Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 173 527
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 127

Forest rain, благодаря!  Hug
Успех на всики! Аз ще ви наглеждам.  Wink

# 706
  • Мнения: 4 943

Forest rain, благодаря!  Hug
Успех на всики! Аз ще ви наглеждам.  Wink
И аз така ще наглеждам какво става, кой колко отслабва, та може и аз да се мотивирам. Иначе, ако почвам нещо ще е 90ДД. Хапваш всичко, но разделно. Не оставаш гладен, а и има ден, в който се яде сладко. Какво по -хубаво от това? Mr. Green

# 707
  • София
  • Мнения: 11 127

Forest rain, благодаря!  Hug
Успех на всики! Аз ще ви наглеждам.  Wink
И аз така ще наглеждам какво става, кой колко отслабва, та може и аз да се мотивирам. Иначе, ако почвам нещо ще е 90ДД. Хапваш всичко, но разделно. Не оставаш гладен, а и има ден, в който се яде сладко. Какво по -хубаво от това? Mr. Green

Именно, няма глад там и всичко се де в определен ден! Точно, като за мен!  Wink

# 708
  • Мнения: 471
Ех тази 90ДД,много си я обичам,с нея смъкнах 25 кг.
И  вчерашния ден спазен.Днес пак на мляко и ябълки.

# 709
  • Мнения: 471
Все още съм режимна.Снощи за малко да се поддам на изкушение,но успях.
Днес за плод ябълки,за обяд и вечеря готвен боб и краставици.Засега съм доволна.

# 710
  • Мнения: 1 988
Аз днес съм на таратор. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 109
И аз съм на мляко!

# 712
  • Мнения: 166
Момичета да споделя на какво попаднах търсейки повече информация и резултати за/от диетата. На мен ми подейства много стимулиращо и доста мотивиращо за хора, които имат да свалят доста кг. Под доста имам предвид 10-15-20. Блогърка публикувала диетата в блога си и отдолу в коментарите се беше развихрил цял форум. Та момиче споделя, че е свалила 21кг за 3 месеца. Всъщност поствам коментара:

дравейте 🙂 Аз съм изключително доволна от диетата на д-р Байкова,и с удоволствие бих я препоръчала на всеки който желае да се почуства по добре ,а дори и само за тонус .Тази диета е на принципа на разделното хранене и променя хранителните ни навици за години напред и ни показва как да се храним здравословно .Аз съм на 28 години ,преди две години бях стигнала такъв етап от живота си ,когато не се чувствах добре ,нямах самочувствие .висока съм 160 см и тогава тежах 93 кг. Започнах диетата ,първата седмица нямах достатъчно воля да я спазвам стриктно ,а втората седмица се мобилизирах и се хранех точно в часовете,пиех много вода.Реших да повторя първия етап още две седмици и свалих около 6 кг. Кожата ми започна да става по гладка,лицето ми сияеше и усмивката ми стана по лъчезарна,самочувствието ми се завърна и бях мотивирана да продължа с втория и третия етап.Свалих общо 21 кг за 3 месеца. Йо-Йо ефекта не е толкова бърз както при останалите диети ,защото както написах,този режим на хранене променя менюто и навика ни да се тъпчем с неправилните храни,както и да ги съчетаваме неправилно.Сега след 2 години аз тежа 78 кг, и от 3 дена спазвам тази диета за да сваля още поне 15 кг и съм сигурна че ще постигна желания резултат.Успех на всички 🙂


# 713
  • Мнения: 1 988
Супер резултат bouquet Браво на момичето! Simple Smile

# 714
  • Мнения: 467
Здравейте! Аз за две седмици съм -5 кг, но събота и неделя похапнах и затова задържах малко, и реших да продължа отключващия режим до неделя (трябваше до днес) и вече от понеделник този с 800 калории.
Успех на дамите, които почнваха други диети, както и на тези,  с които продължаваме тук :*

# 715
  • Мнения: 166
Браво, AirFairy. А з се замислих, че на този отключващ етап мога да си изкарам и цяло лято. Много ми е добре. Няма глад, няма умора, няма излишни нерви от глад. Не че съм свалила кой знае колко, но поне започнах да свалям. Даже от вгх съм минус някакви си грамчета. Изкарах го обаче на картофи на пара:), никакъв хляб този път. Май влизам в режим на сваляне.

# 716
  • Мнения: 1 988
И аз много харесвам отключващия. Другите не съм ги правила, но между отключващите гледах разделно да се храня.
Днес съм на мляко с краставици.

# 717
  • Мнения: 50
Здравейте,
 От години не съм писала във форума и осъзнах, че ми липсва. Липсват ми съмишленици, подкрепата, различните идеи. Не си е работа човек сам да се бори  Laughing
Няма да ви отегчавам с подробности за мен, но ви чета и ми изникнаха няколко въпроса. Уф, май все пак е добре да кажа няколко думи - от около 3 седмици не ям захар и брашно (един ден наруших), някъде седмица след това една позната ми спомена за режима на д-р Байкова и го започнах (отключващия). И на мен, както на някои от вас, ми е много "уютен", понякога ми е трудно да спазвам часовете, но се чувствам добре дори и с 3 хранения на ден. Та заради нарушението мислех да добавя още два-три дена (или може би четири, да го завъртя цялото), смятате ли, че е добре? За след това имам режим от приятелка, мисля че към 1200 калории, но той е за един месец, две седмици "почивка" от отключващия и след това да се върна към него добре ли е?
Благодаря ви предварително и ви желая усмихната неделя  bouquet

# 718
  • Мнения: 242
Момичета,а по колко горе долу кофички кисело мляко ядете на ден и какво? newsm78

# 719
  • София
  • Мнения: 1 090
Аз взимах на Верея 0,1 % масленост. Изпивах около 2-3 кофички на ден. Може до 2 кг. мляко да приемаш в тези дни или до 5 кофички по 400 гр. Много е добър отключващият режим. Мисля след морето още веднъж да го направя.

Общи условия

Активация на акаунт