СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 620
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 841
Цитат
здр. ас сащо сам на мнение че учителите трябва да се пенсионирват защото са много изнервени с годините от децата и трябва да се даде предимство на младите хора

# 511
  • София
  • Мнения: 39 788
Цитат
и се сабужда
като се сабуди

Цитат
нищо не се вижа
Изчакаи
бях раьочарована
да ме успокоиче
баха еденичен случаи
Отговаря се избирателносамо,  там където
средства за подържане
световно извстни и изпитани
безопастността

Цитат
измияния гел
нейното свмейство
Освн всичко останало

Цитат
днес ходих на 6-7 магазини
няма никакво значиние

# 512
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
козмацефтична презентация
Crazy

# 513
  • Мнения: 681
Цитат
козмацефтична презентация
Crazy
Зор видях докато го прочета, опитах се и на глас  hahaha Joy Joy Joy не ми се получи от първия път  Mr. Green

# 514
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
козмацефтична презентация
Crazy
Зор видях докато го прочета, опитах се и на глас  hahaha Joy Joy Joy не ми се получи от първия път  Mr. Green
Ами тоя Козма какви презентации прави, да му се не начудиш! Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 май 2014, 18:21 от july1993

# 515
  • Мнения: 791
Цитат
бУнус

# 516
  • Мнения: 690
Цитат
Интересно ми е какви съ БГ обичаите, 

# 517
  • София
  • Мнения: 2 062
Цитат
Ееее маймуни да бяхте се убадили да се видим....

# 518
  • Мнения: 768
Цитат
Моля за мнение защото изпаднах в доста плашеща ситуация,след около година и половина прием на diane35 реших да ги спра,докато ги приемах цикала си ми беше ок.Спрях ги на 22 март и след два дни ми дойде както обикновенно,но на очакваната дата през април нямах кървене,направих тест на 1 май който беше с много бледа втора черта(появи се след 10 мин.)на другия ден направих още два и те с мноого бледи черти Shocked и така до днес си ги правя тестовете но чертите не стават по тамни.Вчера бях на гинеколог след няколко зададени въпроса и преглед на ехограв за две минути каза бременност няма това е от диането newsm78,на въпроса ми "ами тестовете защо са положителни "отговора беше "бледите черти просто показват че са там "каза още че ако не ми дойде до 15 дни да се върна при него да видел от къкво се е получило така.Вече започвам да се притеснявам минават ми какви ли не неща през ума.                                                                                                     

# 519
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Коментар към статия:


не съм защитник на америка. за ирак и авганистан си прав ! ирак оня шизодебил нападна заради евреите(израел) и петрола,а авганистан заради кулите и осама,но в либия не бяха американците,обама се зае да изтегли войските от авганистан и изпълни обещанието си

# 520
  • София
  • Мнения: 20 129
Цитат
В София съм ходила на скоро и се срещнах с една фризюрка. Японското изправяне е перменентно... Права е от както си излязала от фризюра и всеки ден ще изглеждаш като чели си излязала от фризюрски салон...  и търсих тази процедура под камък и вода да го намеря в България... Като почнах да говоря за японско изправяне, фризюрката ми каза, аааа то е още по вредно за косата, и като чух това НЕЩО, казах.... малеее, тъз не знае от работата си... Даже имаше едно малко момиченсе (японка) и се радвах и казах може би тук наистена ИМА тази процедура.  Тя ми каза че няма да може да го направи веднага и да се върна в Юни месец и да си запазя час. тогава бях толково много изморена и ядосена, че казах добре и главата ми осъзна че го намери най-накрая процедурата и се радвах наистена дълбоко в сърцето ми.

# 521
# 522
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
  Shocked Тва да не е гугъл- превод от високопланински японски?

# 523
  • Мнения: 690
Цитат
Безкрайно ти съчуствам...
Цитат
Искам за подарък да купя охлаждител за лаптоп

Последна редакция: ср, 07 май 2014, 18:54 от Palmyra

# 524
  • Мнения: 3 962
Цитат
мили дами и маики аз сам малко нова тук но искам да ви попитам нещо аз сам на 24 год от велико търново и имам дъщеря на четири годинки . аз работех вав завод преди 6 месеца ме сакратиха и сега сам на платена борса осем месеца . всеки ден сам в обявите на жобса и вав вестник борба и никаде немога да си намеря работа която да е редовна смяна само и да се почива сабота и неделя в целият град има работа но не и такава каквато тарся и после иска даржавата деца е добре кои да го гледа това дете ако сам на смени или да непочивам сабота и неделя

Милата, доста се е притеснила, че си изказала мисълта на един дъх. Разбираемо е да напишеш на доста места а вместо ъ, ама в събота чак ...

Общи условия

Активация на акаунт