СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 561
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Цитат
СПИРЙКИ НА ГР. ТРАНСПОРТ
ТРАПЕЗАДИЯ

# 676
  • Мнения: 246
"цветни пърченца надежда" - в обява за събиране на капачки.
"Фей - 3 лв"

# 677
  • София
  • Мнения: 5 656
Цитат
5 СЕЗОН Е ИЗГУБЕН ТОЕСТ САМО НА АНГЛИСКИ НО ДЕТЕТО МИ НЕ ЗНАЕ И НЕМУ Е ИНТЕРЕСНО ДА ПРЕВЕЖДАМ ЗА НОВА ДА СЕ СЪБЕРАТ ХОРА КОИТО НЯМАТ РАБОТА И ДА ПРЕВЕДАТ ТОВА И ДА ПРАТЯТ ТЕКСТА НА ТОЗИ ИМЕЛ
От потребител с ник лелнардо  Joy

# 678
  • Мнения: 7 171
Цитат
които и без това са на толкова много хабчета че не значт къде ходят

Струва ми се неволна грешка, но ми хареса.

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 21:46 от sophiemmaspencer

# 679
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Цитат
 А свекървата- тя попринцип мълчи и гледа " умно"  , каму ли за по сериозни теми да говорим, а пък за секс да каже нещо - Божееее, трябва да сънувам !!!!!

# 680
  • София
  • Мнения: 39 761
Цитат
сутршна първа пиш
по-разичен път
дирекният маркетинг
същата технолигия
всичко мина дибре
последната менстуация
пия Прегнакер обикновенни

Цитат
беше много мила,малда
и на консултаций

Цитат
ходих до децката градина

Цитат
дерехи от марка "Х'

Цитат
Запек е когато ака твърди дарадонки
Това по-скоро е за смешките Simple Smile Обяснение на запек при бебе.

# 681
  • Мнения: 246
"При лекаря:  - Докторе, косата започна да ми упада. Мога ли да я запазя по някакъв начин?  - Може, дръж я в картонена кутия! "
Упадъчната коса е нов модел.

# 682
  • Мнения: 8 163
Цитат
Депърва

# 683
  • София
  • Мнения: 39 761
и още малко

Цитат
във бебе калкулаторите

# 684
  • Мнения: X
Цитат
Умишлено казах фризйор да я боядише,защото те използват професионални оцветители,химии,боролекси и така на татък .... Ама смени фризйора Цвети,ако искаш косата ок ако не я искаш върни я и така нои си смени фризйора по принцип

Става дума за коса, която се прикачва към собствената, но не знам точно как се нарича.  Crazy От Продавалник.
Ох, то имало още от дискусията:

Цитат
препоръчвам фризйор да я боядише,защото те използват професионални бои и така ще си 100% сигурна че ще получиш желания вид и цвят .Казвам ти от личен опит защото в салон хората знаят как се третира екстеншън,тази коса е хубава и не препоръчвам да я третираш с наще бг боклучиви бои ...+ това екстеншъна се третира с едни химии и специални бои които са си за екстеншъни.

Цитат
това на снимката е цялия ред тя е много голяма огромна направо + 2 малки които стояд зад ушите по принцип,ама може да ги слагаш където искаш да косата беше руса след това фризйор я боядиса кестенява, не се харесах кестен и тнт сега ей така виси в къщи

Цитат
Предупредила съм те чче е за фризьор ,а ти ми пишеш че твоят фризьор казъл че не била боядисвана никога о.0 ... Хубаво не ми вярваш ама аз как да ти повярвам тоо щрък за гъска ...Така не става може и ти да лъжеш,може да си решила че не я искаш и сега да ми я буташ чак пък и в черен списък ме сложила,ама знаеш ли колко ме боли фара а.

Цитат
Не съм сагласна ,аз се занимавам с коси ,боядисвала съм няколко пъти, ще кажа че няма специални за целта бой


Последна редакция: вт, 20 май 2014, 09:33 от Анонимен

# 685
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Цитат
тоез
Цитат
стрема се

# 686
  • София
  • Мнения: 20 080
Цитат
Сутиеми
  Joy

# 687
  • Мнения: 729
Цитат
Дайте ми съвет мили майки

имам нужда някои да ми даде съвет вече тотално се обърках работех до 2009 февруари бях бременна и още на 3 месец излязох в болнични поради работата родих 2010 след това 1 майчинство ми се засече с 2 второто си дете родих 2012 сега юни месец ми изтича разбирам че работодателя ми иска пари за всичките години за осигуровки които той е внасял и сега нямало да ми плати платените отпуски интересува ме найстина ли той внася осигуровките и трябва ли да му давам пари аз мисля че всичко е от ной

# 688
  • Мнения: X
Цитат
ами можели дами кажете колко рам имали и м колко е поцесора колкое имали камера хардиска колко гб и другите 4е несте писали нисто изкам да зная 4емисе изка давиго купя

# 689
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Цитат
Мемори пияна подложка за лятото
hahaha

Общи условия

Активация на акаунт