Торта за рожден ден :-)

  • 6 258
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
Ето я и нашата торта.От Лагуна е , с баварски крем и еклери.Мноооооооооооооооооого вкусна!
Торта със зайци

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз също съм чувала много добри отзиви за детските торти на сладкарница "Романс" - в момента съм в рамисъл откъде да поръчаме за първия ни рожден ден  newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 109
Страхотно изглежда!!!Много добър избор!Браво
Тортата е много яка! Скоро и на мен ми предстои да се суетя около рожден ден и като гледам тази тортичка мисля,че един проблем е отпаднал  bouquet

# 18
  • Мнения: 877
http://foto.bg/showphoto.php?photo=29115&cat=1495
2 лева пачерто, сладкарница Гаврош
Иначе хубави торти има в "100гр сладки", на "Двете фукли " също не са лоши
http://www.2fukli.net/butikovi.aspx
http://100gr-sladki.com/

# 19
  • Мнения: 135
Аз съм за Неделя,много са вкусни и са на разумни цени.

# 20
  • Мнения: 193
Всички ти говорят за "Неделя" ., а никой не се сеща да ти даде сайта им:
http://www.nedelya.com/ . успех в избора! там има много неща и човек трудно може да избере сред толкова много вкусотии! надявам се да те прекарате страхотно рождения ден  и детенце да получи много подаръци Heart Eyes newsm51 newsm38

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм за Неделя,много са вкусни и са на разумни цени.

И аз. От както поръчах 2 торти за рождения ден на Алекс, вече само от там купувам. И за прощъпулник, и с повод и без повод. Много са вкусни и досега на застояла не съм попадала.

# 22
  • Мнения: 324
И аз съм за "Неделя". Последния път сина ми поиска "Торта с колички като на Асен от градината".
Отидох в "Неделя" и нямаха такава в каталога, но като пообясних каква да е се съгласиха да я направят.
На следващия ден направо ме разбиха - тортата беше уникална, Алекс ахна като я видя. А за вкуса са ненадминати.  newsm10

# 23
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравйте,

Минала седмица бях на едно парти на Браун и тортата беше от Лагуна. Невероятна торта- подобна на еклероа, но не точно. Кремът беше страхотен- баварски и отгоре с настъргани ядки. Може да пробвате и там.
  chef  chef  chef
 Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 1 756
ходи ли до Романса newsm78

# 25
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Цитат
v romasa qm samo qbylkov pai- jestok e, nqma po hubav, no torite im sa prekaleno sladki za nashiq vkus. zashto? newsm78
в ромаса ям само ябълков пай- жесток е, няма по хубав, но торите им са прекалено сладки за нашия вкус. защо?



----------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 16:51 от Ellypr

# 26
  • Мнения: 1 381
Здравйте,

Минала седмица бях на едно парти на Браун и тортата беше от Лагуна. Невероятна торта- подобна на еклероа, но не точно. Кремът беше страхотен- баварски и отгоре с настъргани ядки. Може да пробвате и там.
  chef  chef  chef
 Laughing Laughing Laughing

подкрепям. Точна такава беше и нашата - невероятно вкусна, и разбира се също ги правят детски, но не са с онова захарното нещо или поне нашата беше с оцветена сметана. Ние платихме 1.6 парчето и 10 лв допълнително за облицовката. Най-добре отиди направо в сладкарницата на ул. Хр. Белчев, че по детските центрове слагат доста голяма надбавка, ако ги предлагат. Имат няколко вида торти, който могат да се правят в детска форма.
Ето я торта и още една

# 27
  • Мнения: 240
Eva, тортата е страхотна ! Колко парчета е ? Колко струва  този разкош? Другият месец малкия има рожден ден и мисля да поръчам същата торта.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Eva, много ми хареса тортата-страшна е. Аз нали съм фен на Мечо Пух и се влюбих в тази торта. Много добре е направена.

# 29
  • Мнения: 1 381
Eva, много ми хареса тортата-страшна е. Аз нали съм фен на Мечо Пух и се влюбих в тази торта. Много добре е направена.

ами торта е 20 парчета. Обаче имаше 13 деца и 19 възрастни, всички ядоха без рожденика, щото само му дай да дивее на него. А също и в къщи си отнесохме и като празнувахме е родителите и възрастни пак ядохме 7 човека. Парчета са по 1.6лв и се плащат отделно 10 лв за цялата торта независимо от размера, за  украсата и 1 лв за надпис. На мен ми излезна общо 43 лв. Съветвам ви да отидете да си я поръчате в самата Лагуна на ул. Хр.Белчев се намира, защото в детските центрове слагат много голяма надценка, и не на всякъде ги предлагат тортите на Лагуна. Ние мислехме в Барбарони да празнуваме РД и там парчето беше към 3 лв.,  а така ми се излезна 2.15лв.

Общи условия

Активация на акаунт