Птичките пеят,цветята цъфтят,а мамите от ИБ се удивляват как децата им растат

  • 24 773
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • NE
  • Мнения: 11 001
Магнитче Благодаря ти. Hug
Поспаланчо Мале хич не ти е лесно.  Hug На ренгенова снимка се вижда синузита като тъмни петна, поне при мен беше така. ММ като не е лекуван досега си тегли синузита. ooooh!

# 61
  • Мнения: 517
Оххх дойде и моя ред да се оплача  Sad . Малката вече е на сухо мляко,поради това че гърдите ми са камък,нито цедене,нито компреси нищо не помогна.Миналата вечер беше кошмарна и милото ме заведе в АГ-то в 2 през ноща заради болки.Доки ме видя и вече пих хапчета за спиране на кърмата.Кафти стана защото много исках да си кърмя детенцето  Confused .

Другият ми проблем е че малката от вчера не е акала! Cry

# 62
  • Мнения: 2 358
Нормално е при преминаването към АМ да не ака, утре ще се изака. Ако искаш направи масаж на коремчето. Прави се като сложиш длан на пъпчето и с лек натиск завъртиш в посока по часовниковата стрелка.
Поспаланче - ужас мила. Дано да оздравеете бързо и повече да не се разболявате, взехте си всички разболявания наведнъж, вече нямате право

# 63
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Прахче, дано да се притесняваш излишно и всичко да е наред с малката  Praynig Praynig Praynig

Поспаланче, МБ пускахте ли сега на нослето .... да не е завъдил нещо в яслата, или пък от толкова АБ да е направил дисбактериоза и да са някакви гъби  newsm78 Между другото и с Петя изредихме три вида антибиотични какпки за синузита в рамките на месец - Тобрадекс, Макситрол, Унифлокс и Назик за между другото. А физиото сега пък за какво  newsm78 Уффф .... да се оправя бързо Слави  Hug

# 64
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Петеска физиотерапията са нагревките и облъчвания с разни лампи. Въпроса е как да задържим хиперенергично дете неподвижно 10 мин Rolling Eyes  МБ сега не сме пускали.
 
Скрит текст:
Изписаха му сперзадекс,тобрадекс и гентазон по 7 дни в тази последователност и олинт първите 7 дни. 100% се заразява в яслата и то точно със стафилококи, към които прави алергичната реакция ooooh! 6 месеца се въртим в омагьосан кръг и те така. Ще го израсте вероятно и ще се оправи, но нервата е много, а работата изостава,а мъжо и колегите изнемогват. Ама квото е детето ми е по-важно Crossing Arms Стига съм ви  надувала главите с моите неволи Embarassed
Оуу време е да го будя,че довечера пак ще вилнее до сред нощ. Е са вече ще ми е сърдииит Laughing

# 65
  • shumen
  • Мнения: 18 277
Поспаланче,незнам как ще го удържиш за физиотерапията като е хиперактивен.
Ние днеска се разходихме добре,но спа само час и половина в количката и довечера ще заспи май още с кокошките ми се струва.

# 66
  • София
  • Мнения: 10 705
Боже какво ми става, цял ден ми се реве, от нищо, от музиката която пускам,от мили неща,които чета, някакви тъжни мисли ме спохождат и започват да се търкалят сълзи,направо не знам какво става?!

# 67
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Магнитче високите нива пролактин продължително време, водят до депресивни състояния Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 4 145
Боже какво ми става, цял ден ми се реве, от нищо, от музиката която пускам,от мили неща,които чета, някакви тъжни мисли ме спохождат и започват да се търкалят сълзи,направо не знам какво става?!

Хихихихи споко всеки има такива моменти. Аз като родих така сигурно бях до 3 - 4 месец. А и сега ме е обзела една такава вълна, защото малката ще става на годинка и ей така ми се изтърколи и започвам да осъзнавам колко бързо лети времето.

Охх,
Ние днес бяхме на фризьор и съм супер доволна. Вече не и влиза косата в очите и не я мисля, че трябва да и слагам фиби, които тя след това маха и се опитва да налапа. След това се прибрахме да хапна и пак излезнахме. Разходихме се до Борисовата Simple Smile Малката походи и се разнообрази. Поспа и се прибрахме.
А утре ме чакат приготовления - чистене, готвене, пране, подреждане. Добре, че ММ ще си е вкъщи та ще оправим всичко заедно.

# 69
  • Мнения: 1 884
Поспалане-аз също мисля да пуснете една МБ Peace
 а за алерголозите,понеже имах сериозен разговор с нашето педи,малко правят нещата по подразбиране,разбирам че ген е обременен,но за алергичен ринит може да се говори след 5-та год Peace в смисъл-четох доста-затова си позволявам да коментирам...а за бебе идеята е супер Peace

Прахи Praynig Praynig Praynig

# 70
  • shumen
  • Мнения: 18 277
Поспаланче и аз съм за МБ.
Ние днеска бяхме цял де навънка и сега ме болят адски краката.Сутринта уж излезнахме за яке на Дени,ама не му харесах нищо и намаза риза,шапка и боди.Е,не се прибрахме без нищо за всеки случай,ама пак си нямаме пролетно яке.
Утре дано не познаят и не вали,че в нас не ми се мисли какво ще го правя цял ден.

# 71
  • Северозапада
  • Мнения: 5 494
Добро утро!
Прахче, дано този път притесненията ти са неоснователни!
Поспаланчо, дано ги израсте тези алергии. То в днешно време и дете без алергичен ген се алергизира, всичко е пълно с химии и ни променя генетично.
Как вашите деца приеха смяната на часовото време? София спа първите 2-3 дни до 7:30 и после постепенно си нагласи режима както преди и сега пак става в 6:30  ooooh! Така се надявах, че като не се опитвам да и наглася вътрешния часовник ще си ляга малко по-късно, но и ще става малко по-късно, но не би.
Вчера за първи път я пуснах в пясъчника в градинката. Много и е странно да пипа пясъка и само си гледа ръцете, че са и мръсни (предполагам)  hahaha Не и бях взела лопатката, защото не предвиждах да играе в пясъка и тя веднага започна да иска на другите деца  WhistlingОт днес слагам комплекта за пясък в количката, да ми е под ръка.
Хубави и слънчеви почивни дни!

# 72
  • София
  • Мнения: 4 145
Добро утро,

Прахче - стискам палци всичко да е наред и да е фалшива тревога.

Ние днес станахме в 8:40 ч. малката хапна и сега дивее. След малко мисля да се обличаме и да излизаме да ходим на пазар, че бая неща има за купуване. Вкъщи си пооправихме.
Но мен нещо ме хваща пак гърба да ме боли и се надявам да е просто от преумора, че за утре трябва да съм ОК.
Оххх  smile3518 smile3518 като се сетя, че миналата година по това време бях с корем и ме бяха почнали контракции и ходех като ненормална само и само да родя колкото се може по бързо. А като отидох сутринта до болницата ми казаха, че съм с едвам 1 см. разкритие и скоро няма да родя.  hahaha hahaha hahaha Но на 5-ти с/у 6-ти през нощта все пак родих Simple Smile

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
Поспаланче, благодаря за темата   bouquet И дано скоро одисеята ви с болестите приключи  Hug
Ренденце, като те чета и искам пак да съм бременна  Hug
Весенце, много сладък Анди  Heart Eyes
Арвенче, какво става с Насето - повръща ли пак?
Прахче, аз не разбрах защо ще ходите в София - заради това, че й клюмва главичката ли?
Феичка, как си днес?
Дикси, съжалявам за развоя на нещата при вас. На мен в тези първи дни ми помогна единствено помпата на Медела. Важното е да сте добре - пък с какво мляко няма значение  Hug Успяхте ли да се изакате?
Оф, Алексче, тресе те сценичната треска, а  Hug

# 74
  • Мнения: 6 395
Да Яже и трудно я изправя и не иска да седи все още съвсем по корем, по трудно я върти волево надясно/към страната/ на която клюмва. Надявам се да е нещо дребничко само за рехабилитация или масажче и да си минава  това по реда  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт