Ходих на лазерна епилация - да споделя

  • 447 491
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 857
Много ми е странен лазера в "Пикасо".Ходих преди около месец да ми махнат космите от ръцете до лактите.Косъмчетата доста са се  разредили,но не опадаха навсякъде изцяло.Била съм в "Борекс" за друга зона и там,както пише prasentze космите веднага падат,и то всички заедно с корените(дори да са избръснати),после разбира се поникват някои,но  след много повече от месец .Имам чувството,че лазерът им е по-добър,макар че не мога да се оплача и от резултата от "Пикасо".
Някой друг с подобни наблюдения?
   аз съм си правила лазерна епилация в Борекс и съм много доволна, пак там ще ходя скоро, но пък за сметка на това не мога да кажа другаде как е
но при мен наистина веднага си паднаха космите Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 883
А  как трябва да се ходи?Т.е. да си с отгледани или обръснати косми? Embarassed

# 17
  • Мнения: 112

А как трябва да се ходи?Т.е. да си с отгледани или обръснати косми? Embarassed
В Пикасо с добре отгледани и след това обръснати същия ден най-добре.

# 18
  • Мнения: 1 883
Много ми е странен лазера в "Пикасо".Ходих преди около месец да ми махнат космите от ръцете до лактите.Косъмчетата доста са се  разредили,но не опадаха навсякъде изцяло.Била съм в "Борекс" за друга зона и там,както пише prasentze космите веднага падат,и то всички заедно с корените(дори да са избръснати),после разбира се поникват някои,но  след много повече от месец .Имам чувството,че лазерът им е по-добър,макар че не мога да се оплача и от резултата от "Пикасо".
Някой друг с подобни наблюдения?
Би ли споделила цената на ръце до лактите?  bouquet

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 22:34 от Vela

# 19
  • Мнения: 3 423
Lasko не бяха толкова скъпи-аз като ходих беше 80лв бикини и 80лв мишници,крака не съм си правила.
а може втората бременност при теб да не е като при мен,нали при някои мами обратното-косъмчетата намаляват newsm78
Vela при мен казаха да съм с едва наболи косъмчета(около 2 милиметра)
Margi  щом и при теб в Борекс са паднали веднага както при мен в Скинлайн значи наистина тия в Пикасо са друг вид лазери newsm78

# 20
  • Мнения: 1 883
След завършване на всички процедури, кога евентоално ще поникнат някакви косми?

# 21
  • Мнения: 3 423
Vela аз около 3 години нямах никакви косми ,след процедурите и сега , както вече писах от хормоналния бум при бременноста ми се появиха.като родя живот и здраве пак ще ида на лазер,защото наистина беше супер да нямам косми.

# 22
  • София
  • Мнения: 281
prasentze, дай моля те телефон на това студио!

Margi, ако можеш дай и ти телефон на "Борекс"!

явно този лазар в Пикасо е нещо така програмиран, че да ходиш по сто пъти и дори на промоция ти излиза бая солено. Thinking аз до сега съм ходила 8 пъти и все още имем косми и под мишниците и на бикините.  Confused
а не съм от много косматите - направо съм много ядосана.  Twisted Evil
иначе всичко е точно така както са го описали момичетата - ходили от 1 до 3 пъти и всеки път падат около 10 ден след процедурата и после се появават отново.  Close и аз така си виках е този път трябва вече да е запоследно.  Naughty

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
 
Цитат
Би ли споделила цената на ръце до лактите?  bouquet
Цитат
60 ЛВ ЗА ДВЕТЕ РЪЦЕ ДО ЛАКТИТЕ.
В "Борекс" като бях питала една от козметичките колко би ми струвало да си махна космите от ръцете,тя ми каза някаква цифра от сорта на 300 лв,та 60 ми се видяха много прилична цена.
КОсмите много са намаляли и имам чувството,че още веднъж и съвсем ще изчезнат,но дали това не са празни надежди???








prasentze, дай моля те телефон на това студио!

Margi, ако можеш дай и ти телефон на "Борекс"!


Цвете,не го намирам.Напиши в някоя бг търсачка "Борекс" и би трябвало да има намериш телефоните.АКо не успееш,ще се разровя по-сериозно из нас.

Другото,което е важно според мен е,че независимо колко са добри лазерите,е много важно при коя козметичка ще попаднете.

# 24
  • Мнения: 3 423
cvete1   bouquetнадявам се ,че не са го променили номера от когато аз ходих 953 16 26
успех  bouquet

# 25
  • Мнения: 625
    Уф  Embarassed,не ми стана ясно,като е с лазер,как така боли,аз си представям някакво облъчване,без допир.........или става дума за бодване с игла на всяко косъмче?! Sick

# 26
# 27
  • Мнения: 625
      Не се отваря-грешка!

# 28
  • София
  • Мнения: 291
Уф Embarassed,не ми стана ясно,като е с лазер,как така боли,аз си представям някакво облъчване,без допир.........или става дума за бодване с игла на всяко косъмче?! Sick
То наистина няма допир, ама усещането от действието на лазера е точно като бодване с иглички, поне при мен...Момичета, много се зачудих ...при мен нямаше миризма на пърлено, даже никаква миризма  newsm78 А дали не говорите /някои/ за фотоепилация  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 291
http://www.borex-medical.com/display.php?page=price
И аз бях чула добри отзиви за Борекс, но това което не ми хареса е ето така обявените цени
http://www.borex-medical.com/display.php?page=price
Ходи разбери колко ще ти струва например бикини зона...Ще ти кажат, ами според зависи...Все едно има кой знае какви "размери" и "площи" бикини зони  Close
А пък ако не виждам ефект от процедурата при Пикасо, просто няма да ходя...

Общи условия

Активация на акаунт