Подарък за 11 - годишно момиче

  • 28 329
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Колело? Семейна екскурзия на място по неин избор? Професионален фотоапарат, ако си пада по фотографията - нещо, което забелязвам при голяма част от момиченцата.

Aко има професионални фотоапарати за 200-250 лв и аз искаам  Peace

Ааа не видях изскването за цената Simple Smile Иначе и аз искам Simple Smile

Аз бих дала на 11 годишното си дете пари в кеш, за да видя какво ще направи Simple Smile
Моето си ги прибра и заключи мъдро, че парите трябвало да се харчат обмислено, а не за глупости! Mr. Green Подарихме и летен лагер на морето за тези пари. Желанието за по-нов и по- модерен телефон е всяка година, но на тази възраст телефон за 500 лева + не смятам за уместно Peace Виж нови дрехи и обувки и чанти са добър подарък по всяко време. Лошото е,че в тази възраст се започва едно сляпо копиране и изисквания за марки Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Чета темата и си давам сметка колко презадоволени са децата ни Confused
Дотолкова, че не можем да измислим подарък,който би задържал вниманието им повече от седмица.
Моля да не се приема като упрек, аз съм на същия хал. Къде сбъркахме newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Електронна книга има ли?

# 18
  • Мнения: 7 171
Зависи от интересите и увлеченията на детето:

Приятелка на дъщеря ми получи за 13 си рожден ден от родителите си манекен и шевна машина. Ние и купихме "етюи" и различни комбинации от платове, за да шие дрехи.

Ние купихме за Коледа статив и бои за рисуване + курс.



# 19
  • Мнения: X

Приятелка на дъщеря ми получи за 13 си рожден ден от родителите си манекен и шевна машина. Ние и купихме "етюи" и различни комбинации от платове, за да шие дрехи.


Що шевни машини, джажи за бродиране, за низане на гривни/гердани, грънчарски колелета, комплекти за фокуси и всякакви такива неща сме събрали, не е истина. Нищо от това никога не е влязло в употреба, с изключение на моя опит с "вазата" на грънчарското колело.  Blush След периода на куклите, нищо освен технологични джаджи, книги и дрехи не върши работа. С джаджите се получи пренасищане, но преди последния рожден ден я заведох в един мол и й казах "Куфей, мама, купувай каквото искаш." Такива глупости си избра, за които аз никога нямаше да се сетя. Суичър със зайче, ярко зелени очила, късо дънково елече и дънки с щампа на ягодки.  Crazy Много беше щастлива, което е и целта.

# 20
  • Мнения: 7 171

Приятелка на дъщеря ми получи за 13 си рожден ден от родителите си манекен и шевна машина. Ние и купихме "етюи" и различни комбинации от платове, за да шие дрехи.


Що шевни машини, джажи за бродиране, за низане на гривни/гердани, грънчарски колелета, комплекти за фокуси и всякакви такива неща сме събрали, не е истина. Нищо от това никога не е влязло в употреба, с изключение на моя опит с "вазата" на грънчарското колело.  Blush След периода на куклите, нищо освен технологични джаджи, книги и дрехи не върши работа. С джаджите се получи пренасищане, но преди последния рожден ден я заведох в един мол и й казах "Куфей, мама, купувай каквото искаш." Такива глупости си избра, за които аз никога нямаше да се сетя. Суичър със зайче, ярко зелени очила, късо дънково елече и дънки с щампа на ягодки.  Crazy Много беше щастлива, което е и целта.

То и аз така направих, но горепосоченото момиче иска да си шие и си ползва подаръка.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Чета темата и си давам сметка колко презадоволени са децата ни Confused
Дотолкова, че не можем да измислим подарък,който би задържал вниманието им повече от седмица.
Моля да не се приема като упрек, аз съм на същия хал. Къде сбъркахме newsm78

Не ние бъркаме. Времената са такива. Като разправям на моята почти 11-годишна дъщеря на какви неща съм се радвала като малка, само се чуди.  Confused

# 22
  • Мнения: X
Аз на толкова още си играех с барбита.  Laughing

# 23
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ако и дам парите - ще си купи куче Simple Smile Колело има - голямо, същото като моето. С него ходи на училище. Идеята за микроскоп ми харесва Simple Smile Благодаря за идеите!

Общи условия

Активация на акаунт