Не мога да реша - CHICCO CT 01 или QUINNY Speedi SX ?

  • 2 393
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 346
.... Но която и да вземеш - няма да сгрешиш! Добри колички са! Най добре пробвай количката с бебето - веднага ще вземеш решение коя е по-комфортна за него и лесна за управление за теб. Успех!
suglasna  newsm10

# 16
  • Мнения: 4 668
Това е проблема - QUINNY - то е много проходима и удобна , но за мен , за бебо не чак толкова . При CHICCO е обратното - пълен комфорт за бебето , но доста по - трудно проходима ! Много ясно , че предпочитам малкия да е по - добре и да му е удобно ... но , ако е трудна за управление , както подозирам ... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 768
Какъв по-точно е проблема с Куини-то?

# 18
  • Мнения: 2 309
Извън моделите,които си посочила,бих ти препоръчала тази на  jane-powertrack 380

# 19
  • Мнения: 559
Ние имаме Сhicco TRIO CT 0.1,количката е страхотна и многофункционална.

# 20
  • Мнения: 4 668
Този модел на QUINNY няма нито пълно легнало , нито пълно изправено положение , т.е бебето е все полулегнало , това е проблема .

Извън моделите,които си посочила,бих ти препоръчала тази на jane-powertrack 380
А тези мисля , че ги продават в Premaman ... Имаш ли представа колко струва ??? 1stroller

# 21
  • Мнения: 2 768
Не знам дали си видяла тази тема. Не искам да се повтарям, там доста писах за количката.

# 22
  • София
  • Мнения: 558
За изискванията, които имаш, много подходяща е Chicco Trio S3. Лека е , лесно се надига на задни колела, широка. Можеш да я пробваш с детето /напр. в хипермаркета за играчки на фирма Комсед ги има/ и ще се убедиш сама. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 768
Това е проблема - QUINNY - то е много проходима и удобна , но за мен , за бебо не чак толкова . При CHICCO е обратното - пълен комфорт за бебето , но доста по - трудно проходима ! Много ясно , че предпочитам малкия да е по - добре и да му е удобно ... но , ако е трудна за управление , както подозирам ... Rolling Eyes
не е трудна за управление а напротив-предните колела се въртят и е много лесно, но ако ти се налага да качваш стълби с нея наистина с по-големи колела би било по-добре. също и в сняг е по-трудно но предполагам че и при другите колички трудно се бута в сняг.
аз имам чикото а една майка в градинката има куинито и съм я бутала-наистина, много леко се кара /дори с 1 ръка може а чикото не защото е с 2 дръжки/ но това че няма напълно легнало или седнало положение е голям - а и няма отпред пред крачетата на бебето рамка...за бебо май въобще не е удобна

# 24
  • Мнения: 2 768
...за бебо май въобще не е удобна
Не мога да се съглася! Няма по-широка и дълга количка. Детето ми е от по-едричките и като легне да спи крачетата не и стърчат навън, даже още място има! И с най-дебелите дрехи и чувала тя се разполага съвсем удобно на ширина, направо като в кресло е Wink. Проблема с напълно седналото положениe го реших(ето как изглежда), писах вече в другата тема. А рамката от пред, особено при по-големи деца които постоянно слизат и се качват в количката, изобщо не е нужна според мен.
Когато я купих, една позната каза "О! В тази количка можеш да я возиш до първи клас!" Laughing Прилагам снимки за доказатество!  Wink

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 14:10 от eta

# 25
  • Мнения: 4 668
Офф! Не знам ! Направо се побърках . Знам че след като съм имала QUINNY на всяка друга ще намирам недостатъци . Но все пак това с вечно полулегналото положение ме притеснява , не ми се приспособяват разни джаджи ! Като гледамобаче , все пак май ще се спра на Speedy SX и толкова . Освен ако някой не предложи 3-ти вариант за триколка !  ooooh!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 806
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1292
Ами ето ти предложение на триколка . Има напълно легнало положение и е невероятно лесна за управление Peace. Аз лично много се чудих  newsm78 но накрая избрах СТ 01. Причините са ми други  Thinking . Пожелавам ти успех в търсенето , но най-добре е на място да си прецениш  Hug

# 27
  • Мнения: 2 309
Този модел на QUINNY няма нито пълно легнало , нито пълно изправено положение , т.е бебето е все полулегнало , това е проблема .

Извън моделите,които си посочила,бих ти препоръчала тази на jane-powertrack 380
А тези мисля , че ги продават в Premaman ... Имаш ли представа колко струва ??? 1stroller
Незнам в София колко струва,понеже е купувана от Италия.Там е 700 евро-с кош зо кола,който е и за количката,зимен чувал,дъждобран,помпа за гумите й.Скъпичка е но си струва.Между другото без кошчето,ще е по-евтина със стотина евро.

# 28
[si
ze=10pt][/size]
Az sam ot Plovdiv i imam CHICCO ,zial den obikaliam po ylizite na grada i sam strashno dovolna.Predi tova biah s bevarli vip na cipolino i oshte na vtoria mesez si kypih CHICCO.Moite priatelki slagaha vazglavnizi na dezata si ,zashtoto drygite kolichki sa tvardi,a na moeto bebe my e mnogo dobre,dori postoiano se kachvam na reisove.Az ti preporachvam da si kypish tazi ot 600lv.

Общи условия

Активация на акаунт