Отговори
# 15
  • Мнения: 2 155
Снеже  newsm51

Много тегава серия...

Peace Сигурно Тимур им е казал в кой епизод Фериде трябва да замине и сега пълнят епизодите със спомени и разтягат локуми. Поне фенките на Бурак& Фахрие са доволни.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Снежи, благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Тема в люляков цвят  Heart Eyes Heart Eyes




Ан жи   bouquet От превода поне нещо разбрах - Кямран иска да се ожени и да си осигури Фериде за съпруга. ooooh! Няма смелост да каже истината и да поиска прошка.

Това не беше моят епизод. Не се случва това, което очаквам. Разбрах поне защо Азеля ще иска да отмъщава - имала е сестра, с която нещо се е случило. Но дали доктор Кямран или женкаря Кямран е виновен?  newsm78

Юсуф си е глупавичък, но поне е точен. Направи грешката и побърза да я отстрани. Явно ще успее - това според фрагмана.

Снейк, както предполагат рускините, сестрата на Азеля може да е онова момиче, за което говореше Селим на Кямран в болницата, когато Фериде беше болна. Селим каза, че Кямран е виновен за нейната смърт, в смисъл, че е била влюбена безнадеждно в Кямран, а той не и е обърнал внимание. Кямран тогава беше изненадан, че това момиче е било влюбено в него - той го мислеше за момичето на Селим. Дори някъде в първите епизоди говореха за нея и че е умряла
Но ако това е така, не смятам, че Кямран е виновен в нещо.
Азеля нали в интервю казваше, че впоследствие ще я заобичаме, може би ще проумее, че Кямран не е виновен за смъртта и  Thinking Thinking Thinking

# 17
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Нериман знае ли къде са Фериде и Кямран? Имам чувството, че тя ще е пред вратата, а не Азеля. newsm78


Аз си мисля дали няма да е Юсуф, дошъл да спасява положението. Това момче ми харесва все повече и повече - голямо сърце има  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 155
Аз си мисля дали няма да е Юсуф, дошъл да спасява положението. Това момче ми харесва все повече и повече - голямо сърце има  Heart Eyes
И аз залагам на Юсуф. На фрагмана се вижда как Ф. и К. си гукат, значи Юсуф е изпреварил Азеля и не я е допуснал до къщичката.

# 19
  • Враца
  • Мнения: 6 672
А тук дали все пак Кямран най-накрая, след 3 епизода мъки, не казва истината на Фериде  Thinking Thinking

# 20
  • Мнения: 3 234
Снежи  Hug
Да си имаме в темата новата серия. Аз не разбрах комедия ли е, драма ли е, но с превода може би ще стане по-ясно. Дразни ме непоследователността в изграждането на характерите. Неджмие стана добра, Сейфеттин пък дето беше благороден и мъдър, сега се превърна в пълен глупак, и той не знае какви ги върши. Ожени се, разведе се, изгони бременна жена...пълна каша.

# 21
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Вале, засега само Мюжган и Фериде държат фронта на разумните и последователни характери от началото на появяването си. Дори Фериде търпи развитие в положителна посока - става истинска, разумна жена  Laughing Laughing  


А тук Фериде/Ф е много хубава






 Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 23:41 от mama_an_ji

# 22
  • Мнения: 2 155
Дразни ме непоследователността в изграждането на характерите. Неджмие стана добра, Сейфеттин пък дето беше благороден и мъдър, сега се превърна в пълен глупак, и той не знае какви ги върши. Ожени се, разведе се, изгони бременна жена...пълна каша.
За мен Неджмието я показаха като умна. С ума си успя да си осигури желания съпруг, сега пак бързо схваща ситуациите.  Аз не я виждам като добричка, щото една добра душа няма да влачи бременна жена за косите. Според мен тя се опитва да поправи грешките, които допусна по отношение на семейството си.
Сефейтин в старанието си да бъде стълб и опора за всички в семейството ще вземе да превърти. Твърде много бури го връхлетяха, та сега очаквам или да се пропие или да се спомине. Sad

# 23
  • Мнения: 14 497


Че беше тегава серията беше!
 Много и сигурно силни диалози имаше  ,ама нормални коментари мога да направя след превода.
Кемран не се държа мъжки и ме разочарова. Cry

Наистина се получи страхотна лудница , но като се замисля и в нашето,  нормално ежедневие  хич не е изключено да се случат  подобни отношения и емоции.








# 24
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Фрагмана преведен

http://vk.com/video_ext.php?oid=-40525808&id=168339359&h … 1d35b2a5&hd=1



Кямран най-после дойде до извода, че трябва да си каже истината.

# 25
  • Мнения: 8 422
При Неджмие има обяснение за промяната в поведението й.  Peace Според мен е разбираемо, след всичко преживяно.  ooooh! Така, че мен не ме учудва, че стана добра... поне засега.  Wink При Сейфеттин обаче, нещата не стоят така - нямам обяснение защо не се държи като истински глава на семейството, както в началото. Peace Голяма каша забърка, нетипично за мъдър мъж, какъвто ни го представят. ooooh!  При Бесиме също има необясними криволичения, макар и по-малки, но на другите, образите са сравнително последователни. Peace

Маме,  Hug благодаря.   bouquet


Много неща ще чакаме да се случат следващия път - кой чука на вратата, ако не е Нериман, къде е тя, ще признае ли Кямран на Фериде за бебето или друг ще свърши неговата работа??? Wink


Лека нощ от мен. Hug

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 23:55 от ·٠•Snejka•٠·

# 26
  • Мнения: 5 096
Аз вече се зарекох, че ще коментирам,след като видя превод Rolling Eyes От това,което видях съм доволна. Имаше красиви и забавни моменти поне визуално Laughing . Според мен тези епизоди не са просто пълнеж. После когато К изгуби Ф ще го боли два пъти повече,след като вече видя колко мила,нежна и всеотдайна съпруга би била Rolling Eyes
Възможно е и просто да дават на феновете това,което искат-сладки моменти между избраните за най-добра двойка newsm78

# 27
# 28
  • Мнения: 3 234
Фрагмана преведен

http://vk.com/video_ext.php?oid=-40525808&id=168339359&h … 1d35b2a5&hd=1



Кямран най-после дойде до извода, че трябва да си каже истината.


Браво, Мами, добър улов! Кямран събра сили да се прояви като мъж.
Цитат
Вале, засега само Мюжган и Фериде държат фронта на разумните и последователни характери от началото на появяването си. Дори Фериде търпи развитие в положителна посока - става истинска, разумна жена  Laughing Laughing

Точно това не ми харесва, жал ми е за Фериде. Цял живот ще е разумна, а сега като годеница тъкмо е време да бъде безгрижна и щастлива. Да бъде обичана, да не се налага да прощава.

# 29
  • Мнения: 2 155
Фрагмана преведен

http://vk.com/video_ext.php?oid=-40525808&id=168339359&h … 1d35b2a5&hd=1



Кямран най-после дойде до извода, че трябва да си каже истината.

  bouquet А дали ще каже истината или пак няма да му стигне кураж?  newsm78 Вече не се надявам скоро да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт