Юлски бебета 2013 - тема 19

  • 30 988
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 748
Моето бебе със сигурност е последно в темата. Моля Джина да не се опитва да ни открадне почетната титла  Wink
Аз пък не знам как не ми се случи някакво средно развиващо се дете. Голямото все напред, малкото все отзад. Точно на неговата възраст кака му и леля ми играеха на гоненица пълзейки. Тя не само пълзеше като реактивен самолет, но и разбираше, т.е спираше се да изчака леля ми, не се блъскаше в ръбовете, и т.н. Той сега не само че не може да прави нищо ами единствения му стремеж е да докопа нещо и да си го напъха в устата.

Мъхче, можеш първо да пробваш с леката артилерия - спрейчетата от рода на Африн или Тетрисал. Витамин С-то вече са ти казали да е сутрин, че уж се превъзбуждали. Нашата док ми каза по една на ден.
Аз след като изкапахме всички някога произвеждани капки за нос съм минала само на физиологичен разтвор с 2 хапченца шуслерова сол 6. Това капвам и на двамата. Не знам дали има ефект, при нас е същия както с всички други капки, т.е никакъв  Whistling
Но все пак има и хубава страна. Ей сега е болен, със запушен нос и си спи като пич, щото си е свикнал да не може да диша.

Ани88, много кофти с тази алергия. Бързо да оздравяваш  Hug

Аз уж чета всичко в темата, а статията на Мисти съм я пропуснала. Тук ли е била или във фейса?

# 31
  • Мнения: 4 708
Джине Бранка е Уникална, тя и Калина на Близначето  hahaha Joy, дащни са децата hahaha За кумата ти нарочно не коментирам. Но т.к. другите са се изказали, не мога да не  #Cussing out що не я отцепиш с техните глупости, ти си имаш деца за гледане, като искат Лего, те да му купят, я се направи на ударена и докупи книжка с флумастери, ако щат да ги харесат  Crossing Arms
Ани дано бързо оздравяваш, че детето има нужда от теб Hug
Бени на Чипо са 29,4лв  Rolling Eyes
Ивета навремето проходи на 9м или на 10 беше, но падна и се отказа до годинката, точно на година и една седмица беше когато проходи, и не са й криви краката. ММ казва, че е проходил на 1г и 1м и са му криви, но според мен са криви щото навремето са му ги връзвали, а не защото е проходил късно Whistling
Мъхче как са децата? Аз не мога да си представя едно болно бебе, а две  Rolling Eyes ще се  #2gunfire
Моргана и на вас бързо оздравяване, а я си кажи снимката, която видях във фейса на адаша ли е? Как се е измъкнал от проходилката  Joy

# 32
  • Мнения: 377
За всички пропуснали, ето статията, която Мисти беше публикувала: http://www.bestdoctors.bg/article/id/946654

# 33
  • София
  • Мнения: 377
Здравейте на всички! Hug
Ние сме добре!
Опитвам се да ви изчитам, но не винаги ми се получава. Нямам време. Tired
Лазар се опитва да пълзи, прави опити да вдигне дупето. Обаче му е намерил цаката да стигне до набелязаното нещо с въртене. Премята се, премята се и го стига, защо ще се харчи да се повдига. Вече маха за чао, а от днес си пляска за "браво" след като се наяде. Яде всичко каквото му се даде или му попадне в ръцете. Сяда вече сам, много трудно стана с лежането му, все седнал иска да е. Още не може да се изправя на крачета, но пък когато го държа и се опитам да го сложа да седне, стъпва на краката и стои прав и така е изпънал краката, че трябва да му бутна отзад зад коляното, за да му се подкосят и да мога да го сложа да седне. Придържам ли го прав, стои доста стабилно. Днес или утре ще вадя вече проходилката.
Брат му продължава да го друса пубертета, а мен покрай него да ме друсат нервите.
С мъжът ми всичко е наред, обичаме се, слушаме се и се подкрепяме.
Джеската е добре, папка, спинка, вие когато Лазар плаче и излиза на разходки.
Аз съм подстригана и боядисана, все още с 10 кг. отгоре, но пък съм хубава. Crazy
Рапорт даден.

# 34
  • Мнения: 167
Терп  Hug
Благодаря на всички за комплиментите към Дара  amiiii
Жалко, че има толкова болнички  Sad Бързо оздравяване на малки и големи  Praynig
Аз когато се налага давам по 1 ампула вит. Ц (от малките де) и когато свърши Дара започва да реве за още  Shocked , а капки ползваме Виброцил.

Днес първото хранене на Дара (в 6), беше приготвено от мен. Това не се беше случвало от много време  Confused За закуска ѝ правих пак елда и май съм се изчерпала много от към закуски. Сложих да ѝ сготвя и за обяд, което очевино ще е за следобед, та ще видим дали ще го оцени  Mr. Green Преспала съм я и сега си взимам моето време с кафе  Blush
За прохождането, проходилките и бънджитата-Дара е в бънджи от 5+ месеца, в проходилка от към 6+ или 7 месеца. Сега само да се докопа някъде се изпрявя и си стъпва на цял крак. Дори когато се спре с проходилката и понякога си седи права пак на цяло стъпало, но истината е, че ако я държа за ръцете(както тя иска да се движи) ми изглежда, че краката са ѝ още доста слаби и се чудя от къде този ентусиазъм  Thinking

# 35
# 36
  • Мнения: 11 747
Аз преразказах какво съм чела наляво и надясно из нета, не съм писала какво е моето мнение. А моето мнение е, че нямам  мнение (почти). Не одобрявам насила, но тук почти всички го правим. Джине, не ги ли сложихме да седнат на сила?! Не е като сами да са се насадили.  Thinking 

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 318
Пине, така е, аз даже и с мечок я подпирах, но това стана след като бе навършила 7 месеца, вече другите бебета седяха, освен нея. Аналогично, ако видя, че на година и два месеца не тръгва да ходи, ще я държа и приучавам, но не и сега, не и както го правят майките за които говорех- на 7м. да го влачиш по площадките Stop
Агнес, аз се сдобих със синузит на дърти години. Пих Геломиртол+ Аугоментин и от тогава не се е обаждал.
Весе, честита прическа! 4470

# 39
  • Мнения: 4 841
Джине там ми е проблема, че заради кърменето не мога да пия какви да е лекарства, па камо ли и антибиотик. Аугументина си е доста силен такъв. Сега дъвча  Mr. Green Нурофен синус или Ибупром ли беше и се надявам да се спася  Praynig

Весе браво на Лазар. Ще почне всичко да си прави детето малко по малко  Hug ИИии честито ондулиране  Mr. Green Лазар викаш вече си има по лъскава мама. Искам и аз на фризура, но няма кой да ме отмени с дундуркането на болните.

ММ се прибра и каза "  Mr. Green искам аз да приспивам Зар  Mr. Green " И аз пак увиснах. Ого е буден, а за мен сън няма  Rolling Eyes Но както вече казах, ще спя кат Умра   superuu

# 40
  • София
  • Мнения: 1 318
Уффф, аз налисъм на "вие" с кърменето и съвсем забравих. А, правиш ли инхалации?
Хайде всички болни да оздравяват! Praynig
Бени, благодаря за статията.  bouquet
Мисти, темата за подаръците и кумата е толкова обширна и смешна, че ако тръгна да разправям.... Сега и тя ще прави 30 години и мм ми каза да направя такъв подарък, какъвто тя подари за моята трийсетгодишнина- лак за нокти. Laughing

# 41
  • Мнения: 11 747
Джине, как твоята на 7 месеца не е седяла, само тя, а другите седели, като в същия момент моята, която е 2 седмици по- голяма не седеше?! На Дейзи също, както и още някой имаше. Моята седна на 8 месеца и няколко дни (към 9 май), забравих колко. И ти се шашкаш много.

# 42
  • Мнения: 4 708
newsm10 newsm10 newsm10 newsm47 newsm47 newsm47 smile3521 smile3521 smile3521
Агнес като бях бременна се докарах до синузит и ми помогна синупрет форте, това е на билкова основа и може да се взема от бременни, следователно и от кърмачки.

# 43
  • Мнения: 4 841
Уффф, аз налисъм на "вие" с кърменето и съвсем забравих. А, правиш ли инхалации?
Хайде всички болни да оздравяват! Praynig
Бени, благодаря за статията.  bouquet
Мисти, темата за подаръците и кумата е толкова обширна и смешна, че ако тръгна да разправям.... Сега и тя ще прави 30 години и мм ми каза да направя такъв подарък, какъвто тя подари за моята трийсетгодишнина- лак за нокти. Laughing

 Joy Joy Joy Joy сериозно ли?

Инхалации правех, но не мога да се вредя сега от Ого. Имам разтвор само за него в момента. Ще почвам пак като купя понеделник.


Агнес като бях бременна се докарах до синузит и ми помогна синупрет форте, това е на билкова основа и може да се взема от бременни, следователно и от кърмачки.


Сега ще го погледна в нета и ще действам, понеже главата ми иска да експлоадира.  Ушите ми правят ей тъй smile3515

# 44
  • София
  • Мнения: 1 318
Е, Пине добре, може да не са били всички, но повечето. Иначе не се шашкам, специално за двигателната активност. Голямото проходи на 1.4, пък сега не може човек да я спре да се чекне.

Общи условия

Активация на акаунт