Къде в Пловдив? - 50 тема

  • 72 535
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 751
Млекомат отвориха наскоро точно зад "Але Хаус", на "Капитан Райчо".
Може ли по-точно да ми го обясниш?
Мерси! Peace

# 736
  • Мнения: 24
Здравейте момичета ,къде  мога да купа качествен хубав мед?

# 737
  • Мнения: 9 991
Здравейте момичета ,къде  мога да купа качествен хубав мед?

На четвъртък пазара има и един дядо продава и до магазините за семена , има магазини млечни , търси , гръцки и за мед от производител.

# 738
  • Балчик
  • Мнения: 739
Момичета,къде има млекомати из града?Може и такива мобилни,но ако знаете от колко до колко продават?

Мерси! Peace

п.п. в Тракия го знам.

В Кичука - на Събота пазара, тук (не знам точния адрес, но е в едно магазинче под блока) - http://www.bgmaps.com/link/D399F3A3E39EA8FBAA2E195CE9B3FFA1 , в съботен ден през деня съм виждала на паркинга на фирмения магазин на Меском-Попов на Коматевско шосе
В същият квартал - на пазара до Кауфланд също съм виждала.  Peace

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Здравейте момичета ,къде  мога да купа качествен хубав мед?

Моя приятелка е производител на мед, от кошери в Белоградчишкия регион, продават го по 7 лв. за 1 кг. Ако има интерес-на ЛС.

# 740
# 741
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да кажа, че съм изключително впечатлена от д-р Адриана Маджурова като лекар, невролог. Години наред ходя по мъките. Най-накрая някой да ми помогне, да ми постави диагноза и да ме избави от мъките. Даже се обади на свои приятели лекари, за да ме видят и те. Ние, пишем напоследък само лоши неща за лекарите ни, но се моля такива специалисти да са тук, а не в чужбина.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Здравейте, искам да кажа, че съм изключително впечатлена от д-р Адриана Маджурова като лекар, невролог. Години наред ходя по мъките. Най-накрая някой да ми помогне, да ми постави диагноза и да ме избави от мъките. Даже се обади на свои приятели лекари, за да ме видят и те. Ние, пишем напоследък само лоши неща за лекарите ни, но се моля такива специалисти да са тук, а не в чужбина.
Не знам дали за същата става въпрос ,но аз пък толкова пари пръснах ,че още ми държи влага .
Тази е до Гранда ,където е лаборатория Писанец.Тя май е Маджурова ,били я канили в Германия да работи ,но тя предпочела в БГ .Да бе да скуби колкото може и последните пари ще ти измъкне .Всички доктори са навързани ,аз на теб ти на мен .Ще те прати при друг ,че и той да вземе парички .Не случайно на докторите им казват ходещи банкомати .Извинявам се ако някой съм засегнала .

# 743
  • Мнения: 3
А то при лекарите като при адвокатите. Всеки е с различно впечатление. Може, при мен бях с талон, нищо не съм плащал допълнително. А иначе си давам парите на центъра, а те как се оправят не е моя работа. Аз съм бил в чужбина и да ти кажа тук е евтино. Първо там не можеш до специалист да стигнеш хилядолетие. А тук при нас при джипката и той  ми дава талон за квото искам. Но всеки си знае. Скъпа услуга са лекарите.

Общи условия

Активация на акаунт