Застраховка "пълно автокаско"

  • 5 091
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
ОРЕЛ - вече втора година мъжът ми прави каското и гражданската там - при направена гражданска и каско в Орел, има 25% отстъпка от каското, което хич не е малко. Годишният преглед е без пари (само някаква там държавна такса се плаща, 3-4 лева ли е, колко е)
По-важното е, че вече два пъти колата я удрят на паркинг - в Орел се плаща ВЕДНАГА след огледа, и се плаща добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 724
Зависи от няколко фактора
възраст на колата
как искаш да се ликвидират щетите- имаш ли сервиз с който държиш да се работи или ще оставиш преценката на посредника.

почти всички застрахователи плащат, когато трябва,  зависи от подхода към тях. Застрахователен брокер съм, т.е посредник, работяа с тези компании, които сме преценика, че са ОК за съответния продукт - имаме офиси и в почти цяла Южна България и по морето /не виждам откъде си/ . Мога да ти направя оферти за Застрахователна сума /оценка на колата/ и застрахователна премия /цена на застраховката/ за няколко застрахователни компании и след това да обсъждаме офертите. При щета мога да изпращам служител , за да помага при огледа и след това да юрка застрахователите да си свършат работата в срок :/Плащане или ремонт/
Ако искаш, пусни на лични бележка.

# 17
  • Мнения: 463
Имам опит с "Орел" . От 5 г. там ми е каското.
Ако щетата се оцени до 500лв., изплащат я още същия ден, ако е над 500лв - по банкова сметка в петнадесет дневен срок.
Пробвала съм и двете Sick, първия вариянт не еднократно Sick. До сега нямам оплаквания. Винаги са ми оценявали щетите на сума, която напълно покрива ремонта, а веднъж даже ми останаха доста и мажо благородно рече : Харчи си ги, изкарала си ги с честен труд" /щото аз бях виновна Sick/

Общи условия

Активация на акаунт