Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 42 850
  • 475
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 628
Е, ама разбира се всеки си има предпочитания и мнение, аз не задължавам с моето. Все пак сме големи хора  Peace
Абсолютно Peace Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 7
Ох, аз днес разбрах, че имам бактерии в урината и доста се притесних, докторката ми изписа Neorenal SR Simple Smile
Дано всичко е наред при всички ни Simple Smile Praynig

# 47
  • Мнения: 281
Добро утро от мен. Дани, не се притеснявай, щом док. не ти е казал че е нещо сериозно, пий си лекарствата и това е  Hug  Не знам ти в коя седмица си, но на мен до сега само веднъж са ми правили изследвания кръв и урина, а като гледам на някои момичета колко често им ги пускат.... newsm78  но док. си знаят най-добре.
 Приятен ден мамчета

# 48
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен Simple Smile
Aniii_b благодаря ти за подкрепата, вече съм в 11 седмица според док., нямам търпение да порасне малкия бебо и да го усетя, но определено трябва да бъда по търпелива, що се отнася до бактериите съм сигурна, че и това ще мине, но трябва да си пия редовно хапчетата.
 Много прегръдки от мен Hug
Мамчета, лек ден и от мен Simple Smile

# 49
  • Мнения: 281
Добро утро и от мен Simple Smile
Aniii_b благодаря ти за подкрепата, вече съм в 11 седмица според док., нямам търпение да порасне малкия бебо и да го усетя, но определено трябва да бъда по търпелива, що се отнася до бактериите съм сигурна, че и това ще мине, но трябва да си пия редовно хапчетата.
 Много прегръдки от мен Hug
Мамчета, лек ден и от мен Simple Smile


 Знаеш ли ...с първата ми неуспешна бременност все бързах, бях в 6 седмица когато се случи лошото, но нямах търпение за сърдечните тонове, кога ще го усетя да рита, какъв пол е ....
 А сега просто се наслаждавам на всеки ден без да му мисля толкова. Вярно е че като чета че мамите усещали бебето и аз все се чудех кога, но не съм се притеснявала, ще излъжа ако кажа че не се вълнувам и за пола, но това е защото часа за ФМ все повече наближава.   Whistling

# 50
  • Мнения: 7
Ох, а на мен  док. ми каза, че няма нужда от ФМ и аз много се колебая дали да не ида на частно в Селената, знам, че е доста скъпо там Sad
Видях, че в АГ Live подробно пише кога какво изследване се прави и защо, но аз май ще се доверя на Природата, тя си знае работата Simple Smile Praynig
Надявам се на финала всички да гушкаме здрави и красиви бебчета  Praynig Hug

# 51
  • Мнения: 281
Относно ФМ има много малко док. които казват за това изследване и ако не са тия сайтове просто няма как да разберем. Според мен това си е изследване за наше лично спокойствие. Как така ше ти каже че няма нужда, в крайна сметка изследването не е по здравна каса, а ти си го плащаш така че ако искаш и където искаш там ще отидеш. За Селена мисля че стуваше около 80 лв, но не съм сигурна. Така че това си е лично твой избор ще ходиш или не и къде  Hug

# 52
  • Мнения: 7
Права си Simple Smile

# 53
  • Мнения: 55
Здравейте!
Зарадвах се като видях темата, ре6их и аз да се присъединя. Преди около седмица разбрах, 4е съм бременна, което бе меко казано голяма изненада, тъй като не е планирано, но въпреки това много се радвам. По принцип съм от Пловдив, макар 4е в момента съм извън България (мъжа ми е 4ужденец), след 4 дни пътуваме за България. Първона4ално бяхме планирали да изкараме 1 месец ваканция в България и да се върнем, но предвид това, 4е съм забременяла, а и засега тук във Финландия ми отказаха постоянно пребиваване, ре6ихме 4е 6те си остана в Пловдив.
Про4етох коментарите ви за лекарите, които посе6тавате.  Аз съ6то търся лекар, проследява6т бременността, по възможност с добра апаратура и определено предпо4итам да е жена-гениколог  Simple Smile
6те се радвам да поддържаме връзка. Желая на вси4ки лека бременност и мислете само хубави не6та   bouquet

# 54
  • Мнения: 281
Здравейте!
Зарадвах се като видях темата, ре6их и аз да се присъединя. Преди около седмица разбрах, 4е съм бременна, което бе меко казано голяма изненада, тъй като не е планирано, но въпреки това много се радвам. По принцип съм от Пловдив, макар 4е в момента съм извън България (мъжа ми е 4ужденец), след 4 дни пътуваме за България. Първона4ално бяхме планирали да изкараме 1 месец ваканция в България и да се върнем, но предвид това, 4е съм забременяла, а и засега тук във Финландия ми отказаха постоянно пребиваване, ре6ихме 4е 6те си остана в Пловдив.
Про4етох коментарите ви за лекарите, които посе6тавате.  Аз съ6то търся лекар, проследява6т бременността, по възможност с добра апаратура и определено предпо4итам да е жена-гениколог  Simple Smile
6те се радвам да поддържаме връзка. Желая на вси4ки лека бременност и мислете само хубави не6та   bouquet



 Здравей и добре дошла при нас. Лека бременност ти желая. Относно лекарите... newsm78  аз от моята съм си доволна, но различни хора, различни представи. Иначе апаратурата й е нова много ясно се вижда всичко, много подробно обяснява, и дори има монитор над моята глава и през цялото време виждам това което и тя.


 Между другото да се похваля - вчера бях на ФМ  и докторката каза че ще имаме момиченце, много съм щастлива, таткото като че ли още свиква с мисълта за дъщеря... Hug Praynig

# 55
  • Мнения: 7
Честито  aniii_b  Hug, да сте  живи и здрави, и винаги много щастливи Simple Smile
Аз също имам подозрение, че ще си имам момиченце  Heart Eyes за изненада на таткото  Simple Smile

 Lina_01 не мога да ти дам съвет за док., но мога да ти пожелая безпроблемна  и лека бременност, и късмет при намирането на твоя лекар Simple Smile

Приятни почивни дни момичета Simple Smile

# 56
  • Мнения: 55
Благодаря за пожеланията моми4ета!
4естито aniii_b, това е 4удесна новина!!
Аз съ6то си мисля да се насо4а към 4-то ДКЦ, от Смирненски съм и ми е сравнително близо, а и 6том имат добра апаратура..
А всеки път ли трябва да се взима направление от джипито преди да се отиде на преглед?

Приятен уикенд на вси4ки! Аз ве4е стягам багажа за България!  Hug

Последна редакция: пт, 23 май 2014, 23:40 от Lina_01

# 57
  • Мнения: 628

А всеки път ли трябва да се взима направление от джипито преди да се отиде на преглед?

Взимаш от ДжиПито направление за ЖК (женска консултация) и с него се записваш при някой гинеколог. Ако е по здравна каса - няма да плащаш на всеки преглед (само за специалните изследвания, които не се покриват от ЗК - БХС, ФМ и др.подобни), ако гинеколога не работи по ЗК - тогава си плащаш при всеки преглед според тарифата на конкретния лекар.  Peace

# 58
  • Мнения: 55
Благодаря за инфото DanyV.

От 2 дни имам едно слабо кафяво зацапване, което 4етох, 4е е 4есто сре6тано в на4алото на бременността, но нямам представа колко време продължава и взех да се притеснявам. Засега мисля да из4акам о6те 2-3 дена да се върнем в Пловдив и там да отида на лекар, за6тото тук нямам осигуровки и 6те е много скъпо.

# 59
  • Мнения: 281
Благодаря за пожеланията моми4ета!
4естито aniii_b, това е 4удесна новина!!
Аз съ6то си мисля да се насо4а към 4-то ДКЦ, от Смирненски съм и ми е сравнително близо, а и 6том имат добра апаратура..
А всеки път ли трябва да се взима направление от джипито преди да се отиде на преглед?

Приятен уикенд на вси4ки! Аз ве4е стягам багажа за България!  Hug

 Благодаря ви момичета, хайде скоро и вие да се похвалите.

 Относно направлението...в началото на моята бременност си взех направление за установяване на бременността и след това с това направление моята АГ ме викаше още няколко пъти за да ме следи че имах малко проблеми преди това. След това си взех направление за записване за ЖК което важи през цялата бременност. Сега само си плащам по 10 лв за видеозон защото по здравна каса имаме право само на 3 безплатни. Поне при моята АГ е така, не знам другите момичета как са.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт