Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 9

  • 38 680
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 992

Цитат на: queen_fenka
Явно няма да стигнем никога до съгласие двете с теб гледайки този филм , то се е видяло  Joy Joy Joy ама карай! Пиши си , каквото ти е на сърце, няма нужда от каски и бронежилетки. Hug





Фенче Hug Hug Hug
Права си! Няма как да стане Naughty Naughty Naughty
Можем да стигнем само ако започна да си припадам по Джемрето, и да я възхвалявам колко е велика! Но съм сигурна, че това няма да ни се случи! no no no

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джема!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 Джема!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 17
  • Мнения: 1 012
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Роминка Heart Eyes Hug Heart Eyes фащай чичека...    bouquet
[/quote]

Мерси, мац!!   love001

Ама и вие, ми и осъдените на смърт имат адвокати, що Гьончо да няма, той си е добро дете... И мама мноооО го обича  smile3504

# 18
  • Варна
  • Мнения: 685
Марги Heart Eyes Hug, добре, 4е ме подсети да продължа със снимките  bouquet

Скрит текст:




































































# 19
  • Мнения: 2 478
Добър вечер  Hug

Фенче, съгласна съм с теб.

Не е много невинен Гюней. Заслужава си отношението на Али.
Али за разлика от Гюней винаги е бил до Кузей.
- Хвърлял се е през глава заради приятеля си.
- Отнесе доста голям бой от Сюмер, заради което доста време беше целия в синини.
- Тръгна без да се замисли за Мерсин, след като разбра, че Кузей е в опасност, макар да знаеше, че Ферхат е замесен и няма да му е лесно с него.
- За пореден път остави гаджето си, за да помага на Кузей и т.н.

Али изпитва много силна братска обич към Кузей. Личи си във всяко негово действие. Иска да го защити от несправедливостите и се опитва да му отвори очите, за неща, за които Кузей е " сляп".
Иска приятелят му да е щастлив.
Али много добре вижда отстрани как стоят нещата. Дори и да прекалява на моменти, според мен всичко е от загриженост.



# 20
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Добър вечер  Hug

Фенче, съгласна съм с теб.

Не е много невинен Гюней. Заслужава си отношението на Али.
Али за разлика от Гюней винаги е бил до Кузей.
- Хвърлял се е през глава заради приятеля си.
- Отнесе доста голям бой от Сюмер, заради което доста време беше целия в синини.
- Тръгна без да се замисли за Мерсин, след като разбра, че Кузей е в опасност, макар да знаеше, че Ферхат е замесен и няма да му е лесно с него.
- За пореден път остави гаджето си, за да помага на Кузей и т.н.

Али изпитва много силна братска обич към Кузей. Личи си във всяко негово действие. Иска да го защити от несправедливостите и се опитва да му отвори очите, за неща, за които Кузей е " сляп".
Иска приятелят му да е щастлив.
Али много добре вижда отстрани как стоят нещата. Дори и да прекалява на моменти, според мен всичко е от загриженост.








 smile3521 smile3521 smile3521

# 21
  • София
  • Мнения: 2 992
Дидка Hug Hug Hug

Много са хубави снимките! Разказа ни епизода по картинки Joy Joy Joy
Тамън, ще го гледам два пъти. ЩОто и без това ме обвиняват, че не внимавам  по телевиЗОРО:35: Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 116
Зиз, mimioza, привет и за вас! Hug

Диде,  Heart Eyes Hug

Запис  Hug
На въпроса за Али -не съм съгласна с мнението на Ками.Според мен Али не настройва братята помежду си.Познава много добре приятеля си <знае колко е добродушен и наивен ,нищо че на всяка крачка изухва.С катастрофата искаше да му отвори очите сам  да се убеди в погрешното мнение което има за Гюней.Той е най-положителният образ в сериала.За идеята на Али за направата и запазването на записа също е добра.Защотот иначе след време Кузей ще ``омекне`` и отново ще бъде манипулиран от брат си .А така това ще му е доказателство за цял живот.А епизода в петък е типично доказателство за преданоста на Али към Кузей.Ако му беше порсто познат ,щеше да се разтревожи за миг и да стои в неведение без да си мръдне пръста.А той си рискува живота ,знаеше че се изправя пред голям престъпник ,но и знае че и Кузей би направил същото  Heart Eyes
mimioza,  Heart Eyes
Споделям напълно!  newsm10

Добър вечер  Hug
Фенче, съгласна съм с теб.
Не е много невинен Гюней. Заслужава си отношението на Али.
Али за разлика от Гюней винаги е бил до Кузей.
- Хвърлял се е през глава заради приятеля си.
- Отнесе доста голям бой от Сюмер, заради което доста време беше целия в синини.
- Тръгна без да се замисли за Мерсин, след като разбра, че Кузей е в опасност, макар да знаеше, че Ферхат е замесен и няма да му е лесно с него.
- За пореден път остави гаджето си, за да помага на Кузей и т.н.
Али изпитва много силна братска обич към Кузей. Личи си във всяко негово действие. Иска да го защити от несправедливостите и се опитва да му отвори очите, за неща, за които Кузей е " сляп".
Иска приятелят му да е щастлив.
Али много добре вижда отстрани как стоят нещата. Дори и да прекалява на моменти, според мен всичко е от загриженост.

Мария,  Heart Eyes
И за това съм-  ЗА! smile3521


Фенче,  Heart Eyes
Скрит текст:
Моля те, подобни неща да не си помисляш вече... Praynig  Hug
Била си ме изпуснала -това е последното нещо което може да ме засегне. Naughty
То трябваше отдавна да не пиша из форума, ако това ми прави основно впечатление в темите...  Joy

Моля те, пишем заедно вече от доста време, доверявам се на интуицията си за теб...
а тя ми казва-да се усмихвам спокойно и широко! yes thumbsup Smile

    love001




Цитат
Няма как да стане
Можем да стигнем само ако започна да си припадам по Джемрето, и да я възхвалявам колко е велика! Но съм сигурна, че това няма да ни се случи!

Ками,  Heart Eyes
Ами в сериала има и други герои, а и още много случки ще се случат, що да не намерите точка на близост в позициите и не само с Фенчето? newsm78
Аз мисля, че има шанс, знам ли...нека не губим надежда все пак! Wink Hug

# 23
  • Мнения: 18 615
Ками  Hug ма няма нужда да си припадаш по Джемрето, за да съм в синхрон с теб  Joy Joy Joy Joy просто бъди обективна и това е достатъчно. Никой не те обвинява, че не внимаваш в телевизоро, ти сама си каза, че не си гледала в петък серията. И си личи, да знайш! hahaha Точно пък в Али намери да се усъмниш дали е готов на жертва за Кузей ... че кой, ако не той, Гюней ли ? Видяхме, че той най-спокойно си седеше в Истанбул, а Али направи и невъзможното, за да спаси Кузей. Горката Демет ... има право да се ядосва на Кузей  hahaha
Зизун  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Марийче  Hug thumbsup
Дидко  Heart Eyes страОтна си!    bouquet  bouquet  bouquet
Марги  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 24
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ками  Hug ма няма нужда да си припадаш по Джемрето, за да съм в синхрон с теб  Joy Joy Joy Joy просто бъди обективна и това е достатъчно. Никой не те обвинява, че не внимаваш в телевизоро, ти сама си каза, че не си гледала в петък серията. И си личи, да знайш! hahaha Точно пък в Али намери да се усъмниш дали е готов на жертва за Кузей ... че кой, ако не той, Гюней ли ? Видяхме, че той най-спокойно си седеше в Истанбул, а Али направи и невъзможното, за да спаси Кузей. Горката Демет ... има право да се ядосва на Кузей  hahaha
Зизун  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Марийче  Hug thumbsup
Дидко  Heart Eyes страОтна си!    bouquet  bouquet  bouquet
Марги  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Фен, Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug от кога се моля и аз за обективност...ама не бенде... Laughing Laughing
Laughing
Ей на това съм се дразнела винаги...когато на бялото се казва черно. ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 992
Цитат
=queen_fenka link=topic=775035.msg27896744#msg27896744 date=1396816466]
Ками  Hug ма няма нужда да си припадаш по Джемрето, за да съм в синхрон с теб  Joy Joy Joy Joy просто бъди обективна и това е достатъчно. Никой не те обвинява, че не внимаваш в телевизоро, ти сама си каза, че не си гледала в петък серията. И си личи, да знайш!
:






Кога съм казала, че не съм гледала серията в петък???? newsm78 newsm78 newsm78
Казах, че не гледах сцените с ковчега, а не епизода yes yes yes

# 26
  • Мнения: 2 116
Диде,  Heart Eyes  Hug
Страхотен колаж в тема 8-ма на стр 50-та! smile3501  newsm51
Скрит текст:
Нали е правило да се изписват темите до стр. 50-та,  newsm78  а вече беше започната новата, та затова постнах малко красоти които открих в архива на темата. yes thumbsup

Много потребители правят колажи... Shocked newsm78
но малко са наистина с мисъл, чувство и усещане за красота! newsm10
Поздравления за таланта им!  Heart Eyes    bouquet  Hug

# 27
  • Мнения: 18 615
Марги  Heart Eyes дай го ако искаш и тук ... заслужава си!
Ками  Hug ами аз така съм те разбрала, пък и по въпросите, които зададе реших, че наистина не си я гледала  Embarassed сори! Хайде , ако желаеш, разбира се, ми кажи ти защо Али се втурна към Мерсин ?Как мислиш, защо го прави ? За да се бърка в живота на Кузей ли ? hahaha Много пъти съм го казвала, ще го кажа и сега ... Али желае само Кузей да е щастлив, нищо повече - именно за това иска Кузей да изживее любовта си, убеден е, че за такъв като Гюней не си заслужава жертвата, която прави Кузей. Обича и двамата / К. И Дж./ и иска да им помогне.

# 28
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 856
Фенче, виж кой ти водя
Честит рожден ден


Желая ти много здраве, щастие , любов , пари и достатъчно свободно време за да им се наслаждаваш!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 685
Днес една от най-големите фенки на филма, а и на самия Киво, има Рожден Ден! Heart Eyes newsm51
Фен4е newsm59 nbirthday newsm59 bdbaloni baloni baloni baloni
Бъди жива и здрава, много оби4ана и тези сини Кивови о4и изпълват душата ти със много щастие и незабравими роли! newsm51  love001 newsm51
Нещо специално за теб(по идея на Марги, Автор-моя милост Mr. Green)

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт