Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз още на премиерите,бях курдисана там в челните редици  hahaha hahaha hahaha
А  такъв рев му ударих,на финалната битка,че аз от къде да знам,че тоя гледал в бъдеще време ,ааааа само дето се сополивих там  Crossing Arms
А, аз бех възмУтена...как си замина'а Карлайл, Сет и Лиа...пък и Джаспърчо дадИ фира.... Joy Joy Joy Joy Joy мноооу сЪ възмутих... hahaha hahaha hahaha

Ама после падах на коленца да викам ДА! ДА! ДА! Embarassed Embarassed Embarassed

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И аз още на премиерите,бях курдисана там в челните редици  hahaha hahaha hahaha
А  такъв рев му ударих,на финалната битка,че аз от къде да знам,че тоя гледал в бъдеще време ,ааааа само дето се сополивих там  Crossing Arms
А, аз бех възмУтена...как си замина'а Карлайл, Сет и Лиа...пък и Джаспърчо дадИ фира.... Joy Joy Joy Joy Joy мноооу сЪ възмутих... hahaha hahaha hahaha

Ама после падах на коленца да викам ДА! ДА! ДА! Embarassed Embarassed Embarassed
Аз хем ревах,хем бях и възмутена  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Оф, аз май съм най - зле, защото първо прочетох книгите... ooooh!

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Оф, аз май съм най - зле, защото първо прочетох книгите... ooooh!
Аууууууууу, виднага ся да кежеш от де се взеха Алис и Емет?И Карлайл на колко хиляди години беши...?

# 34
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465

Как се бях запалила по тия вампири преди няколко години...направо като някой тийн... Mr. Green като се замисля сега чак срам ме хваща... Embarassed
Хич не ме е срам...само се радвам, че го загледах когато вече го бяха излъчили... Laughing
Даже и до днес ме е срам кат питах Тера как може да си резервира билет за премиерата на тая кретения... Joy Joy Joy

А, сега този филм и е ТОП 1 в класацията от 1 Party Party Party Party

 Joy Joy Joy

За кретенията

# 35
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Аз па даже немое фаним за ко си конушвате. newsm78
Ма не ми обяснявайте. Не съм поглеждала ни един вампирски филм и нямам намерение да поглеждам. Peace

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз па даже немое фаним за ко си конушвате. newsm78
Ма не ми обяснявайте. Не съм поглеждала ни един вампирски филм и нямам намерение да поглеждам. Peace
Там ти е грешката Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 0
Настигнах виии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
А най-накрая да кажа Здравейте !  Hug Hug Hug
Благодаря за новата тема ! Страхотни комикси !  Hug

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 38
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тоя филм,Проф е страхотен,не ми харесва главната двойка,ама аз не гледах и заради тях,историята е разказана много увлекателно и пресъздадена  Heart Eyes

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя филм,Проф е страхотен,не ми харесва главната двойка,ама аз не гледах и заради тях,историята е разказана много увлекателно и пресъздадена  Heart Eyes
Ооо, Еди кърти миФките по грозота, па за Бела да не говорим...ама мноооу убава история начи... Heart Eyes

# 40
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Тоя филм,Проф е страхотен,не ми харесва главната двойка,ама аз не гледах и заради тях,историята е разказана много увлекателно и пресъздадена  Heart Eyes
Ооо, Еди кърти миФките по грозота, па за Бела да не говорим...ама мноооу убава история начи... Heart Eyes

Можи, ма аз и фентъзита не обичам, вампирски още по-малко Mr. Green. Peace

# 41
# 42
  • Мнения: 30 820
Не остана до новата серия Party Party Party мале как улезах #Crazy Mr. Green

# 43
  • Мнения: 15 884
Айде пак здравейтеееееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ренку, така кат нещеш се покажеш, ше каже некой, 4е така съм те сдиплила, 4е не си за гледане на4и  Mr. Green и защо ни една не ми пофали баницата smile3512 айде, Зизуна я е яла и преди, ама Ренка шо мъл4и smile3515 Пове4е никакви бани4ки нема ви гощавам Mr. Green Laughing

# 44
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Бетоновозът се прибра и рече, че ще сяда да работи.

КС вероятно ще е без мен. Sad

Общи условия

Активация на акаунт