Бургас

  • 126 352
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Здравейте, появявам се, за да ви върна малко назад в темата- прочетох, че препоръчвате за плуване Явор. Той само в хотела ли работи или и на басейна на Флората?
Търся си клуб/треньор за детето /7г./, но имам възможност да го водя най-рано в 18ч. в делничните дни. В събота или неделя ще отида до басейна да попитам кои клубове кога тренират, но не знам нищо за нито един, така че ще съм благодарна на всякаква информация.   bouquet

# 91
  • Мнения: 644
И аз търся подобна информация за плуване...

И между другото да попитам, някой да има от картите на Пикадили номер 104? Остана ни само тази да търсим. Имаме много за размяна.

# 92
  • Мнения: 38
Привет!  Предварително се извинявам, защото не изчетох темата, но нямам търпение да попитам ( и после ще чета  Simple Smile Интересуват ме лятно занимания за деца, големият ми син е на 8 и ще прекара около 20 дни в Бургас през месец август. Ще съм изключително признателна за всякакви насоки. Погледнах сайта на общината, но някак не виждам нищо за нас. Хубав ден на всички!

# 93
  • Мнения: 1 701
И аз да попитам.
Някой има впечатления от този салон?
http://www.angelface-bg.com/page76.html#

# 94
  • Мнения: 644
И аз да попитам.
Някой има впечатления от този салон?
http://www.angelface-bg.com/page76.html#



Аз лично нямам, wish, но моя близка ходи там на почистване на лице от дълго време, явно е доволна.

Аз да попитам отново, който събира все още стикерите на Билла. Трябва ми номер 9 - 3 броя. Или дори поне 1бр за приятел?...Предварително благодаря!

# 95
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
И аз да попитам.
Някой има впечатления от този салон?
http://www.angelface-bg.com/page76.html#

Масажът там не го препоръчвам, за останалото не знам.

# 96
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Добра вечер , скъпи ,мои .....  Mr. Green

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
И аз търся подобна информация за плуване...

И между другото да попитам, някой да има от картите на Пикадили номер 104? Остана ни само тази да търсим. Имаме много за размяна.
Имам твоята карта 104,алигатор,златна,а ти имаш ли5 и 30?Пиши ми на лични да се уговорим как да ти дам алигатора,аа имам и само един номер 9 повтарящ се,и него ще ти дам

Последна редакция: нд, 15 юни 2014, 11:48 от mariqivanova799

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Добра вечер , скъпи ,мои .....  Mr. Green


Добра, добра ..гледам, оцеляла си днес без да те пишат по вестниците  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 644
Здравейте отново! Търся карти на Пикадили вече само за приятели, и съм благодарна на всеки, който се отзове да ги зарадвам  - 14-2бр, 59,68-2бр, 77, 86, 104-2бр.
От стикерите на Билла търсим 124, 188,24, 89,148,157,200.

Имам много за размяна.

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 14:47 от sneji20

# 100
  • Мнения: 142
Искам да изненадам
една жена с готини цветя или нещо интересно но сме от различни градове и не сме никакви  ест като се видим ще и подаря пак но искам да я изненадам таиничкоо моля даите някакъв саит който не мега скъп и може да се поръчат цветя за бургас и района или нещо интересно за жена

# 101
  • София
  • Мнения: 691
Здравейте, бургазлийки! Simple Smile Имам нужда от малко помощ и се надявам, че ще я получа при вас. Другата седмица трябва да мина "транзит" през Бургас - т.е. ще пристигна с влак и оттам трябва да се срещна с една туристическа група, която пътува от Сливен към Малко Търново. Като гледам картата ми се струва, че ще минат по бул. Стефан Стамболов, после Струга и Тодор Александров... Най-добре би било да ги чакам на някоя бензиностанция по маршрута. Права ли съм? Можете ли да ме посъветвате до коя се стига най-лесно от гарата, към коя влизането от главния път е лесно и т.н. Видях, че има едно OMВ и един Шел на бул. Струга, както и един Лукойл, но той е май вече на излизане от града след Южната промишлена зона и сигурно не е толкова ОК...
Освен това искам да ви помоля и за номера на някоя читава таксиметрова компания - ще имам багаж и искам да взема такси, но като знам софийските какви са, не знам дали ще уцеля истинско или ще ме ошушкат...

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
ЖП гарата и Автогара ЮГ са на 5 метра една от друга, ако те интересува как да стигнеш до Автогара ЗАПАД - вземи ЕКО такси 0899951551.

# 103
  • София
  • Мнения: 691
Благодаря! Аз няма да ходя до Автогара юг, а до бензиностаниця ОМВ или Шел... в краен случай до автогара запад - видях, че оттам тръгват автобусите за Малко Търново. Simple Smile Но ще си запиша номера на такситата.

# 104
  • Мнения: 644
Здравейте отново! Актуализирам: карти на Пикадили 14-2бр, 59,68-2бр, 77, 86, 104-2бр.
От стикерите на Билла търсим 148,160,188,200.

Имам много за размяна.

Общи условия

Активация на акаунт