЖК миналата седмица.Всичко е наред.Докторката каза момиче,но аз си знаех от ФМ то още.

# 68
  • Мнения: 47
Момичета някой да има болки в краката? Мен от събота десния ми крак високо горе е схванах все едно имам мускулна треска, а няма от какво. четох, че било нормално, но чак към 3-ия триместър, ако от сега ме боли, не знам по-нататък какво ще е. Sad

# 69
  • Мнения: 1 073
Момичета няколко сутрини се събуждах от болки в кръста, след това ме заболя гърлото, после жестоки кидселини и днес повръщам. Писна ми вече. Sad Тъкмо си кажа вече ще ми е по-леко и полуавам шамар  Sad И не стига това ами и детето е болно  и вилнее вкъщи, а аз се опитвам и на него да обърна внимание и работата да си върша и междувременно чистя като гламава де що е сътворила беля.
Сутринта шефа искаше да свърша нещо, аз му викам чакай, че повръщам, той ми се смее как тогава му пиша. Не знае, че върша 100 неща едновременно.

# 70
  • Мнения: 6
Честита нова тема.
Някой бил ли е до сега с контракции и как се избягват
Благодаря предварително

# 71
  • Мнения: 475
Днес ми е много тъжно.От сутринта само плача и всичко ме дразни. smile3518

# 72
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Днес ми е много тъжно.От сутринта само плача и всичко ме дразни. smile3518

 spoko

# 73
  • Мнения: 1 423
Хайде за оправяне на настроението:

Чували ли сте за колички марка FOPPAPEDRETTI?

Вчера ми я дадоха да маневрирам из магазина, много удобна и леко изкачва стълби, интересен дизайн, приятни разцветки са моделите за 2014. Модела се предлага 3 в 1.

Имахме една мама в Италия, може ли да провери цената там?Модела е MYO 3 in1 sport.



# 74
  • Мнения: 2 965
Мира, намерих я в Амазон и е 539Е. По магазините тук не съм обикаляла още, понеже не съм започнала с покупките! Колко струга в БГ? Ето линка-  http://www.google.it/url?sa=t&rct=j&q=myo%203%20in1%20sp … BEzhQ7t3wXFfwx_fg

Общи условия

Активация на акаунт