Родените на границите на две зодии!

  • 7 899
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 240
Аз съм си Везни, това ми е ясно. Просто понякога е някак смешно една дата да бъде представена в различна зодия.  Crazy

# 31
  • Мнения: 6 998
Не е смешно, нормално е. Всяка година се сменя денят или часът на преминаване. Както вече казах 20ти април миналата година беше и овен, и телец.

# 32
  • Мнения: 4 199
Доколкото си спомням така стана и с кралското бебе Джордж. Трябваше да е Лъв, а се оказа Рак, ако не греша, че хич ме няма.

# 33
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Как си знаете асцендентите и твърдите, че сте между два слънчеви знака  ooooh!

 Thinking

Аз съм на границата м/у Стрелец и Козирог, а съм типичен Водолей с рибешки примеси. Много е гадно така. Sad


Гледайте тук и не пишете глупости. Crazy Този хем е на български, хем е и точен.

# 34
  • Мнения: 62
Технически си само в 1 зодия, както днес до 23'59'59 часа е втори, после трети, но в по дълбок смисъл нещата не са толкова буквални. В окултни източници хората, родени межди 2 зодии, имат по особена съдба, не е задължителна да е по тежка. Никой не ви кара да споделяте тези възгледи, Калина попита, правейки тема, отговорих и. Tired

# 35
  • Мнения: 4 892
Аз съм родена на 23 януари. Горе долу на границата, но съм си водолей отвсякъде.

На границата съм пък по характер съм блага, блага  Flutter

# 36
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Бъмбълби, със стрелчешкия си чар се приближавам към теб с козирожката си грация, подарявам ти една добродушна (и разсеяна) водолейска усмивка и те прегръщам нежно и топло, както може да го направи само един рибок! Hug


NinoTino, бях убедена, че си Водолей! За теб две прегръдки -  Hug Hug!

# 37
  • Мнения: 4 892
NinoTino, бях убедена, че си Водолей! За теб две прегръдки -  Hug Hug!

 Hug

А за още по-голяма благост на характера, допринася и асцендентът ми - скорпион. 

# 38
  • Мнения: 4 199
Въздухарите са ми любими, както и огнените. Повечето хора, с които имам допирни точки са от двата вида.

# 39
  • Мнения: 62
Фаина  Grinning Хайде 1 прегръдка и от индигов рак, казано по просто ку-куууу! Laughing
Аз и като тип съм между два-индиго и кристал.
Ето ви 1 тестче за аурата, ако желаете.
http://aura.newage.bg/%D0%B0%D1%83%D1%80%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82
Аз съм 96%  кристал и 93%  индиго. ooooh!
Казвайте и вие кви сте, що сте! Naughty Sunglasses

# 40
  • Мнения: 4 892
Пънки, под достойнството на един водолей е да отговаря на цели 84 въпроса  Joy

Боже!

По-късно може и да опитам. Така на око съм си кристал нешлифован.

# 41
  • Мнения: 6 998
Домързя ме  Blush

# 42
  • Мнения: 62
И аз мисля, че си кристал, Нино, но вероятно ще да имаш балансирана аура като цяло.
Е, попълването не е задължително.
Засега! Naughty Grinning Simple Smile

# 43
  • Мнения: 311
Направих го теста
Аз съм зелена  hahaha знаех си , че съм зелена 32 процента , после синя и виолетова
тяло -32
разум -37
дух-31

иначе съм овне  и харесвам въздушните зодии

# 44
  • Мнения: 636
Аз съм червена... Овенска му работа..  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт