Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №32

  • 69 557
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 883
Ето и на немски

# 736
  • Мнения: 253
На мен също изпратиха мейла, че ми отказват поръчките за памперсите, за които не е трябвало да се прилага промоцията. Интересното е, че от 5 са ми отказали 1, а другите все още са със статус подготовка за изпращане. При тези получили мейла за канселиране - имате ли все още активни поръчки или са ви канселирали всичко без първата?

# 737
# 738
  • Мнения: 3 453
За памперсите - може да се поръчва по 1пакет и само 1 поръчка от нов акаунт или стар такъв, но само, ако не сте поръчвали от промоцията до сега.

# 739
  • София
  • Мнения: 178
И на мен изпратиха мейла с техн.  Грешка. Язък за времето, което загубих и пропуснатите ползи Wink здраве да е! Остават едни пампи и едни кърпи

# 740
  • Бг
  • Мнения: 846
Аз от един акаунт поръчах два кашона за приятелка. И двата ми ги изпратиха, даже вече са и доставени на превозвача.
Имам пуснат един кашон от друг акаунт, виси на празна карта, че чакам друга приятелка да каже дали го иска. Ако го откаже и на някоя от вас й трябва 5-ца да свирка.

Последна редакция: пт, 02 май 2014, 23:21 от Alexa_a

# 741
  • Мнения: 11 477
Аз свиркам  Peace

# 742
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хайде в НОВАТА ТЕМА, момичета!

П. п. Няма да слагам в първия пост текста за памперсите, както някой поиска, явно вече кодът не е актуален.

Общи условия

Активация на акаунт