Юлски бебета 2013 - тема 19

  • 30 978
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 747
Да, Близначе, и ти си всеопрощаваща. Това, което си разказвала за майка си...  Stop

# 736
  • Мнения: 2 237
хихи, Пине, понякога се чудя дали съм всеопрощаваща или просто тъпа  hahaha

# 737
  • Мнения: 251
Момичета, много съжалявам да чуя за проблемите ви Sad
И аз съм от децата които се молеха родителите им да се разведат, но така и не стана. Тати бише болен и мама нямаше как да го остави. Но винаги, винаги сме имали празници. Рожденни дни, Коледа, Великден, сядаме на масата и всичко е супер. Е не винаги сме минавали без скандали, но нищо не си спомням вече от това време. Мисля че от както имам семейство, старите спомени се изместват малко по малко от нови, хубави, със моето семейство, което е прекрасно. Обожавам съпруга си ( колкото и да не слуша понякога)  обожавам децата си. Искам само да са здрави и щастливи и ще направя всичко да го имат. Всъщност, това че мама и тати много се караха ме накара да си обещая че никога няма да причиня това на моите деца.  Че си намеря човек който да ме уважава. За сега  успявам, но живота е пред нас и дано да продължим.
Близначе, идеята ти за ресторанта е страхотна. За нея талант не ти трябва. Събираш  пари и действаш Simple Smile а пък ние ще помагаме, Катето ще нарисува картини за помещението, аз ще направя поканите за откриването, Жалинка ще избродира белите блузки на децата Simple Smile важна е идеята, а ти вече я имаш.
Бебо, липсваше ми Simple Smile наскоро се бях сетила и за Мемол.. Момичета тук сме толкова много и всички липсват. Хайде бързо на отчет на кой яйцето е бияч Simple Smile
Ние още сме болни, казвам ние, защото от два дни и моето гърло ме боли, вече и кашлям. Егати и вируса, егати чудото.
Днес го дават слънчице, така че слагайте усмивките и розовите очила, грабвайте количките, мъжете и децата и да изкарате един весел и щастлив понеделник Simple Smile
Хубав ден от мен

# 738
  • Мнения: 2 237
Глупи, имаш страхотен талант, респект !  Hug

Моето яйце вчера би това на свекъра   Laughing Хич не му стана приятно. А и как ме беше изнервил....

Скрит текст:
От както отидохме там не спря да вика и да обижда свеки. Всякаква може да е, но такова скотско отношение не заслужава никой  Naughty Тя е робиня там, той само лежи като бей на леглото и и нарежда какво да прави. Накрая му се разкрещях и аз, ми то ми писна. Казах му да спре да вика по жената и да се съобразява малко !  Naughty

Ааааа...нова тема?  Thinking

# 739
  • Мнения: 4 706
Снощи моето диване се събуди в 12:30 и заспа в 2:30 сутринта естествено, че стана първо в 7:15 да яде, после в 8:30, вече не издържам, почвам да се чудя за какво ми трябваше да си слагам таралеж в гащите на тази възраст  Sad Няма кой да ме сменИ за 1 нощ, и вече ми идва в повече.
Скрит текст:
За капак ММ ми ги наговори снощи едни, дето се чудя и аз защо така драстично се промениха нещата откакто се роди детето  Cry И след горчивият ми опит се чудя, как изобщо има нормален живот след раждането на дете в семейството?
Ще си дам малко почивка от форума, не се притеснявайте, просто се вкарвам в някаква депресия и не искам да товаря никого.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Чета ви, но не ми се иска да коментирам роднинските отношения че не искам да си скофтвам настроението.
Вместо това ще ви се похваля че преди два дни взехме лятна количка и съм адски доволна. Добре че имаше намаление в Хиполенд че иначе надали щях да се реша да я купя, колкото и да ми харесва, заради високата й цена.

# 741
  • Мнения: 146
*Таничка*, честито за количката. Каква взехте?

# 742
  • Мнения: 1 350
Мисти,не страни от нас ,моля те !ПО-добре сподели,дай дружно да го оплюем ,да ти олекне.
Не си на възраст,не си дърта ,за да раждаш и гледаш деца.Това го натъртвам ,защото често споменаваш възрастта.Просто е трудно.И иска време.Ти знаеш как е ,но мъжа ти явно още не го осъзнава.Стискай зъби,все трябва да се очовечат тези наште деца.
Като чете ,че твоят Вики не е спала ,че Ками и тя се е тръшкала,за Ого пък да не говорим...ми успокоявам се и се надъхвам ,че не съм само аз така.Отдъхвам си един вид.
Близначе ,моят свкър е същият изрод.Онзи ден меся аз козунаци ,а той легнал на леглото и бетер кат дърта свекърва акъл ми дава #Cussing out Изгоних го в другата стая ,че там се пуши,той сто пъти идвА да види какво правя.Свеки  и тя блесна с гениална идея - да съм сложела при млякото и маята ,в закваската ,едно яйце #Crazy Да станел жълт козунакът ooooh!Свещена простота!На великденския обяд пък за хиляден път заявиха ,че те,нали са комунисти ,не празнували Великден ooooh! ooooh! ooooh!Викам им ,ми защо тогава приготвяте агне,защо боядисвате яйца,изобщо ,знаете ли какво символизира всичко това ?Мълчат кат бльонове.Но иначе в събота вечерта се премениха да ходят на църква ,щото е едва ли не "модерно" Crossing ArmsПотъпкване на всичко,което аз ценя и обичам.Само това бих казала.Как може празникът ти да зависи от това ,дали ще имаш агне или не ?СПряла съм да се ядосвам ,това са дребни душици ,но нали детето ми ходи там и ги слуша какви ги разправят?Как да кажа ,че дядо му е  прост човек?Засега обяснявам ,че е стар и  всичко разбира,но това няма да работи доста дълго.В чудо съм се видяла ви казвам.
А относно моите празници от детството не ми се говори .Не искам и да си спомням.
Исках да пиша специално да Джули 87,защото намерих много от себе си в нейните думи.С първото ми дете и аз бях така.Като го гушнеше свеки и лошо ми ставаше.Тя не знаеше как да го държи,все главата му клюмаше ,все го друсаше ужасно грозно...Направо ми призляваше ви казвам.ММ нищо не казваше ,но и аз наблюдавах при него това ,за което ти говориш.Все ендо имаше негласно състезание да видим коя е по-добрата баба.Ми много ясно ,че е моята пък.Вече се е примирил.Вижда децата по-често ,по -наясно е със ситуацията покрай тях,знае кой какво обича.Свеки за 4 години нито веднъж не е завела големия ми син на люлки ,на разходка ,на кафе....до магазина не го е завела да му купи нещо.Ами коя баба да обича ,то е ясно. TiredИскам да те успокоя ,че нещата ще отминат и няма да ти правят впечатление в един момент.Преглътни ,че тя все пак е баба и има право да се радва на детето!
Ние днес бяхме на гости у майка ми.Сега всички спят уморени,а аз ще се изправям ,че ще ходим на разходка после.Баткото има ново колело и ще трябва с едната ръка да бутам количката ,а  с другата да помагам за колелото.Май пак ще викам баба или дядо на помощ! Mr. Green

# 743
  • Мнения: 8
Мисти, я горе главата. Че какво ни е на възрастта, а?  Thinking Аз даже съм ти кака. Вярно е, че ни е по трудно, особено като нямаме и баби наоколо. Но и нека не забравяме, че ние не сме хора, а сме МАМИ - в очите на нашите бебчета. Така, че нямаме право да опитаме що за деликатес е това нещо ДЕПРЕСИЯТА 

Голямо гуш имаш от мен  Hug

# 744
  • Мнения: 4 255
По- страшно от това да си дете на разведени родители е да си дете на родители, които така и не са се развели... Няма да споделям подробности, защото не искам да си спомням.

 cry Точно това исках да кажа.Заради срамът от развод аз и брат ми сме преживяли неща,които никое дете не бива да преживява..Простила съм,но не съм забравила..Това няма как да стане.Душата ми е цялата в рани и на празниците,тези спомени изплюват с буйна сила.Да,знам,че от тук нататък нямам право да съм тъжна на празник и ще се постарая,ще вложа цялата си любов за да го постигна.Детето ми да е щастливо и да се смее на празници,а не да се страхува и да плаче.
Ще ми се да споделя доста неща от онова време,но може би е по-добре да не ги споменавам,да си останат в миналото.Съжалявам,че на този светъл праник натъжавам темата.Моля да ме извините! Sad

Мисти,може би е по-добре да си дадеш малко почивка от форума.Сподели времето,което отделяш за форум с тм.Говорете,шегувайте се,смейте се,правете планове,забавлявайте се!Вярвам,че имаш вина и ти за дупката в отношенията ви.Изморена си,напрегната си,имаш нужда от почивка.Дано намерите път един към друг и оправите нещата м/у вас! Hug


# 745
  • Мнения: 681
И аз съм на мнението на Подаръчето! Много време прекарваме тук и е нормално мъжете да се дразнят. Човек трябва да се бори за любовта.

А като кака на целия форум заявявам, че СЪМ човек и още как!

# 746
  • varna
  • Мнения: 871
Явно снощи пак е била нощ за неспящи бебета, Ема и тя като почна от 12, че в 1, 2, 3, 4, 5, направо съм забравила какво е, аха да заспя и пак се чува вряк Confused Няма явил се зъб, така че проблемът остава мистерия Thinking  Днеска отидохме да видим Трона на НВО и да снимаме Ема с него - леле каква жега, направо се трупясахме, това време не знае какво е - след дъжд и студ, слънце и жега аман вече. Искам си лятото пък Naughty

# 747
  • Мнения: 2 237
Калина се прибра от село, брат ми я докара. Боци се насра от кеф, буквално. То беше църкане, викане, крещене, точене на лиги и прочие. Сега дивеят и двамата, а на мен ми иде да се изнеса  ooooh! Калина му е купила подарък - боди.

Руменце  Hug Хич не знам какво си преживявала, но едно знам:станала си прекрасен човек  Heart Eyes
И не е вярно, че нямаш право да си тъжна на празник. Имаш, и още как.  Човек не може и не бива да си сдържа емоциите. Мен не ме е срам ако децата ми ме видят тъжна или сдухана. Та нали и това е част от живота?

Данче, и твоите свекъри са.....думи нямам. Моята свеки е много добричка и понася всички обиди и ругатни. Обаче аз не знам ония бей до кога ще го изтрая и дали няма някой ден да му натроша канчето  #Cussing out

Хера, много сте сладки на трона  Heart Eyes

Мисти, ти пък изобщо няма от какво да се сдухваш  Hug И не се оттегляй, напротив даже. Споделяй и ще ти олекне. И аз смятам, че ти няма нищо на възрастта. Стига си се подценявала.

Ох, още щях да пиша и забравих какво.....

# 748
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт