Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 5

  • 71 924
  • 749
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14
Мами,като ходихте за слушане на тонове на бебчето,колко пари Ви взимаха във Вита?Другия месец трябва да ги слушаме и искам да знам колко горе долу трябва да си подготвя,че досега не сме ходили и не знам колко е.Благодаря предварително

# 271
  • Мнения: 1 048
Здравей,
Най-добре звънни на регистратурата (тел от сайта) и момичетата ще ти кажат актуалната цена. Не знам дали има разлика, ако следиш жк там  Peace

# 272
  • Мнения: 49
Тоновете ми струваха по 15 лв, като аз нямах закупен пакет за следене ЖК, а си плащах всеки преглед отделно.

А имате ли спомен с коя марка шампоани къпеха бебчетата ни във Вита?
Аромата ми се е запечатал в съзнанието и искам да си взема за бебка едно такова шампоанче, за да си я къпя с носталгия към времената когато беше новородено Simple Smile

# 273
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
При мен беше или на Хип, или на Биодерма, не съм сигурна точно.

# 274
  • София
  • Мнения: 357
Мами,като ходихте за слушане на тонове на бебчето,колко пари Ви взимаха във Вита?
Нищо не съм плащала за тонове - бях при д-р Чорбова и тя каза, че при нея не се заплащат.

А имате ли спомен с коя марка шампоани къпеха бебчетата ни във Вита?
Това, което аз видях преди два месеца беше ABCDerm на Bioderma, цялата серия ползвам и сега вкъщи Peace

# 275
  • Мнения: 1 048
И аз имам спомен за хип Peace

# 276
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Казвам Хип или Биодерма, защото лосионът за мазане беше със сигурност Хип, но имам спомен, че видях и нещо на Биодерма. Laughing После получихме едно малко несесерче Биодерма с мострички от детската серия + 1-2 торбички пак с рекламни материали и мостри.

# 277
  • Мнения: 60
Hipp e олиото за тяло, шампоанът за тяло и косичка е биодерма.

# 278
  • Мнения: 1 527
юни месец като ни учиха как да къпем удома бебето , косата и тялото я измиха с хип и после го намазаха пак с на хип лосиона за тяло. Удома сме пак на хип и съм доволна нияо не съм сменяла след родилния дом.
Биодерма при мен юни не са ползвали. то зависи коя фирма е минала да им подари продуктите си

# 279
  • Мнения: 49
Благодаря много момичета Simple Smile
Определено аромата, който ми се бе запечатал беше на Хип - точно преди малко си го взех от аптеката и съм супер доволна Simple Smile
Иначе и ние март получихме мострички на Биодерма и до сега ползвам продуктите им, та за това бях сигурна че нещо не е това аромата Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 280
  • София
  • Мнения: 98
Чета в интернет , че и  във Вита се практикува Методът на Щарк, знаете ли от кои лекари. Коментира се че малко лекари оперират по този метод.

# 281
  • Мнения: 1 527
олееее че кой лекар и къде пише по какъв метод си опериран чак ... оххх шашнах се малко ... то не е ли по важно да мине всичко благополучно ... методи ... работи ...сега ако и метод освен секцио почне да се избира ужасссссссс

# 282
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Секциото е едно, но просто има различни методи, по които се прави. Simple Smile Споко! Simple Smile
Тук не сме обсъждали това, погледни в темата за раждане със секцио.

# 283
  • Мнения: 194
И аз съм чувала за този метот и живо ме интересува дали се прилага наистина във Вита както го пишело, и кои лекари го прилагат, защото там съм се насочила да родя. До колкото знам метода е доста щадящ за майката, със доста по бърз възстановителен период. Ако някой има информация по въпроса много ще се радвам да сподели. Simple Smile До сега мисля че за Шейново само съм чула да го практикуват.

# 284
  • Мнения: 1 527
Момичета не от метода зависи колко бързо ще се възстановите от секциото, а от вашия организъм!

Общи условия

Активация на акаунт