Е,не мога да не се похваля!

  • 1 311
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
БравоОООО! Само така .И ние рано се справихме с този проблем. Голям кеф е ,нали? Чисто дупе, спестен памперс , у голям кеф. Да знаеш ,че може да се случат и моменти ,в които малко да дръпнете назат ама ако ти не се отказваш всичко пак си тръгва в релсите.

# 16
  • Мнения: 5 622

 Моят син, пак е много изостанал явно  Twisted Evil

Въобще няма и намерение да казва подобни неща и да ме предупреждава когато иска да свърши някаква работа  Mr. Green Не казва нито преди, нито след това. Нищо не казва.То си проличава по миризмата просто....

Нито пък се храни сам, както правят някои едногодишни деца.Нито пък говори кой знае колко.

Въобще милия е мнооого изостанал......

# 17
  • Мнения: 421
 smile3501
Поздравления!
На 1,6 започна да казва за пиш и на 1,8 за аки-беше през лятото.

# 18
  • Мнения: 3 248
Виви от 2седмици насам ми казва,че има "аки" Grinning ,слагам я на гърнето и не цапаме памперсите.За чишането не сме много редовни ,но се обучава ме thumbsup .Вашите мъничета на колко годинки започнаха да си казват?

То си е направо за хвалба! Grinning Ако съдя по лентичката сте на 1 годинка! Децата край мен са на по 2 годинки и си казват след това! ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 430
Браво Laughing


 Моят син, пак е много изостанал явно  Twisted Evil

Въобще няма и намерение да казва подобни неща и да ме предупреждава когато иска да свърши някаква работа  Mr. Green Не казва нито преди, нито след това. Нищо не казва.То си проличава по миризмата просто....

Нито пък се храни сам, както правят някои едногодишни деца.Нито пък говори кой знае колко.

Въобще милия е мнооого изостанал......

Споко Wink и Вики е така, ама това хич не ме притеснява Naughty
Когато му дойде времето - всичко ще вземе да си казва Hug

Нацелувай го от един негов побратим Mr. Green

# 20
  • Мнения: 8 463
Браво на вас,че успях те да свали те памперса! LaughingИ ние се обучава ме,но още не си казва ме.Надява ме се скоро да има ме успех и да се похвали ме.

# 21
  • София
  • Мнения: 291
Браво, Вики. И мен точно сега това ми е задачата...Едната красавица по- се сеща да се обади за аки, ама другата не и дреме. Аз гледам предварително да ги изловя, така да се каже. Като дойде лятото ще ги пусна без пампи, мисля тогава да ги уча и да се хранят сами. Нали тогава ще съхне прането по-лесно, че сигурно всичко ще е   Sick  до шията...

# 22
  • Мнения: 1 547
Леле, какви гениални деца!
И какви "дресиращи" мами! Браво!  smile3501

Ние пък нямаме гърне у дома. На мен са ми казвали, че момчетата си падат по принцип малко бавноразвиващи се и предпочитам, засега, да уплътняваме времето си с далеч по-приятни неща  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 596
 hahaha И моето е от "изостаналите" - като си свърши работата в памперса доволен пристига и казва "мамооо, ака".  hahaha
И не се завира под масата, или се скътава нанякъде - като му дойде музата действа  newsm78
Слагам го на гърнето отдавна, но там само си играе и нищо не прави  Crazy

# 24
  • Мнения: 953
От 10м. не се нааквала, в началото я усещах кога ще ака, и се изаквахме клечейки над гърнето. На 1г. и 1м. я дадох на ясла, за три дни я научиха да сяда на гърне и покрай големите започна да казва, по-късно от време на време започна да казва и за пишкането. Започна и вечер да не се напикава и реших, че е време да махна памперсите и ги махнах. В началото имаше случаи в които, се изпускаше, да се напикае и то като се заиграваше, но всичка отмина и сега сме на гърне.

# 25
  • Мнения: 1 561
Цитат
Moyata dashterichka e na 1g i 6m. i edva sled Koleda,t.e na 1g i 4 m zapochnah redovno da ya slagam sled kato e yala i imashe ogromen uspeh.Vinagi ima pish,i neriadko i aki:)Predi tova zapochnahme ot 8m no riadko s uspeh.Sled godinkata  семтемжри pak zapochnah,no Тedy ne iskashe da sedi i taka 1-2 sedmitsi.Reshih da napravia pauza i taka do Koleda.Ot togava niama problem.Kogato ima chish ili ako si se izhojda deteto.

Моята дъщеричка е на 1г и 6м. и едва след Коледа,т.е на 1г и 4 м започнах редовно да я слагам след като е яла и имаше огромен успех.Винаги има пиш,и нерядко и аки:)Преди това започнахме от 8м но рядко с успех.След годинката  септември пак започнах,но Теди не искаше да седи и така 1-2 седмици.Реших да направя пауза и така до Коледа.От тогава няма проблем.Когато има чиш или ако си се изхожда детето.


-----------
Моля, пишете на Кирилица!


 

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 12:13 от Ellypr

# 26
  • Мнения: 3 569
Нищо не казва още. Само я виждам като се подпре на някоя мебел и започва да се напъва Simple Smile. Свършва си работата и продължава с опознаването на света. На гърнето е изключително трудно да бъде задържана за повече от 40 секунди. Жива и здрава да е. Да си ака и пишка на воля. Последна грижа ни е това за сега.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И аз  newsm44
Днес за първи път още в леглото, малкия извика "Мамо-гърне!"
Стана и се изпишка. Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт