София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 107 587
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 154
Включвам се за маникюра. Салон Рустико - Малина. Уникално добра е, винаги съм много доволна от нея.
https://www.facebook.com/RusticoBeautyMore/?fref=ts

25 лв е цената за гел.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 982
Мерси много,това с оформянето нали?А взима ли допълнително за сваляне на стар?

# 707
  • Мнения: X
Хетера, ходих по едно време в Пандерма и бях доволна ( на Борис и Нишава). И аз като теб бях наплашена, но там много добре ми почистваха лицето и никога не съм имала проблеми ( а кожата ми не е идеална). Сега погледнах сайта, за да ти препоръчам козметичката, при която ходих, но не я намерих ( от 3 години не съм стъпвала). Може да е напуснала жената, а не се сещам как й беше името.

# 708
  • Мнения: 154
Мерси много,това с оформянето нали?А взима ли допълнително за сваляне на стар?

Да, с оформянето е. Не взема за махане на стар, което си е плюс за мен Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 9 961
Здравейте, съкварталци  Peace
Живея над 2ро училище.
Вчера излязох да подишам въздух и да видя слънце...та излизам от кауфланд и видях една детска площадка, с хубави пейки, но беше ветрилник, а и не ми беше много удобно покрай децата.

Искам да ви питам, освен парка до 345 - къде можеш да поседнеш, поне, на спокойствие?
Зад блока ми е почти винаги сянка.
В двора на училището само уикендите върви.

# 710
  • София
  • Мнения: 451
Йога има на Родопски извор - Българска йога асоциация.
Козметик, който посещавам и съм много доволна - студио Фиамма, намира се в локалното на Цар Борис и Житница.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 982
Много много ви благодаря.

# 712
  • София
  • Мнения: 9 961
Да знаете откъде мога да купя цип 5м?

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 26 632
Да знаете откъде мога да купя цип 5м?
питай тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=901909.0

# 714
  • София
  • Мнения: 9 961
Мен ми трябва в района.

# 715
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 432
Това 5м 5 метра ли е?  Shocked
Наистина ли съществува цип с такава дължина?!

# 716
  • Мнения: 9 004
Проверете в тапицерския магазин,който се намира в улицата срещу Кауфланд

# 717
  • София
  • Мнения: 9 961
Това 5м 5 метра ли е?  Shocked
Наистина ли съществува цип с такава дължина?!
Да, намерих 10м с 24 машинки, за 9лв  Laughing , но мен ми трябват 5м.

# 718
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Йога има на Родопски извор - Българска йога асоциация.
Козметик, който посещавам и съм много доволна - студио Фиамма, намира се в локалното на Цар Борис и Житница.

И аз ходя там на козметик, само на кола маска съм ходила, но мацката е много симпатична, казва се Вероника. Маникюристката нещо не ми е симпатична, но нищо не ми е правила и не знам дали добре работи.

# 719
  • София
  • Мнения: 451
Йога има на Родопски извор - Българска йога асоциация.
Козметик, който посещавам и съм много доволна - студио Фиамма, намира се в локалното на Цар Борис и Житница.

И аз ходя там на козметик, само на кола маска съм ходила, но мацката е много симпатична, казва се Вероника. Маникюристката нещо не ми е симпатична, но нищо не ми е правила и не знам дали добре работи.
Точно за Вероника става дума Simple Smile аз ходя и на кола, и на почистване на лице. И за двете съм много доволна - работи качествено, а тя самата е много готина

Общи условия

Активация на акаунт