Магазин Carlo Fabiani

  • 12 936
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

Бих искала да попитам дали има  "жертви" на този магазин за обувки в София? Освен че обувките им са некачествени и скъпи, струва ми се, че не са особено коректни при изпълняването на гаранцията? Моля да споделите опит, ако имате такъв.

# 1
  • Мнения: 331
Нямам наблюдения обувките им да са некачествени. Дали са скъпи е въпрос на доходи Simple Smile Купувала съм си, носила съм без проблеми. Купувала съм чанти също - с една от техните майка ми разнася вече втора година всички "съкровища" на сина ми, който е на 3 години - играчки, пясък, половинки сокове течащи и лепкави - е не е мръднала чантата.

# 2
  • Мнения: 1
Факт че е въпрос на доходи, но когато човек си закупи обувки за 170 лева и на втория ден от носенето им почти целия ток падне, а от фирмата се опитват да изкарат, че това не влиза в гаранцията, каквито и доходи да получаваш се чувстваш "леко" минат. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1
Има разбира се и съм сигурен че е всеки 3 купил техен продукт,само където най вероятно не им се занимава с идиоти като собствениците на въпросния магазин,които на всичкото отгоре и не могат да се изказват / говорят на Български език.Жена ми им писа в фейсбук страницата и тутакси изтриха коментара,не позволяват дълго време да живеят там,а ето  и какво им бях писал.

Искам да питам само позитивни коментари ли позволявате да се слагат на страницата Ви,защото виждам че негативните доста бързо ги триете и ограничавате недоволните Ви клиенти да не пишат на стената Ви.Предполагам Ви е ясно че има и други много по болезнени начини да се отрази некоректно отношение от ваша страна.За бъдещите и настоящите такива.Ако не Ви е ясно потребител има право да избере ,как да му бъде третирана дефектна стока,опцията ремонт само при наличието на гаранционна карта и повреда на продукт,не на една седмица,не на един час,а на 3 крачки ,след което се поврежда, по закон има право до 3 тия ден от покупката да го върне директно като продукта бъде заменен с нов или да му бъдат върнати парите.Което не се съмнявайте ще Ви бъде припомнено от КЗП.


това е коментар които със сигурност ще изтрият и него,макар да е къде къде по мек от този на жена ми,която е бясна,защото не и стига не удовлетворяват желанието и по право да и сменят обувките,защото няма и 3 дни от покупката,а си изкълчи глезена,за щастие малката ни дъщеричка не пострада,защото яносеше на ръце,по време на падането заради въпросния ток който се счупи на 3 та-та крачка.

Общи условия

Активация на акаунт