Коридор/Антре

  • 30 728
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 831
Благодаря ви, че го харесахте! Simple Smile
Ще го мисля още, но засега ми липсва вдъхновение.
6u6ulina, килимчетата-цветя ги купих от Айко. Има и други цветове. Водят се килимчета за баня Embarassed, но аз не харесвам пътеки и с тях ми е по-лесно почистването. Могат да се перат в пералня.
и аз не харесвам пътеки ,никъде не искам из вкъщи,та за това и попитах ...благодаря ти   bouquet

# 61
  • Мнения: 16
Аз бих махнала стикера, цветенцата на пода и боядисала стените. В моя случай- в бяло. На мястото на стикера бих сложила картини или снимки в рамки. Мебелите ми харесват.

# 62
  • Мнения: X
Kua, благодаря за предложенията! Simple Smile И при мен фаворит е белия цвят, но бели мебели, бели стени и бял под...ще се обезличи много и ще е болнично и стерилно.  Картини никак не понасям. Засега не знам точно, какво искам, Embarassed но не ми допада в този вид. Tired

# 63
  • Мнения: 16
Не се страхувай от болничното клише, може да се изненадаш от резултата. Другото ми предложение е светло сиво.
Скрит текст:




# 64
  • Мнения: 1 597
Много хубаво-бяло,чисто,на мен ми харесва,не мисля че е болнично.Въпросът е колко дълго ще се задържи този снежно бял цвят?Децата си хвърлят ролерите и обувките без да мислят къде точно ще се паркират,изхлузват си раниците и не ги е грижа коя стена ще одерат.Нормално,деца са,ама аз колко често трябва да мажа?
Сивото е също също добро попадение,но за голям коридор.

# 65
  • Мнения: 2 140
Бяло и сиво са цветовете, които избрахме. Ще снимам като стане готово. Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 1 735
Да се запиша в темата,че сега тъкмо осигурих всичко за ремонта на банята и вече ми се зараждат идеи да оправим и коридора.На пода е теракот,но търся варианти за стените.Сега са с ламперия,която ще се маха и ще се шпаклова.Повече ме влекат оригинални тапети,но търся още идеи.

# 67
  • Мнения: 108
Помогнете ми за идеи.Коридора ми е светло зелен цвят.Пода е с ламинат
Скрит текст:
,вратите са почти същите на цвят.Все още нямаме портманто и се чудя какъв цвят да е.И какво да има по стените,че да не стане прекалено тъмно.

# 68
  • Мнения: 2 559
Записвам се да следя за идеи, че ние освен гранитогреса нищо друго не сме избрали....  ooooh!

# 69
  • Мнения: 1 597
Иаз малко късно да се включа, че освен гранитогреса, нищо друго не е ипоставено в коридора. Иска ми се да г направя малко марокански стил, но май за това се иска пространство, а той е 2/3 метра. Имам само полюлея - от онези месингови дантелени феерични марокански лантерни, който има малко поражения и е за поправка, а много ми се иска да го поставя там. Само да не стане прихлупено. Ще го мисля. Засега съм оставила да съзрява идеята в главата ми.

# 70
  • София
  • Мнения: 39 091
Да се запиша в темата,че сега тъкмо осигурих всичко за ремонта на банята и вече ми се зараждат идеи да оправим и коридора.На пода е теракот,но търся варианти за стените.Сега са с ламперия,която ще се маха и ще се шпаклова.Повече ме влекат оригинални тапети,но търся още идеи.

Пребоядисай ламперията в бяло или сиво.
Отгоре - нещо ярко.

# 71
  • Мнения: 17
Здравейте и аз съм на вълна антре.Аз пък съм се спряла на рустик стил.Но не можем да стигнем до консенсус с ММ.Той иска модерно порт манто,а аз не.Та се чудя как да съчетая модерното със старото,а и да е практичо.А все пак антрето е първото което виждаш в един дом.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Хайде дойде ред и на коридора Simple Smile
Старта е ето такъв

Поръчахме ето тези плочки
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 953
merita, ще видим ли как се е получил коридора?

аз търся варианти за портманто.. това което се продава по магазините не ми харесва за съжаление

# 74
  • Мнения: 83
записвам се и аз да ви следя, то май във всички теми за стаи ще трябва да се впиша, че ми предстои нанасяне в нова къща... Grinning
Изчетох всички мнения, общо взето видях и моите ключови думи - светло, удобно и лесно за чистене....
Пред антрето при нас ще има голяма веранда, в която ще сложа шкафове за обувките, така че в антрето решихме вече, че няма да е гранитогрес, а ламинат. Не че сме го купили, де.Ама не сме и боядисали. Антрето ми е с две чупки, на мазилка - турбозол. Сега предстои да се мине с латекс, да се слагат ламината и мебелите за него. Със сигурност ще има два шкафа за обувки, решила съм, че портмантото ще е с ниска част за сядане, за да се обуваме по-лесно. Засега и аз не виждам "моето" портманто в магазините, но не се притеснявам - в темата за кухни има един младеж, shdowman, който е дърводелец и дава акъл за различни неща, наблизо ми е, накрая може освен кухнята и портмантото да ми изработи... Wink - нищо, че още не знае...
Проблем ми е цветът на стените, както и марката латекс - изчетох вече за латекса, записах си три марки, ще проверим какво има по магазините, какви са цените, но то по това време боядисване няма да правим - имам време да си оформя идеите за всичко... newsm78 ....надявам се  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт