Къде в Пловдив? - 50 тема

  • 72 721
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 991

Трябва ми нет + цифрова + кабелна...или да не се плаща такса за втори тв.

ДСС?
Май ще си останем на N3... newsm78

15 лв. за това плащам на близу , след скандала , преди това 26 .А доста над 40 канала .

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
На Близу все увеличавахме таксата за по-хубав нет и все си стоеше кьопав. Почнахме от 26 лв, стигнахме до 41 и разлика нямаше. Накрая ми писна и след като изтече договорът се прехвърлих на Ентри. Ами огромна разлика. И аз съм на онази промоция - всички канали, цифрова, кабелна(безплатна за 2 телевизора) - 30 лв.

Момичета, търся черни обувки с каишка, момичешки, 33 - 34 номер от този род:

Скрит текст:

Нямам претенции за материал, финтифлюшки,  екстри, поредност на употреби и каквото е. Само да е евтино и да издържи на краката на малката за няколко часа. Нейните се скъсаха преди няколко дни, на 1 юни имат концерт и трябва да е с такива. А не ми се дават излишни пари за нещо, което може вече да не и става есента.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ЗлаВещица ,имаше такива в Дайхман,HM и Карфур.Като в Карфур бяха най-евтини-около 13лв

# 678
  • Мнения: 0
Момичета,
заповядайте на 1-ви юни от 10 до 15 часа в Историческия музей на площад Съединение.
Малчуганите ще могат да рисуват и оцветяват копирки, подпомагани от студенти от
Пловдивски университет, а майките ще имат възможност да се научат на някои традиционни
за българската бродерия бодове.
Hug

# 679
# 680
  • Мнения: 2 382
Билетната каса на Дома на Културата работи ли днес?

# 681
  • Мнения: 41
Здравейте! От къде мога да си купя турски кори за баклава и одрински кори. Вчера търсих в турския магазин на Христо Ботев, но бяха свършили и до седмица ще дойде нова стока а не ми се чака.

# 682
  • Мнения: 178
Здравейте! От къде мога да си купя турски кори за баклава и одрински кори. Вчера търсих в турския магазин на Христо Ботев, но бяха свършили и до седмица ще дойде нова стока а не ми се чака.
В подлеза на Понеделник  пазара от страната на Главната, точно срещу стълбите

# 683
  • Мнения: 2 382
Дом "Левски"- на ъгъла срещу банката, подлеза след тунела- там се сещам за турски магазини.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
ЗлаВещица ,имаше такива в Дайхман,HM и Карфур.Като в Карфур бяха най-евтини-около 13лв

Вчера бях в Карфура, най-големите са 29 номер.

# 685
  • Мнения: 216
Къде мога да намеря прилично качество кухненска везна? Трябва ми такава с малък грамаж - до 300гр. или най-много до 500гр. Hug

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, някоя може ли да ми препоръча фотограф, който да се справя добре със снимането на детски рожден ден и да е на прилична цена (под 100 лв). Фотографът, който ползвах за повечето събития вече работи на много високи цени и не мога да си го позволя в случая.  Hug

# 687
  • Мнения: 3 922
В Техномаркeт има много, но за толкова малък грамаж не съм виждала. Обикновено са по 3-5 кг.  
Освен нещо онлайн да поръчаш. Има такива ел.везни, но те се водят бижутерски.

# 688
  • Мнения: 520
Знаете ли къде правят хубав класически масаж и какви са цените? Бихте ли ми препоръчали също така гинеколог, дерматолог, кардиолог и офталмолог? Не е задължително да работят със здравната каса.

# 689
  • Мнения: 959
А аз търся добър уролог-андролог,без значение дали работи с зк.

Общи условия

Активация на акаунт