"Под прикритие" тема 8 - Финал на четвърти сезон.

  • 82 396
  • 808
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 258
На дъската пише една трибуквена дума, която започва с "к" и завършва на "р"  Wink

# 181
# 182
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За тези гафове е виновен/на скриптера на продукцията. Всеки филм има една голяма книга /поне преди години беше книга  Wink/, в която се описва всяка сцена /кой как е облечен, къде стои в дадената сцена и др. такива подробности/. Филмите се снимат не в поредността на сцените и затова трябва да се следи всичко точно, за да не се получават такива издънки.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 7 147
На дъската пише една трибуквена дума, която започва с "к" и завършва на "р"  Wink

 Shocked Shocked Shocked

Ееее, на фона на останалите глупости, това наистина е издънка!

# 184
  • Мнения: 258
Да се е чуло нещо ново около сериала? Дали изобщо ще снимат пети сезон, тъй като прочетох, че Митовски и ко. щели да обявят фалит на фирмата си.

# 185
  • Мнения: 3 637
Да се е чуло нещо ново около сериала? Дали изобщо ще снимат пети сезон, тъй като прочетох, че Митовски и ко. щели да обявят фалит на фирмата си.
и аз не съм чула нищо,но ако се снимаше,поне щеха да пишат,че са започнали
уви ,явно няма да има повече сезони  Confused

# 186
  • София
  • Мнения: 16 165
За сега няма да се снимат сериали. Телевизиите спират финансирането, ще наблягат на спортни предавания. Сега в неделя вечер излиза нов сериал на БНТ - На границата. Сниман е начаото на годината. Хем по Йовков, хем съвременен. Ще видим какво са сътворили.

# 187
# 188
# 189
  • Мнения: 8 556
Да, наскоро гледах  Митовски и потвърди

# 190
  • Германия
  • Мнения: 170
А каза ли кой месец?

# 191
  • София
  • Мнения: 16 165
Не знам  кой месец или година.  Имаше планове за подготовка лятото и снимки на морето сега. Екипите не са викани, не са удеводмени за дати.
Може би зимата, ранна пролет ще има готови серии.
Но това е само мое разсъждение.

# 192
  • ES
  • Мнения: 2 172
От къде знаеш, че екипите не са викани?

# 193
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз видях в края на Август Ивайло Захариев/Мартин/във Варна на море,ама беше с женаси и децата  Thinking

# 194
  • София
  • Мнения: 16 165
От къде знаеш, че екипите не са викани?
от тях.

Общи условия

Активация на акаунт