Родените на границите на две зодии!

  • 7 903
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Единица, десятка нема в нумерологията. Sunglasses

Ясно  Peace Значи синът ми е много далеч, а аз съм 9..

# 16
  • Мнения: 62
ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2 … 54&Itemid=207
Тва е за вибрациите на рожденните числа, не цялата дата. Аз съм 22 и ми е суперточно. Sunglasses
А нумерология аз чета от Учителят Петър Дънов.
Граничните дати са на 21, 22 или 23, все 1 между кои зодии. Просто некои зодии почват в 21 число на месеца, други-на 22, други на 23.

# 17
  • Мнения: 556
интересно, наистина. По тези сметки мъж ми е 9, аз 8, а дечко 4, дечко 2 би бил 5, но нали ще е секцио и май ще е нещо друго. Но сме девятки всички в семейството само по рождена дата тогава Laughing

# 18
  • Мнения: 7 001
Слънцето преминава в следващия знак на гранична дата, но в определен час. В зависимост от часа на раждане човек е или с единия слънчев знак, или с другия. Не и с двата. Ако проявява черти и на двата, то другият се крие някъде из другите планети, някоя от тях е в него.
Синът ми се роди миналата година на 20 април, тогавашната гранична дата на овен и телец. Слънцето влизаше в телец в 13 и нещо. Синът ми се роди в 16:13. Според рождената му карта, която направих, е телец с асцендент дева. Peace

# 19
  • Мнения: 311
Едното ми дете е родено на 22 . 11. в 5,30 сутринта
някъде го пишат стрелец , някъде скорпион
за мен си е чист скорпион

а деветка е много гадно да си в днешния материален свят

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 240
Родена съм на 23.09. в 20:30 ч. Понякога ме пишат Дева, понякога Везни.

# 21
  • Мнения: 7 001
Как така ви пишат?
Има си таблици, има си програми, има си сайтове за изчисления.

# 22
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз съм родена на 22.11 към 5 и 15 сутринта и съм скорпион с асцендент скорпион (и според астрото), въпреки, че според някои хороскопи би трябвало да съм стрелец.  Grinning Така, че В.Н. синът ти вероятно и той е скорпионче, все хубави хора сме, да знаеш.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 311
Разкошни сте  Hug

# 24
  • Мнения: 4 199
Ех, ще си остана безасцендентна.

# 25
  • Мнения: 2 360
Гледайте и Луната в кой знак е, когато избирате дата за секцио.  Peace

# 26
  • Мнения: 0
Аз също съм родена на 21.05. И според Алена тези хора имат избор да избират коя зодия са. Но ако трябва да съм искрена, това е много трудно да следиш хороскопа и на двете зодии..! Имам и от Телец и от Близнаците Simple Smile Познавам и други хора който са родени на две граници и на тях не им е никак лесно. Simple Smile

# 27
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
Kalina.F, вече няколко пъти ти написаха момичетата, че не може да си между две зодии и асценденти и да си избираш.  
Проверява се в рожденната ти година и час, в кой зодиакален знак е било слънцето и кой е бил изгряващият знак на хоризонта и това е.

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 16:13 от Скубиду

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 240
Просто е : http://www.zodiq.com/ според този сайт съм Дева, а според този : http://www.astrohoroscope.info/personal_horoscope.htm Везни .

# 29
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
...Ани..., не гледай тези хороскопи. Проверяваш в годината, в която си родена, на датата и в часа, къде са били разположени планетите и това е.
Представи си - както всяка година астрономическата пролет/лято/есен/зима настъпва по различно време и се съобщава по медиите точно кога се случва, така е и със зодиите.

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 15:23 от Скубиду

Общи условия

Активация на акаунт