Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 173 674
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 092
AirFairy, благодаря.

# 676
  • Мнения: 4 945
тинити, стана ти лошо от млякото или просто ти писна да го ядеш?

Forest rain, много съм впечатлена  и аз имам толкова да свалям, колкото твоите общи.

Gerretooo, аз съм решила след този да продължа с този от 800 калории.

neli_asneli, аз не пия толкова много чай, защото не обичам, обаче не го овкусявам, но мисля, че точно тпва се има предвид.
И двете, не точно лошо, но накрая като хапна ииии....

# 677
  • София
  • Мнения: 11 134
То и на мен ми писна млякото, затова го пропуснах на вечеря.
Утре ще ям мусака с елда, от елдата имам добри резултати.
Позволено ли е подклаждана със стевиа примерно ?

# 678
  • Мнения: 4 945
жгмъц, явно имаш повече воля от мен. Много бързо се отказва...защо съм такава? Cry

# 679
  • Мнения: 467
жгмъц, какво представлява мусаката от елда?

тинити, и аз не мога да спазвам диети, от които ми става лошо. Помисли да замениш с нещо млякото.

# 680
  • Мнения: 4 945
жгмъц, какво представлява мусаката от елда?

тинити, и аз не мога да спазвам диети, от които ми става лошо. Помисли да замениш с нещо млякото.
Дали би се получило, ако се замени киселото мляко, понеже най-често присъства в режима? Иначе бих го заменила с прясно, защото мога да го ям много повече. Само трябва да си измислям варианти, че е много течно.
Дали би се получил ефекта на сваляне, как мислиш?

# 681
  • Мнения: 467
Според мен да, защото виж какво пише за разтоварващите дни при друг режим от първа стр.

Скрит текст:
7 ден
разтоварващ ден: 8, 10, 12, 16, 19 ч. са пет приема на някое от петте изброени позиции:
1.само зеленчуци
2.само плодове
3.плодове и зеленчуци редувани по приеми(напр. 8ч. плод, после 10ч. зеленчук, 12ч. плод, 16ч. зеленчук 19ч. плод)
4. кисело мляко със зеленчук или плод
5. прясно мляко+чай или плод

Но на прясно мляко според мен ще си си гладна. Но даже повече ще отслабнеш.

# 682
  • Мнения: 4 945
Според мен да, защото виж какво пише за разтоварващите дни при друг режим от първа стр.

Скрит текст:
7 ден
разтоварващ ден: 8, 10, 12, 16, 19 ч. са пет приема на някое от петте изброени позиции:
1.само зеленчуци
2.само плодове
3.плодове и зеленчуци редувани по приеми(напр. 8ч. плод, после 10ч. зеленчук, 12ч. плод, 16ч. зеленчук 19ч. плод)
4. кисело мляко със зеленчук или плод
5. прясно мляко+чай или плод

Но на прясно мляко според мен ще си си гладна. Но даже повече ще отслабнеш.
Точно, водно е и ще съм гладна, не искам да стресирам организма само с течности...

# 683
  • Мнения: 467
Ами пробвай тогава с извара,обаче като прегледах и другите режими на байкова са с доста кисело мляко и ако не отслабваш с друг млечен продукт, ще трябва да си избереш друга система май Sad

# 684
  • София
  • Мнения: 11 134
Днес още - 300 грама свалени!  Grinning

Мусаката с елда е много лесна. Месото се заменя от елда, която се сварява предварително, и нататък се прави, като оригинална мусака. Слагам повече подправки, за да премахна особения аромат на елдата и става много вкусна.

тинити, ами веднъж трябва да си наложиш да не се отказваш, защото все от някъде трява да се започне. Истината е, че лесна диета няма. Всъщност за мен лесна диета е 90 дневната, която спазвам от 2 години, но организма свиква и затпова реших да я сменя за известно мвреме. Та имаше време, когато бях като теб, за всяка диета си казвах, че не мога да издържа и пр., но имах подкрепата на сестра ми, която ме напътстваше и не ми даде да се откажа и нещата тръгнаха. А когато сам видиш, че има резултат вече никой не може да те спре! Така, че според мен се стегни, наложи си, чер можеш и захващай някакъв режим! Без оправдания, с повече инат и воля и ще се получи!
Успех!
Иначе аз не мога да си позволя да не съм на режим, защото съм с Хашимото и качвам и "от въздуха", така чре съм се примирила, че ще съм на режим почти винаги...

Хайде спирам се.  Hug

# 685
  • Мнения: 1 989
Здравейте, аз днес съм на таратор bouquet

# 686
  • Мнения: 4 945
Днес още - 300 грама свалени!  Grinning

Мусаката с елда е много лесна. Месото се заменя от елда, която се сварява предварително, и нататък се прави, като оригинална мусака. Слагам повече подправки, за да премахна особения аромат на елдата и става много вкусна.

тинити, ами веднъж трябва да си наложиш да не се отказваш, защото все от някъде трява да се започне. Истината е, че лесна диета няма. Всъщност за мен лесна диета е 90 дневната, която спазвам от 2 години, но организма свиква и затпова реших да я сменя за известно мвреме. Та имаше време, когато бях като теб, за всяка диета си казвах, че не мога да издържа и пр., но имах подкрепата на сестра ми, която ме напътстваше и не ми даде да се откажа и нещата тръгнаха. А когато сам видиш, че има резултат вече никой не може да те спре! Така, че според мен се стегни, наложи си, чер можеш и захващай някакъв режим! Без оправдания, с повече инат и воля и ще се получи!
Успех!
Иначе аз не мога да си позволя да не съм на режим, защото съм с Хашимото и качвам и "от въздуха", така чре съм се примирила, че ще съм на режим почти винаги...

Хайде спирам се.  Hug
Когато с моята сестра бяхме заедно се подкрепяхме така, сега не е при мен и няма кой да ми дава стимул. Знам, че трябва да се стегна и да направя нещо по въпроса, но в един момент това изчезва, след това ме е яд на себе си.
И за мен 90ДД е най-лесната и най-добрата, с нея свалих 10кг., но като я започнах наново близо месец нищо не свалих и се отказах, защото явно беше привикнала с организма ми.
Благодаря за насърчаващите думи! Hug Heart Eyes

# 687
  • София
  • Мнения: 11 134
О, и ние със сестра ми не сме заедно, даже рядко се виждаме, но се чуваме и си пишем постоянно. Знам, че човек има нужда от подкрепа и ако мога да помогна съм насреща!  Hug

# 688
  • Мнения: 467
Момичета, как върви диетуването. Сега като е по-топло на мен ми е по-лесно, но вчера с моята леща нищо не съм свалила (
А на тази мусака с елда слагаш ли заливка?

# 689
  • София
  • Мнения: 11 134

А на тази мусака с елда слагаш ли заливка?

Не правя заливка, но и така е вкусно.  Wink

Аз си спазвам режима.
Днес мляко и плодове и малко ядки.

Общи условия

Активация на акаунт