До къде човек може да стигне в самозабравата си?

  • 17 009
  • 261
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10 547
Е, ама друго си е да дойдеш и си кажеш, че си невинна жертва на дяволски заговор.

# 226
  • Мнения: 4 892
А, мерси, че отговори happy. Да си взимат партакешите, провокативните теми и да си използват функцията ЛС. 10 теми сигурно се осраха от това, че някой преследва Лиляна.

Триха, миха. Аман.

# 227
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
 NinoTino, не разбирам, според теб не беше редно да се даде гласност за случващото се ли? Според мен пък е редно потребителите, чийто труд е обект на претенции да знаят това. Wink

# 228
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това ще решат съответните органи.



Точно така. И се надявам да бъдем информирани за развитието, защото казусът е интересен. Аз си имам мнение, но все пак не съм компетентна, затова не смея да се изказвам с лека ръка кой прав и кой крив, докато не се произнесат органите.
Да позная ли кой ще ни информира отново или всички се досещат?

Аз имам един въпрос към Лиляна.
Защо ги разлайваш? Две теми не се спряха, ама и ти не пускаш. Защо джапаш в тая кал! Спри се вече и се успокойте.
....
От една страна ми е забавно да ги гледам как се самонавиват и блеят като експеримент, ако трябва да отговоря съвсем откровено.
От друга страна, в един момент една граница на пристъпване на личното ми пространство и на изкривяване на информация относно мен или косвено пак за мен, беше прескочена и много брутално, просташки размятана от не само една, която е ясно, че не разсъждава, когато говори, но и от други, които се почувстваха силни, скрити там някъде. И докато другите, които ги дъвкаха, плюха и нарисуваха с цялата миризлива отврат, могат да търпят и да махнат с ръка, аз не мога и мога да изляза и да им го кажа открито. Мога да им го кажа с нормални думи, без да правя грешки с "й" Wink. Мога да не говоря за моля другарко, щото на моля другарката, мога да ѝ припомня колко е неграмотна и какво интервю гледахме с нея и някои други.
Та така, в един момент спирачките ми не издържаха.
От няколко седмици не бях им казала нито думичка и въпреки това, понеже те си търсеха точно това, дойдоха тук, за да се случи точно това - кал, скандал, за да имат за какво да си блеят на другото място.

# 229
  • Мнения: 10 547
Акаша, не съм Нино, но да му се не види, това ли беше начинът да се уведоми целокупното форумско общество, че има жалба, подадена в ДАНС?

Лиляна, знаеш, че си ми слабост, моля те, стига.

# 230
  • Мнения: 6 624
По-скоро се даде гласност на простотията. Добре, че е Лиляна, да ви е виновна тя за всичко.
Като чета обаче, в нейните писания намирам смисъл.

# 231
  • Мнения: 4 892
NinoTino, не разбирам, според теб не беше редно да се даде гласност за случващото се ли? Според мен пък е редно потребителите, чийто труд е обект на претенции да знаят това. Wink

Aбе я не се излагай. Каква гласност и какво случващо се, като че ли нинджи с качулки ще дойдат лично у вас да те питат за случилото се?
Глупости на камари.
И като се даде гласност - какво? Казусът се изчерпа с три постинга и всичко друго беше помия.
Аре малко мислете като пишете.
Гласност........Тъпотии.

Потребителите и трудът им не са обект на претенции! Ти това вече три дена не го ли разбра?

# 232
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Лиляна, с животни ли разговаряш, че употребяваш глагола блея?

# 233
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Трябва да се заключи и тази тема.Крайно време е .Жлъч, обиди и сеирджии за пълнеж Stop

Доколкото виждам в другия форум са спрели.Хайде и тук така да направим,а?

# 234
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
NinoTino, не разбирам, според теб не беше редно да се даде гласност за случващото се ли? Според мен пък е редно потребителите, чийто труд е обект на претенции да знаят това. Wink

Aбе я не се излагай. Каква гласност и какво случващо се, като че ли нинджи с качулки ще дойдат лично у вас да те питат за случилото се?
Глупости на камари.
И като се даде гласност - какво? Казусът се изчерпа с три постинга и всичко друго беше помия.
Аре малко мислете като пишете.
Гласност........Тъпотии.

Потребителите и трудът им не са обект на претенции! Ти това вече три дена не го ли разбра?

Не знам кой се излага с тона си и непрестанно говорене за глупости и тъпотии, без една умнотия да предостави.
Отказвам да водя диалог с такъв заряд.

# 235
  • Мнения: 4 892
Не ме вълнува изобщо какво отказваш и какво не. Когато някой пише глупости, трябва все някой да му го каже.

Казус.  Направо шеомра.

# 236
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиляна, с животни ли разговаряш, че употребяваш глагола блея?
Не. Тук животните са малко. Говоря за хора, които се радват на животни и са приели някои техни черти.
Ако искаш за теб мога да говоря, че мяукаш или мъркаш почти невинно.

# 237
  • Мнения: 6 624
Нино Тино, от два дни им обясняваш едно и също като за малоумни. Щом до сега не те разбраха, нямат шанс. Върти се една и съща плоча, и като гледам - няма край.

Ти и Лиляна сте умни жени, що им давате храна?

# 238
  • Мнения: 11 634
Аз имам един въпрос към Лиляна.
Защо ги разлайваш? Две теми не се спряха, ама и ти не пускаш. Защо джапаш в тая кал! Спри се вече и се успокойте.
Лиляна има уникалната дарба да обръща всяка тема(която пожелае) в тема себе си. Направи го с онази тема, може да го направи и с тази.  Wink  
Лиляна е светица! Но и мъченица!  Grinning

# 239
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Лиляна, с животни ли разговаряш, че употребяваш глагола блея?
Не. Тук животните са малко. Говоря за хора, които се радват на животни и са приели някои техни черти.
Ако искаш за теб мога да говоря, че мяукаш или мъркаш почти невинно.
Разбра ме, но заобиколи!  Laughing Няма да настоявам повече!

За мен-да, говорѝ!  Има нещо вярно, но не винаги. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт