До къде човек може да стигне в самозабравата си?

  • 17 010
  • 261
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 55 050
За какво изваждане на лична информация става въпрос? Какво извинение?

Каква реклама правят вестниците, като не пишат откъде са копирали? Тукашни потребители разпознаха темите.  Peace

Не знам, май пишело, че е от тука.
Аз не съм го чела този вестник.

# 211
  • Мнения: 6 624
Ха, гаргарата продължава... Laughing

# 212
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
.....
Аз пък не виждам какво чудно има, че разделите и темите на двата форума са почти еднакви.
Ами нали и потребители са същите, респективно и темите, които ги вълнуват.
Все пак не е направен форум за коли или спорт.
Че кой е казал, че е чудно. Нормално си е, като някой няма възможност да измисли нещо собствено, копира онова, което работи. И не говоря за темите, които не са само на онези 200, а първо за основата. Адресът се различава само с две буквички и е точно копие на този, което води до заблуждение.

# 213
  • Мнения: 55 050
.....
Аз пък не виждам какво чудно има, че разделите и темите на двата форума са почти еднакви.
Ами нали и потребители са същите, респективно и темите, които ги вълнуват.
Все пак не е направен форум за коли или спорт.

Че кой е казал, че е чудно. Нормално си е, като някой няма възможност да измисли нещо собствено, копира онова, което работи. И не говоря за темите, които не са само на онези 200, а първо за основата. Адресът се различава само с две буквички и е точно копие на този, което води до заблуждение.



Нали за това е жалбата в ДАНС.
Че форумът е копи - пейст.
Откраднат.

# 214
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Нали за това е жалбата в ДАНС.
Че форумът е копи - пейст.
Откраднат.
О, извинявай. Аз не знам за какво точно е жалбата. Ти щом си запозната, тогава си права да питаш.
Аз само предполагам, че е по Закона за защита на конкуренцията:
"(3) Забранява се използването на домейн или външен вид на интернет страница, идентични или близки до тези на други лица, по начин, който може да доведе до заблуждение и/или да увреди интересите на конкурентите."

# 215
  • Мнения: 5 710
Самозабрава не е някой да защити продукта, който е създал и поддържал с години. Самозабрава е някой да се чувства обиден от това. С течение на времето ще видим до къде може да стигне самозабравилият се.


И аз съм на това мнение.

# 216
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво като се различава по две буквички? Достатъчно е и по едно тире да се различава. Това са изсмукани от пръстите неща, не знам защо не мирясат и едните, и другите, че да се приключи! Освен ако няккой не го е измислил като ПР-ход, за да се вдигне пушилка по медиите, че да стане по-известно името. Обаче работата е там, че ще станат известни и двата форума, а не новият да се затрие. Възрастни хора се държат като деца, а това най го мразя. Бих го нареква и по друг начин, ама ще се сметне за обида по етнически белег. Много е неприятно, защото и потребителите ненужно се насъскват едни срещу други. Сори, ама потребителите не са пешки на шахматната дъска, че ако се налага да жертваме тях, за да защитим тура (крепостта)! Аз в тая работа няма да учасствам. Като ми е кеф ще пиша и тук, и там. Имам много приятни и любими потребители на двете места.

# 217
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
И какво като се различава по две буквички? Достатъчно е и по едно тире да се различава. Това са изсмукани от пръстите неща, не знам защо не мирясат и едните, и другите, че да се приключи! Освен ако няккой не го е измислил като ПР-ход, за да се вдигне пушилка по медиите, че да стане по-известно името. Обаче работата е там, че ще станат известни и двата форума, а не новият да се затрие. Възрастни хора се държат като деца, а това най го мразя. Бих го нареква и по друг начин, ама ще се сметне за обида по етнически белег. Много е неприятно, защото и потребителите ненужно се насъскват едни срещу други. Сори, ама потребителите не са пешки на шахматната дъска, че ако се налага да жертваме тях, за да защитим тура (крепостта)! Аз в тая работа няма да учасствам. Като ми е кеф ще пиша и тук, и там. Имам много приятни и любими потребители на двете места.

Евала, Андариел! Peace

# 218
  • Мнения: 55 050
И какво като се различава по две буквички? Достатъчно е и по едно тире да се различава. Това са изсмукани от пръстите неща, не знам защо не мирясат и едните, и другите, че да се приключи! Освен ако няккой не го е измислил като ПР-ход, за да се вдигне пушилка по медиите, че да стане по-известно името. Обаче работата е там, че ще станат известни и двата форума, а не новият да се затрие. Възрастни хора се държат като деца, а това най го мразя. Бих го нареква и по друг начин, ама ще се сметне за обида по етнически белег. Много е неприятно, защото и потребителите ненужно се насъскват едни срещу други. Сори, ама потребителите не са пешки на шахматната дъска, че ако се налага да жертваме тях, за да защитим тура (крепостта)! Аз в тая работа няма да учасствам. Като ми е кеф ще пиша и тук, и там. Имам много приятни и любими потребители на двете места.

Аз също! Naughty
Ще пиша където ми е приятно и интересно. Peace

Но с грозни нападки, обиди и оплювания няма да се включа.

# 219
  • Мнения: 4 892
Не стана ли ясно, че всеки има право да си потърси правата, ако смята, че са нарушени. Може да е много смешно, може да е много тъжно, може да е несериозно или крайно сериозно. Това ще решат съответните органи.

Впрочем ние тези дни от къде научихме, че има жалба в ДАНС? За да се стигне пак до тези нелепи скандали? А?

# 220
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Това ще решат съответните органи.



Точно така. И се надявам да бъдем информирани за развитието, защото казусът е интересен. Аз си имам мнение, но все пак не съм компетентна, затова не смея да се изказвам с лека ръка кой прав и кой крив, докато не се произнесат органите.

# 221
  • Мнения: 5 710
Аз имам един въпрос към Лиляна.
Защо ги разлайваш? Две теми не се спряха, ама и ти не пускаш. Защо джапаш в тая кал! Спри се вече и се успокойте.

НИЩО толкова драматично не е станало. На никой от нас не му влиза в работата да се занимава със спора на СОБСТВЕНИЦИ на 2 сайта пред институция. Нито някой тук разбира от законодателството, нито знаем някакви особени конкретики покрай жалбата, нищо. За сметка на това целия свят разбра колко енергия може да излее една 'бгмамма', ако реши, че нещо й е кауза  и че мрази някого Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 19:51 от 10 c`s

# 222
  • Мнения: 55 050
Това ще решат съответните органи.



Точно така. И се надявам да бъдем информирани за развитието, защото казусът е интересен. Аз си имам мнение, но все пак не съм компетентна, затова не смея да се изказвам с лека ръка кой прав и кой крив, докато не се произнесат органите.

И аз се надявам да знаем развоя на обвиненията.
По мое мнение, няма да има последствия, но не съм компетентна. Peace

# 223
  • Мнения: 4 892
Впрочем ние тези дни от къде научихме, че има жалба в ДАНС? За да се стигне пак до тези нелепи скандали? А?

А?

# 224
  • Мнения: 55 050
Ти откъде научи?
Аз от другия форум.

Но не съм дошла тук да пускам провокативни теми! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт