Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 42 875
  • 475
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 55
Благодаря  aniii_b! Ве4е ми стана ясно горе-долу какъв е реда Simple Smile

Как преживяхте земетресението? Изпла6ихте ли се? Аз се радвам, 4е го пропуснах.

Между другото в4ера и днес ходихме на лекари, за да се види от какво ми е това леко те4ение... Казаха, 4е вси4ко е както трябва и не могат да установят при4ината. Вярвам вси4ко да е наред.

# 61
  • Мнения: 220
Здравейте момичета и аз да се присъединя. Не съм от пловдив, но живяхме там, пазаруваме си от там, ще си правя 4д и фм при д-р Малинова и като цяло съм се насочила да раждам във Вми. В 5ти месец съм, за сега ще имаме момиченце.

# 62
  • пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен. И аз да се запиша. На 36 г. съм в 8 г.с, втора бременност с проблеми, но се надявам този път всичко да е както трябва.  Praynig
Тази седмица в четвъртък съм на преглед надявам се да чуем сърчицето, а в петък имам консултация при Даскалов, да видим и той какво ще каже, имам желание той да ме след извън ЖК.
Успех на всички в бременеенето и ако има нещо ще питам и ще ви следя. smile3525

# 63
  • Мнения: 281
  Здравейте на новите мами. Желая ви безпроблемна бременност.
  Аз тия дни не съм много активна, че с тия балове...Пък и братовчедка ми също беше абитуриентка вчера та малко се поизморих от емоции и обикаляне с нея по фризьори и гримьори  Laughing , но това са приятни емоции.
  Относно земетресението аз съм в Сливен при родителите ми и тук живеем на 13-я последен етаж, блока е тънък дълъг и така ни разлюля.... #Crazy  Изчакахме да спре да люлее и слязохме пеш по стълбите. Честно да ви кажа поуплаших се и дори нещо на на кръвното явно ми стана - цял ден бях със световъртеж. А малката ми госпожица така ме рита цял ден след това  baby_neutral newsm78
 
 Приятен ден и извинете за дългия пост.

# 64
  • Мнения: 55
Добре до6ли на новите моми4ета!  Hug
 
Лелеее толкова на високо, много е неприятно. Милото мъни4е, те вси4ко усе6тат. 

Ние днес пристигнахме в България, пътуването бе6е доста изморително, след като пристигнахме те4ението ми се засили и веднага отидох на лекар, назна4и ми терапия, доста се притесних  Sad Но пък добре, 4е се прибрахме, за6тото във Финландия изоб6то не назна4ават никакво ле4ение за такива симптоми в на4ална бременност, казаха ми да отида 4ак след 3 седмици  Shocked

# 65
  • Мнения: 281
Добре до6ли на новите моми4ета!  Hug
 
Лелеее толкова на високо, много е неприятно. Милото мъни4е, те вси4ко усе6тат. 

Ние днес пристигнахме в България, пътуването бе6е доста изморително, след като пристигнахме те4ението ми се засили и веднага отидох на лекар, назна4и ми терапия, доста се притесних  Sad Но пък добре, 4е се прибрахме, за6тото във Финландия изоб6то не назна4ават никакво ле4ение за такива симптоми в на4ална бременност, казаха ми да отида 4ак след 3 седмици  Shocked

  Добро утро от мен. Добре дошла в България  Hug

  В началото и аз имах кафеникаво зацапване и бях много притеснена. Около 20 дена бях на Прогестан (вагинално) ...мисля че така се казваха, не мога да си намеря рецептата  newsm78
Не се тревожи, след като са ти предписали лечение няма страшно.  Peace

# 66
  • Мнения: 55

Благодаря ти за успокоението.

На мен ми изписа Утрогестан 3х2 за пиене и два спазмолитика, оба4е явно ми дойдоха много тези лекарства, днес се по4увствах стра6но отпаднала все едно всеки момент 6те припадна и се налага да намаля лекарствата. Вярвам, 4е 6те се подобря, поне болките ми из4езнаха. Пове4е със сигурност няма да предприема такова дълго пътуване в това състояние, но този път няма6е как, за6тото след 2 седмици ни е сватбата и сме поканили доста хора, вси4ко е планирано и няма как да не се появим на сватбата си  Wink

# 67
  • Мнения: 281
 Знаеш ли...може и моите да бяха Утрогестан, лелеее как съм започнала да забравям  ooooh!

 Иначе ти предстоят приятни емоции и покрай тях времето бързо ще мине.   bouquet

# 68
  • пловдив
  • Мнения: 187
И аз съм на Утрогестан 3х2 т. от началото и все още ги пия, нормално е да се чувстваш отпаднала, ако се пие през устата сваля кръвното и общо взето си като парцал. По принцип е по-добре вагинално, но при теб щом има зацапване съм чувала, че не е много добре до 12 г.с. да се слага каквото и да е. Аз удрям по едно слабо кафе след тях и съм добре Laughing   че и без това ми е малко ниско кръвното.

# 69
  • Мнения: 55
Явно доста 4есто го изписват, 6те си го продължа, няма как, само 4е спрях no-spa, за6тото и те свалят кръвното и явно в комбинация става о6те по-зле  Simple Smile
Само незнам как 6те танцувам на сватбата като доктора поне засега ми каза да си по4ивам пове4е, може пък до тогава да се променят не6тата, в понеделник съм пак на преглед.

# 70
  • Мнения: 281
  Спокойнооо, имаш време ще свикнеш с хапчетата и ще видиш че няма да седнеш и за минутка на сватбата.  Peace

# 71
  • Мнения: 55
Добре 4е сте вие моми4ета, ина4е 6тях да съм много по-притеснена   bouquet

Имам да свър6а доста не6та в следва6тите 2 седмици, а се изморявам толкова бързо  Grinning

# 72
  • Мнения: 281
Лина, един съвет от мен  Embarassed намери си помощници и хич не ги жали. Аз като си представя какво тичане беше покрай моята сватба и то не беше сватба, а едно обиновено подписване с 10 човека. ..Добре че майка ми и сестра ми ми помагаха от разстояние с кошничките, с подаръчетата за гостите. Представям си какво ти е.

# 73
  • Мнения: 55
Ами те моите "помо6тници" са все заети, работят до късно, 6аферките до никъде не са стигнали с роклите и днес 6те ходя да им взимам плат. А преди сватбата 6те пристигнат гости 4ужденци, трябва да се вземат от лети6тето. Аз естествено няма да ходя, макар 4е много ми се иска. Гледам да разпределям зада4ите малко по малко, така 4е да не се събират много не6та в един ден и да не се изморявам. Оба4е по4ти никой не знае, 4е съм бременна и 6те се 4удят какво става  Grinning Трябва да кажа поне на най-близките ми приятелки.

# 74
  • Мнения: 281
  Уффф представям си какво ти е. Само не се преуморявай много, след време ще си спомняш с усмивка   Hug В Пловдив ли ще е сватбата?

  Аз да ви кажа вече съм си харесала една количка и днес ще водя мъжа ми да я види, защото нещо по картинка не му допадна, но в крайна сметка нали аз ще я бутам  JoyКакто си мислех количката да я вземем последна май ще стане първа, ама какво да направя влизам да гледам кошари пък си харесвам количка.  Joy

 Приятни почивни дни от мен момичета    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт