СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 590
  • 753
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 447
Цитат
шегата на страна
Едино повече, дргуди по-малко, в този случай много.
мног препядствия
вярно че не е добър с мер в ръка
най-изторможените персонажи в повеста, който трябваше да минад през какво ли не

# 241
  • Мнения: 2 414
Е, образувания поне е правилно написано  Mr. Green

Да, да, коригирах го.

# 242
  • София
  • Мнения: 15 466
Цитат
здравейте на всички тъйкато съм нова и незная как да се оправя в сайта още незмам дали тук трябва да задам въпроса си но....  Laughing Laughing От 1 месец започнаха да ми излизат едни малки пъпчици по тялото те са много ситни и червенки бяха само на малки части потялото ми на ръката кръка а сега почти навсякъде около гърдуте корема кръста  Sad Sad Sad когато се окъпя стават по зле сърбят и абе гушмар е ходих при дерматолог
др Дърленси в токуда болница исписа ми мазила нестава от днес сам на нови мазила но все пак може някакъв съвет от какво може да е аз мисля че е алергия но незнам от какво той ми каза че е от чувствителна кожа но вече 1 месец не се махат  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

# 243
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цитат
крастажици
Wink

# 244
  • Мнения: 690
Цитат
Миналата година правихме с грис(по едър) и боядисън с боя за яйца.Лепихме и овесени ядки и ориз,с камачета за нокти.

# 245
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Цитат
румевива

# 246
  • Мнения: 681
Цитат
Швецка
а? А? Joy Joy Joy

# 247
  • София
  • Мнения: 6 142
Цитат
въриант

# 248
  • Мнения: 8 163
Юруш на запетайките!

Цитат
По принцип от суеверна гледна точка съм чула , че първата покупка за бебето , трябвало да е , шапка   .

# 249
  • София
  • Мнения: 6 142
Цитат
  вопще

# 250
  • София
  • Мнения: 39 766
Цитат
снощи ставах в 3 4 5 и 6

Цитат
ми исписаха

Цитат
сега ние хванал якия глад
първо ядехме

Цитат
пак да питам,има ли някой от Люлин 1 част,там знам за една Лили,която гледа имам телефон който не е актуален,вече може ли някой да провери и да каже?

ам само на сайта им съм го виждала,,може но спалната му площ е колкото на спалнята,164-190,,а трябваше 164-210 ама беше в тъмно(не че е проблем)и на мъжа му висят краката...

може ли да попитам какво залепихте,на крачетата на фотьолите,ние комшийката отдолу,ни се скара за същото?

# 251
  • Мнения: 13 191
Цитат
кухнята, именно заради, чийто десен, се колебая, дали да не заложа отново на бяло.
,,,...

# 252
  • Мнения: 54
"dobro utro!!!Dnes grupata mai e zaeta v boidisvane na iaica,,E POJELAVAM VI DA VI IZLIAZAT MNOGO XUBAVI PERASKITE I XVANAT DOBRI CVETOVE!!"
  newsm78 какво ли е туй нещо

"poneze dnes naru6ix rezima "

"Prodaljavai vapriki che pregreshi"

"Ujas sram I rezik sam"

# 253
  • Мнения: 860
Съжалявам, че нямах фотоапарат да снимам табелата:

"Горещи козунациЙ- прясни прясни" (поне "щ" е написано правилно, можеше и да е "шт" например...)

# 254
  • Мнения: 65
Съжалявам, че нямах фотоапарат да снимам табелата:

"Горещи козунациЙ- прясни прясни" (поне "щ" е написано правилно, можеше и да е "шт" например...)
 

 hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт