Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 9

  • 38 658
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 371
Госпожа Heart Eyes Hug Heart Eyes баш ми е драго да те "видя"... Grinning

Колкото до книжките...еми кво да ти кажа...аз нали не съм у ред...та от Кант и "икономически стратегии" рипнах на "Здрач" Joy Joy hahaha hahaha


 Heart Eyes Hug Heart Eyes Аз и без това съм бил от литературния кръжок казват, щЪ тЪ земнА и теб !  Heart Eyes

Ками,  Hug много е верен този лаф - първото гадже на сина ми, му беше кака ! Laughing

# 736
  • Мнения: 1 012
Мацкииии! Хади ии геджелер!

Зизка! Имаш отсъствия!  Crossing Arms Ама айде цалуФки да не плачеш   love001

Госпожата!  Hug Heart Eyes Hug сЯ, и аз искам в кръжока!  Crossing Arms
Скрит текст:
Как е свекърва ти?  Praynig

С удоволствие ви представям 10-та юбилейна тема, всички сте много добре дошли. Поздравът към темата е от групата Йени Харман - от случката с кекса, дето много исках да го гледам, ама - йок.

# 737
  • София
  • Мнения: 2 992
Само да споделя,че не мога да се стърпя Laughing Rolling Eyes Изгледах филма снощи докрай.И съм хм.... newsm78 още по разочарована от това Джемре.Вече съ казвала ,че като визия освен едни очи и сладко носле,нищоооо друго.Даже като е до Киво ,още по изпъкват недостатъците и,но думата ми сега е за нейната игра.Разочаровах се тотално,ама няма никакъв финес това момиче бе,тя нито знае да флиртува,нито зане как да се държи с мъж.И пак ще трябва да спомена Зейно,може да е всякаква но нейните любовни сцени ми подействаха,а Джема ...никаква химия с Киво.Това е!!!!изказах,се и ми олекна,сигурно някой ще ме обори,ама аз съм си твърдо на това мнение Laughing



Ванче, Hug Hug Hug
Аз това го повтарям и без да съм гледала целият филм.И одеве написах, че ролята на  Джемрето ще я изиграе едно дете. (пост 697) Толкова е елементарна.Така, че нищо ново.Но повечето в форума, си припадат по нея. Велика била, много талантлива, много красива....аз до тук не видях нищо подобно.И затова съм напълно съгласна с теб.Но след този пост, се приготви за голяма битка с фен клуба на Джемрето box box box  Rage Rage Rage

# 738
  • Мнения: 9 128
Ааааа Ками ако ще ме нападат,ше зеим си хоим  Mr. Green Mr. Green Mr. Green аз съм тук да плюем по когото си искам,И ...да възхвалявам Киво Heart Eyes hahaha hahaha hahaha hahaha

# 739
  • Мнения: 18 576
Ванче  Heart Eyes не бой се мило! А виж за последното -  newsm62 smile3521 smile3521

# 740
  • Мнения: 3 371

Госпожата!  Hug Heart Eyes Hug сЯ, и аз искам в кръжока!  Crossing Arms
Скрит текст:
Как е свекърва ти?  Praynig




Роминка,  Heart Eyes Hug Heart Eyes ми ти си кръжочничка по дефолт, джанъм !  Laughing

Скрит текст:
Не е добре, писах ти в другата тема !  Cry

# 741
  • Мнения: 1 012

Роминка,  Heart Eyes Hug Heart Eyes ми ти си кръжочничка по дефолт, джанъм !  Laughing

Скрит текст:
Не е добре, писах ти в другата тема !  Cry

 spoko spoko Heart Eyes

Изплаших се, да не ме пропуснете!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт