Перник-25

  • 138 130
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 540
Момичета някой да има информация за УНГ в бившата стоматология на Пашов кога преглежда с пердварително записване не ли е?
Д-р  Бегов, преглежда само в четвъртък и прегледа е 20 лв.

Необходимо ли е предварително записване или чакаш докато ти дойде ред? От колко часа преглежда (мисля, че бях срещала, че е от 16ч)?

Предварително благодаря  Hug

И един страничен въпрос - можете ли да препоръчате добра козметичка, която оформя вежди, за предпочитане в Центъра?

# 91
  • Мнения: 1 540
Привет на всички.

Скоро моето дете има рожден ден и се чудя къде да празнуваме -давайте идеи моля - в Смехораните и тези по квартал Изток сме били.
Мислех си и за актьорите-клоуни да поканим но се оказва, че в Перник освен Бонбончо /който не харесах т.е. той е тя/....май няма друг. Всички които намерих в нета са от София. Вие да се сещате за някой?
Ще съм благодарна за идеите.   bouquet

Предполагам, че е късно за рд на детенце, но като информация: бате Илиан, 0897667085. Попаднахме случайно в заведение, където празнуваха рд и ни даде визитка. Имаше озвучаване, игри, танци, викторина, включваше и родителите. Беше облечен като клоун. Дъщеря ми, макар и като страничен наблюдател, се забавляваше.

# 92
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Момичета някой да има информация за УНГ в бившата стоматология на Пашов кога преглежда с пердварително записване не ли е?
Д-р  Бегов, преглежда само в четвъртък и прегледа е 20 лв.

Необходимо ли е предварително записване или чакаш докато ти дойде ред? От колко часа преглежда (мисля, че бях срещала, че е от 16ч)?

Предварително благодаря  Hug

И един страничен въпрос - можете ли да препоръчате добра козметичка, която оформя вежди, за предпочитане в Центъра?
Преди Бегов преглеждаше с предварително записан час. Не зная дали може на свободен прием  newsm78

# 93
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Момичета,
бихте ли ми дали номера на Лидия - фризьорката (отстрани на сладкарница София)? Може и на лични.
Благодаря!

  bouquet

# 94
  • Мнения: 174
Здравейте, майки! Интересува ме има ли някъде в Перник антикварна книжарница?

Пред ГУМ един младеж продаваше стари книги преди, но не знам дали още е там. Зависи какво точно ти трябва  Peace



За съжаление там намерих само една книга. Всъщност търся книги на Дамян Дамянов. Ако някой има и ги продава, моля да ми пише.

# 95
  • Мнения: 46
Здравейте, знаете ли кога има зумба или тае бо в 10-то училище и колко струва?

# 96
  • Мнения: 5
Здравейте! Търся си нова фризьорка в центъра, която да ме подстригва на прилични цени и евентуално да ми прави прическа за бала. Коя ще ми препоръчате? Благодаря предварително.

# 97
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Преди ходех при Ради и Стоил, но нещо вдигнаха цените с новия салон. Работят много добре, но последно ходих при Мила и останах много доволна. Салона и е на ул"Кракра" срещу р-т Кристал

# 98
  • Мнения: 116
Здравейте, знае ли някоя от вас къде в Перник мога да изкарам курс за маникюристка?  Thinking

# 99
  • Перник
  • Мнения: 11
Здравейте момичета искам да питам за шивачка в Мошино  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1
Привет и от мен! Сигурна съм, че ще ми помогнете с моето питане Simple Smile Трябва да си поръчам хубава питка за кръщенето на детенцето ми, но не знам къде има хубава пекарна в града. Живея на центъра, но няма проблем и по- далече да е. Много ви благодаря предварително!

# 101
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Преди време имаше за поръчка на питки покрай болницата. Някъде около Марешки или съседните блокове или питай в закусвалнята с хубавите банички. Дано ми разбра обясненията  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 224
За погачи съм вземала от сладкарница Романтика.Доволна съм,много вкусни сладки и торти иват,в кв.Изток са.

# 103
  • Мнения: 3 372
В новата сладкарница на Шахтьор пише, че приемат поръчки за погачи. Аз от там поръчах торта за РД на детето и е много хубава. Дано и погачите са хубави Peace

# 104
  • Мнения: 174
Здравейте, майки!
Дъщеря ми е на 2 години и вече има развалено зъбче. Предното горно е тръгнало да почернява. Можете ли да ми поръчате някой детски кабинет, където да я заведа?

Общи условия

Активация на акаунт