Застрахователен агент

  • 641
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 269
]Здравейте,искам да стана застрахователен агент към компания,която сключва граждански,каско към всички застрахователни компании. Намирам си клиенти,и получавам % от гражданската. Искам да попитам за какъв процент става въпрос ,не съм запозната .  Отворена съм за всякакви мнение,и насоки .

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
За процент не знам, но само брокер работи с повече компании, сещам се за СДИ, Амарант....
Няма как да предлагаш застраховки на всички компании опериращи на пазара или се ориентираш към една или започваш при някой брокер.
Полиците вече са електронни, така че не ти е вариант ГД, а и не си представям някой да ходи с все стикери и перфоратор след него.
Прочети повече по въпроса, ако решиш да се занимаваш с това, има доста материал в интернет.
Не съм се занимавала досега с нещо подобно, но имам поглед върху нещата от познати работещи за застрахователни компании или брокери.
Успех!

# 2
  • Мнения: 3
]Здравейте,искам да стана застрахователен агент към компания,която сключва граждански,каско към всички застрахователни компании. Намирам си клиенти,и получавам % от гражданската. Искам да попитам за какъв процент става въпрос ,не съм запозната .  Отворена съм за всякакви мнение,и насоки .


Здравей,
пиши ми на лично,ако все още проявяваш интерес.

# 3
  • Мнения: 269
Здравейте,опитах да ви пиша на лични ,но сте забранили опцията да получавате лични съобщения. Пишете ми вие . Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт