Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 131

  • 72 788
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5
Hug
Да пусна и тук инфото, за да сме в час  Grinning
За изминалата седмица ТОП 10:
Total:
1. Küçük Ağa 12.67
2. Karagül 12.13
3. Kurtlar Vadisi Pusu 11.65
4. Karadayı 10.87
5. Muhteşem Yüzyıl 9.45
6. Şefkat Tepe 7.48
7. Medcezir 7.45
8. Küçük Gelin 7.34
9. Arka Sokaklar 7
10. Ankara'nın Dikmen'i 6.6
AB
1. Küçük Ağa 11.76
2. Karadayı 10.33
3. Muhteşem Yüzyıl 10.14
4. Medcezir 8.32
5. Karagül 8
6. Kurtlar Vadisi Pusu 7.6
7. Aramızda Kalsın 6.5
8. Ankara'nın Dikmen'i 6.26
9. Kara Para Aşk 6
10. Kurt Seyit ve Şura 5.43

Но в тази група AB не знам тези от dizifilm.com от коя агенция са взели резултата  newsm78, като тя е само една -TNS!

[/size]
+++++++++++++++
Здравейте патета  Hug

Чета ви рредовно и много ви се радвам.
Рядко пиша, но виждам, че рейтинга горе буди въпроси и реших да се включа. Предварително се извинчвам за нахлуването  Embarassed
Този рейтинг е за най-гледаните сериали за месец Април.  Heart Eyes

Лека вечер на всички   bouquet

# 676
  • Мнения: 327
Привет на петешкият гьол Hug
Момичета,отдавна ви чета с удоволствие WinkПросто сте безценни откъм информация и коментари   bouquet
И в търсене на инфо за един общ любимец - Нежо   Rolling Eyes,реших да попитам при вас.
Понеже в петък тръгвам за Бодрум/ако и Нежо е поел вече натам Praynig/да знам къде да го диря Wink Бяхте писали преди време за някакво кафене май newsm78 Ако може да ме осветлите,че есента не ми излезе късмета да го срещна.


п.п.На 1 март бях в Истанбул,когато Ръсел Кроу снимаше на гарата Хайдар паша,ходих до там,но не го видях.Но усещането ,че е някъде наблизо беше страхотно Heart EyesАко сега е по Дарданелите може пък  да успея Grinning

# 677
  • Мнения: 9 541
Здравей НинаР Hug, мерси за инфото. Peace Рейтинги да иска човек.. Joy Joy Joy ето и един от мен newsm78

# 678
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Привет на петешкият гьол Hug
Момичета,отдавна ви чета с удоволствие WinkПросто сте безценни откъм информация и коментари   bouquet
И в търсене на инфо за един общ любимец - Нежо   Rolling Eyes,реших да попитам при вас.
Понеже в петък тръгвам за Бодрум/ако и Нежо е поел вече натам Praynig/да знам къде да го диря Wink Бяхте писали преди време за някакво кафене май newsm78 Ако може да ме осветлите,че есента не ми излезе късмета да го срещна.


п.п.На 1 март бях в Истанбул,когато Ръсел Кроу снимаше на гарата Хайдар паша,ходих до там,но не го видях.Но усещането ,че е някъде наблизо беше страхотно Heart EyesАко сега е по Дарданелите може пък  да успея Grinning

Елиии, да го нацелуваш от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ех, разтреперих се от радост, все едно аз отивам в Бодрум  Laughing

п.с. сега ще се разтърся за името на кафенето, но знам ли, може пък вече да не виси по кръчми  Crazy


и сега изненадата: ново филмче, нова любов  Mr. Green

Ей т'ва е самотата 2013  торент

ДИРЕКТЕН ЛИНК



Приятно гледане, патюшки! Никой да не се влюбва в Алтанов! Тази седмица е мой  Naughty  Joy Joy Joy

скоро и в замундата  Peace и на директен линк

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 21:37 от lacunababe

# 679
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


Чета ви рредовно и много ви се радвам.
Рядко пиша, но виждам, че рейтинга горе буди въпроси и реших да се включа. Предварително се извинчвам за нахлуването  Embarassed
Този рейтинг е за най-гледаните сериали за месец Април.  Heart Eyes

Лека вечер на всички   bouquet
[/size]

Нина, добре си дошла, радваме се и ние   Hug  че си при нас!



поздрав с песента от филма, включена е в торента кат бонус от две патки  Wink

# 680
  • Мнения: 654
Лакуни, Гери!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодарностииии! Хиляди!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 6 287
Лакунка, Гери, много благодарности за филмчето!   bouquet  Heart Eyes

# 682
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ели, мисля че това е кръчмата на Нежо  Peace Batı Bar, но като нищо може да те лъжа  Embarassed

# 683
  • Мнения: 327
Ели, мисля че това е кръчмата на Нежо  Peace Batı Bar, но като нищо може да те лъжа  Embarassed


Благодаря,Лакуна HugПочвам да търся адреса.Така искам да го видя на живо тоз човек Heart Eyes
Ако взема автограф за теб ще е Laughing

Gumusluk, charming fishing port near Bodrum newsm78Дали е там
■Bati Bar – Low noise bar situated in the harbor, good place to chill out on the cushion area during the day or in the evening

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 22:50 от elena_bgsf

# 684
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Привет на петешкият гьол Hug
Момичета,отдавна ви чета с удоволствие WinkПросто сте безценни откъм информация и коментари   bouquet
И в търсене на инфо за един общ любимец - Нежо   Rolling Eyes,реших да попитам при вас.
Понеже в петък тръгвам за Бодрум/ако и Нежо е поел вече натам Praynig/да знам къде да го диря Wink Бяхте писали преди време за някакво кафене май newsm78 Ако може да ме осветлите,че есента не ми излезе късмета да го срещна.


п.п.На 1 март бях в Истанбул,когато Ръсел Кроу снимаше на гарата Хайдар паша,ходих до там,но не го видях.Но усещането ,че е някъде наблизо беше страхотно Heart EyesАко сега е по Дарданелите може пък  да успея Grinning

На снимките излиза от White Mill Cafe - ама къде се намира това кафене...
Късмет, дано го срещнеш, да му кажеш, че и ние го подкрепяме.

# 685
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Любимият отбор на много от лошите ни момчета - Фенербахче, вчера си гарантира шампионската титла, три седмици преди края на шампионата и пред публика само от жени и деца Mr. Green
 Joy Фенерите изтърпявали един мач наказание без мъже-запалянковци на стадиона (и е, те таквиз санкции имали комшиите!!!), но турските патки са ги отсрамили достойно като послушни съпруги на върли фенове  newsm18 sling

На туй му викам аз еманципация  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 209
Лакун, Гери Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Чудни сте, тъкмо не знаех какво да гледам  Hug Hug

# 687
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ели, мисля че това е кръчмата на Нежо  Peace Batı Bar, но като нищо може да те лъжа  Embarassed


Благодаря,Лакуна HugПочвам да търся адреса.Така искам да го видя на живо тоз човек Heart Eyes
Ако взема автограф за теб ще е Laughing

Чул те Господ и здраве да ти дава!   Hug  Heart Eyes Hug И да не вземеш - трогната съм от вниманието, наистина много съм трогната!   Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 327
Ели, мисля че това е кръчмата на Нежо  Peace Batı Bar, но като нищо може да те лъжа  Embarassed


Благодаря,Лакуна HugПочвам да търся адреса.Така искам да го видя на живо тоз човек Heart Eyes
Ако взема автограф за теб ще е Laughing

Чул те Господ и здраве да ти дава!   Hug  Heart Eyes Hug И да не вземеш - трогната съм от вниманието, наистина много съм трогната!   Heart Eyes

Gumusluk, charming fishing port near Bodrum newsm78 Дали е това,а
■Bati Bar – Low noise bar situated in the harbor, good place to chill out on the cushion area during the day or in the evening. Also cheap but good food served here
Аз ще съм двойно по -щастлива ако го направя за теб Hug

# 689
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Помолих Гери също да хвърли един поглед из нета, аз поне мисля, че е това. До петък все ще те упътим. Пенда със сигурност го знае точно кое е и къде е, утре ще й се обадя по телефона да я питам  Peace Няма да те оставим да се луташ кат патка  Laughing  Heart Eyes из Бодрум.

Общи условия

Активация на акаунт