Къде в Пловдив? - 50 тема

  • 72 712
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Вместо запис да попитам до Труд и Войводиново трябва ли винетка?
За Труд трябва, но за Войводиново, ако се влиза в селото през Брезовско шосе - не трябва Peace

Според мен и за Брезовско трябва

# 31
  • Мнения: 628
На брезовско, веднага след институт Марица имаше преди знак за винетка, сега не зная дали стои още
Отдавна го няма този знак Peace

Според мен и за Брезовско трябва
За Брезовско за какво ти е винетка?!! Crazy Че това си е улица в чертите на града Whistling

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Войводиново е друго населено място и според мен винетка си трябва.Не знам още да е станало квартал на Пловдив.Има,няма знак.За всичко след табела Пловдив винетка трябва.Но дали ще има полицай и ще ви спрат е друг въпрос.Може и да се мине метър

# 33
  • Мнения: 1 210
Скоро и аз участвах в подобен дебат. Оказа се че винетката е за републиканската пътна мрежа. За общинските пътища, които се стопанисват от общината е индивидуално- ако има в началото знак за винетка - ок, ако не караш фрий.  Peace

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
То до Метро и Джъмво трябва винетка...... ooooh!   Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 628
Войводиново е друго населено място и според мен винетка си трябва.Не знам още да е станало квартал на Пловдив.Има,няма знак.За всичко след табела Пловдив винетка трябва.Но дали ще има полицай и ще ви спрат е друг въпрос.Може и да се мине метър
Не е квартал на Пловдив, но и пътя между града и селото през Брезовско шосе не фигурира в списъка на републиканските пътища, за които се събира такса за ползване на пътната инфраструктура - винетна такса, затова и не е нужна винетка Peace

То до Метро и Джъмво трябва винетка...... ooooh!   Crossing Arms
МЕТРО и Джъмбо вече са 'друга бира' - достъпа до тях е или през магистралата, или по републиканската пътна мрежа (през 4-ти километър) - води се точно път 805 (виж в списъка от горния линк) и там вече си е нужна винетка. Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 14:28 от DanyV

# 36
# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
Тези дни стана въпрос за пране на килими.

Тепавица Рай имат прИмоция с ваучер.
http://grabo.bg/plovdiv/chist-kilim-0bu7n

# 38
  • Мнения: 2 382
Миналата година около Великден имаше нещо като черен петък в Техномаркет. Тази година чули ли сте за подобна акция?

# 39
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Здравейте, на този линк се намира един магазин за осветителни тела. Някой знае ли как се казва или телефон да има. В момента не съм в Пловдив и няма начин да отида.
https://maps.google.bg/maps/myplaces?hl=bg&ll=42.152828,24.7 … 11,346.37,,1,4.11

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 938
Момичета някой знае ли къде могат да ми купят стари пружини от легло ?
В С-я има фирма ,която прави това ,но в П-в няма  Confused

# 41
  • Мнения: 11 596
Извинявам се, че ще поискам отново информация, която четох в миналата тема, но сега ми изникна нуждата - откъде мога да купя качествен зехтин екстра върджин?

# 42
  • Мнения: 959
Благодаря момичета.Решила съм си,че не е нужна винетка,защото и до двете места ходят маршрутки.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 415
И аз благодаря за новата тема  Hug

Да ми препоръчате майстор за климатик на автомобил?

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 938
Момичета някой знае ли къде могат да ми купят стари пружини от легло ?
В С-я има фирма ,която прави това ,но в П-в няма  Confused

Общи условия

Активация на акаунт