Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 9

  • 38 672
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 992
Интересна е тениската на приятелката на Къванч.  

Нали ? Много е актуална! И тематична ...  Joy Joy Joy


Фенче,
коя е приятелката на Къванч newsm78 newsm78 newsm78
Дай малко инфо.

# 721
  • Мнения: 18 607
Ками  Heart Eyes казва се Башак Дизер, дизайнерка е. Познават се още от ЗП, тя е била дизайнер на костюмите във филма. Заплюла си е явно нашето момче още тогава. Наскоро се е развела и вече е с най-желания ерген - евала на жената!

# 722
  • Мнения: 9 163
Хаййй групата Hug Hug Hug не била толкоз лоша тази Башар #Crazy Laughing А на каква възраст е момата, моля? newsm78 Laughing

# 723
  • Мнения: 3 371
Хаййй групата Hug Hug Hug не била толкоз лоша тази Башар #Crazy Laughing А на каква възраст е момата, моля? newsm78 Laughing

Кака му е ! Вчера е навършила 34. Peace Малко и тя е втора употреба мома, ама ....
Много ме изкефи т-шърта - ейвала !  Peace

Добър вечер !  Peace

# 724
  • Мнения: 2 116
Зиз, Ванче, Госпожата, привет и за вас! Hug

Фенче, Ками, Диди,  Hug

Рая,  Heart Eyes
ОК! yes


Аз също съм съгласен за БТТ. Всичко е хубаво, но поне да се прогесира след това, а това няма как да стане в България. Такива предавания да се правят, но и да има развитие. В България такова чудо няма, всичко е връзки.
Интересна е тениската на приятелката на Къванч.  Laughing


manutd,   Grinning
Уви-така е и според мен.
Е, остава да се надяваме все пак, че някога нещо ще се промени-защо не?. Peace



Цитат на:  margita9
Е това е много"смислено" предаване.
Идиоти от цялата страна се надпреварват да показват какви ли не простотии. Ужас!
Цитат
Ками,  Heart Eyes
Любопитно ми е...ти гледала ли си всички предавания от-до, че така категорично се изказваш
за формата? newsm78
Май не само за Джемре бързо и лесно слагаш "цветисти" определения...
и малко ти трябва изглежда за да си окончателно наясно с всичко... Joy Joy Joy

Цитат
Марги, не е нужно да си губя времето и да си причинявам такава гледка като споменатото предаване, и да гледам всички предавания  „от-до“, за да разбера още на третото издание,че за мен не си струва.Освен  Aсен Блaтечки, нищо друго не намирам нито атрактивно, нито за забавно.
А относно  моите "цветисти" определения за Джемрето- оставам твърдо зад позицията си. Аз я виждам така, и така я определям. Изобщо,не ми се вярва да ме изненада с нещо до края на филма, за да си я представя в друга светлина.И ако обичаш,недей да определяш,лично за мен колко и какво ми трябва, и дали е окочателно или не.
Твоите „изгледи“ не ме интересуват.
Аз обсъждам филма Север Юг, и до този момент не съм си позволила на никой, от пишещите да давам оценки. Така, че ако обичаш спазвай добрият тон. Не сме в детската градина.

Ками,  Heart Eyes
Моля, разбира се, стой си на позицията, никой не иска друго от теб, аз също. Grinning
Не съм определила нищо свързано с теб, а изказах мои предположения...думичката май е за това в случая, макар да не си я маркирала.  Wink
Има разлика и го голяма, а и съществена. Peace
Проверих си "тона"-  newsm78 Joy нищо му няма- ако не добър, то е поне обичайния ми.  Grinning
А това...не сме в детската градина....това ще се направя, че не съм го видяла... dont

И като стана дума за ДГ, не знам що все се използва като за...нещо дето му има нещо...
че и за справения служи чак... newsm78 Joy
Ох, де да можеше света да е като в ДГ, ама не може. Wink
Споделям личен опит, че в ДГ е много по-добре...отколкото "навън" с уж пораснали възрастни.  Mr. Green
И няма да ги сравнявам даже с деца...за да не обидя децата...не за друго. Grinning

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 20:40 от margita9

# 725
  • Мнения: 18 690
Госпожата здравей Hug

Цитат
Кака му е ! Вчера е навършила 34. Peace Малко и тя е втора употреба мома, ама ....
Много ме изкефи т-шърта - ейвала !  Peace

Не, че искам да прозвучи хейтърско, но на мен ми изглежда Башак на около 40 newsm78

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 21:08 от Airra

# 726
  • Мнения: 9 163
Хаййй групата Hug Hug Hug не била толкоз лоша тази Башар #Crazy Laughing А на каква възраст е момата, моля? newsm78 Laughing

Кака му е ! Вчера е навършила 34. Peace Малко и тя е втора употреба мома, ама ....
Много ме изкефи т-шърта - ейвала !  Peace

Добър вечер !  Peace
А няма лошо,няма.Аз съм на мнение ,че мъжете дето се "закачат" с какички хм....са по-напред с материала..и умствено и.....мое мнение( от личен опит) Laughing Laughing Laughing

# 727
  • Мнения: 3 371
Госпожата здравей Hug

Цитат
Кака му е ! Вчера е навършила 34. Peace Малко и тя е втора употреба мома, ама ....
Много ме изкефи т-шърта - ейвала !  Peace

Не, че искам да прозвучи хейтърско, но на мен ми изглежда Башар на около 40 newsm78

Определено изглежда доста по- голяма от 34 и аз мисля така !  Peace

Ванче,  Hug ама си е баш така !  Peace

Зиз,  Heart Eyes Hug Heart Eyes много четеш, ще станеш много учЕна, ще вземеш да смениш жанра и какво правим тогава ? Confused

Забравих да кажа, че напълно споделям мнението на Ками и Димето за Джемре ! Ама това не е нищо ново !  Peace

# 728
  • Мнения: 9 163
Само да споделя,че не мога да се стърпя Laughing Rolling Eyes Изгледах филма снощи докрай.И съм хм.... newsm78 още по разочарована от това Джемре.Вече съ казвала ,че като визия освен едни очи и сладко носле,нищоооо друго.Даже като е до Киво ,още по изпъкват недостатъците и,но думата ми сега е за нейната игра.Разочаровах се тотално,ама няма никакъв финес това момиче бе,тя нито знае да флиртува,нито зане как да се държи с мъж.И пак ще трябва да спомена Зейно,може да е всякаква но нейните любовни сцени ми подействаха,а Джема ...никаква химия с Киво.Това е!!!!изказах,се и ми олекна,сигурно някой ще ме обори,ама аз съм си твърдо на това мнение Laughing

# 729
  • София
  • Мнения: 2 992
Зиз, Ванче, Госпожата, привет и за вас! Hug

Фенче, Ками, Диди,  Hug

Рая,  Heart Eyes
ОК! yes


Аз също съм съгласен за БТТ. Всичко е хубаво, но поне да се прогесира след това, а това няма как да стане в България. Такива предавания да се правят, но и да има развитие. В България такова чудо няма, всичко е връзки.
Интересна е тениската на приятелката на Къванч.  Laughing


manutd,   Grinning
Уви-така е и според мен.
Е, остава да се надяваме все пак, че някога нещо ще се промени-защо не?. Peace



Цитат на:  margita9
Е това е много"смислено" предаване.
Идиоти от цялата страна се надпреварват да показват какви ли не простотии. Ужас!
Цитат
Ками,  Heart Eyes
Любопитно ми е...ти гледала ли си всички предавания от-до, че така категорично се изказваш
за формата? newsm78
Май не само за Джемре бързо и лесно слагаш "цветисти" определения...
и малко ти трябва изглежда за да си окончателно наясно с всичко... Joy Joy Joy

Цитат
Марги, не е нужно да си губя времето и да си причинявам такава гледка като споменатото предаване, и да гледам всички предавания  „от-до“, за да разбера още на третото издание,че за мен не си струва.Освен  Aсен Блaтечки, нищо друго не намирам нито атрактивно, нито за забавно.
А относно  моите "цветисти" определения за Джемрето- оставам твърдо зад позицията си. Аз я виждам така, и така я определям. Изобщо,не ми се вярва да ме изненада с нещо до края на филма, за да си я представя в друга светлина.И ако обичаш,недей да определяш,лично за мен колко и какво ми трябва, и дали е окочателно или не.
Твоите „изгледи“ не ме интересуват.
Аз обсъждам филма Север Юг, и до този момент не съм си позволила на никой, от пишещите да давам оценки. Така, че ако обичаш спазвай добрият тон. Не сме в детската градина.

Ками,  Heart Eyes
Моля, разбира се, стой си на позицията, никой не иска друго от теб, аз също. Grinning
Не съм определила нищо свързано с теб, а изказах мои предположения...думичката май е за това в случая, макар да не си я маркирала.  Wink
Има разлика и го голяма, а и съществена. Peace
Проверих си "тона"-  newsm78 Joy нищо му няма- ако не добър, то е поне обичайния ми.  Grinning
А това...не сме в детската градина....това ще се направя, че не съм го видяла... dont

И като стана дума за ДГ, не знам що все се използва като за...нещо дето му има нещо...
че и за справения служи чак... newsm78 Joy
Ох, де да можеше света да е като в ДГ, ама не може. Wink
Споделям личен опит, че в ДГ е много по-добре...отколкото "навън" с уж пораснали възрастни.  Mr. Green
И няма да ги сравнявам даже с деца...за да не обидя децата...не за друго. Grinning



Цитат
малко ти трябва изглежда за да си окончателно наясно с всичко



За това изречение ставаше въпрос!Това изречение съм маркирала. И дали с "май"или не, не ти дава право цитирайки ме, да ми правиш оценки. Няма повече да се занимавам с теб. Щом смяташ, че едно с  "май" изказа ти е правилен- твоя работа.

# 730
  • Мнения: 9 163
Споко Ками Heart Eyes Hug обърни "впечатление " на моя пост моля те Praynig и кажи съгласна ли си с мен,или този път ама хич не я пожалих Джема Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Варна
  • Мнения: 685

Добър вечер !  Peace
[/quote]А няма лошо,няма.Аз съм на мнение ,че мъжете дето се "закачат" с какички хм....са по-напред с материала..и умствено и.....мое мнение( от личен опит) Laughing Laughing Laughing
[/quote]

Ван4е Hug
Скрит текст:
И аз от ли4ен опит ще  кажа, 4е не е така!Имам си на главата мъж на годините на Киво, аз съм доста по-голяма, а и все малки ми се лепят какво да правя...съдба.Едни търсят нещо подобно на майките си, други избиват комплекси, трети искат кака да ги отрака, други...пази боже сляпо да прогледа...Не си е много работа с по-малък, ама да му мислят такива като мен дето им се вързват ooooh! Mr. Green

# 732
  • София
  • Мнения: 2 992
Хаййй групата Hug Hug Hug не била толкоз лоша тази Башар #Crazy Laughing А на каква възраст е момата, моля? newsm78 Laughing

Кака му е ! Вчера е навършила 34. Peace Малко и тя е втора употреба мома, ама ....
Много ме изкефи т-шърта - ейвала !  Peace

Добър вечер !  Peace
А няма лошо,няма.Аз съм на мнение ,че мъжете дето се "закачат" с какички хм....са по-напред с материала..и умствено и.....мое мнение( от личен опит) Laughing Laughing Laughing




Ванче, мИлИнка, няма лошо,хората са казали:
"Хвани си кака да те отрака" newsm03 newsm03 newsm03

# 733
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожа Heart Eyes Hug Heart Eyes баш ми е драго да те "видя"... Grinning

Колкото до книжките...еми кво да ти кажа...аз нали не съм у ред...та от Кант и "икономически стратегии" рипнах на "Здрач" Joy Joy hahaha hahaha

# 734
  • Мнения: 9 163
Диди  Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Може мила,на такъв си попаднала сигурно Mr. Green,иначе и на мен само такива ми се лепят Joy Joy,ама и между тях както и при по дъртите си има изключения Naughty Thinking

Общи условия

Активация на акаунт