Отговори
# 15
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Па мъцни де,ся чак и без думи  hahaha hahaha hahaha
Хайде още едно ще ти сложа тогава  Heart Eyes Hug Hug
Heart Eyes Heart Eyes

Ох, беееееееееееее, много хубави думи, много хубави Хазатайчета  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 16
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Хайде последно,че Гъбка ще трябва със стирката да я събираме,разтопи се  Heart Eyes Joy Joy Joy Joy
Мише,защо да не може да и викаш така,може и Гъбка,или Габи,както си избереш,тука всичко е разрешено  Hug Hug Hug

# 17
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
   newsm51 smile3525 newsm51 за темата

Така съм се смяла на поста за Енгин и Туба от предната тема  Joy Joy Joy
Аз няколко пъти четох,че викам аз ли нещо не мога да усетя иронията ,ама те си говорят съвсем сериозно хората  ooooh!

Ама, ти сериозно ли  Shocked Да отида и аз да видя освен  Mr. Green Не съм го гледала Енгин, ама чак такъв талант   Thinking

Екстри /не знам, дали мога да ти викам Гъбак  BlushHug

Мише  Hug Heart Eyes Всякак можеш да ми викаш  Laughing Hug

# 18
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде последно,че Гъбка ще трябва със стирката да я събираме,разтопи се  Heart Eyes Joy Joy Joy Joy
Мише,защо да не може да и викаш така,може и Гъбка,или Габи,както си избереш,тука всичко е разрешено  Hug Hug Hug

Оххххххххх, ама наистина ме разтопи  Rolling Eyes Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ама като почнеш с тези колажи с думи, направоооооооооо Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Мерси, Ирчок  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 787
Зизунчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, благодаря за уютната ни къщичка Heart Eyes

Скрит текст:

Ирчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ей страхотна си, колажите са разкошни, а комиксите  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao, с парцалетката изби рибата Joy Joy Joy Joy
И понеже от вчера ми се сърдиш, другарко Grinning, за теб, да имаш какво да сваляш утре в залата Grinning

Скрит текст:

И за другите диспансерки  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

# 20
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Зизунчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, благодаря за уютната ни къщичка Heart Eyes

Скрит текст:

Ирчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ей страхотна си, коражите са разкошни, а комиксите  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao, с парцалетката изби рибата Joy Joy Joy Joy
И понеже от вчера ми се сърдиш, другарко Grinning, за теб, да имаш какво да сваляш утре в залата Grinning

Скрит текст:

И за другите диспансерки  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Аз от за другите диспансерки   Laughing Hug
eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat

# 21
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тя нарочно Джейно,да мога да се освиня сега иска  hahaha hahaha hahaha
Аз и сръдня,туй са две несъвместими неща  Naughty Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 30 820
  bouquet

Колажчета с текст Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Булка ядат Laughing ама не по цял ден Laughing

Аз да се изкажа LaughingЕнгин за мен е невероятен талант Peace но да казвам че изнася сериали на свой гръб #Crazy и че другите са само фон във филмите ooooh! и да не харесваш никоя партньорка как играе #Crazy еми Туба и Берен за мен са класи Peace

Що не са ми отговорили на въпросчето ми newsm78 Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 30 206
Екстри, Ирка, "Габи" ми харесва най-много  Hug

# 24
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ренку,направо са те скокнали от раз гледам  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 21 201
Досега гледах КСШ и още не съм гледала фрагмана на Приливите, Вие гледахте ли го, интересен ли е!?

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Екстри, Ирка, "Габи" ми харесва най-много  Hug

 Grinning Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 15 884
Зизунчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, благодаря за уютната ни къщичка Heart Eyes

Скрит текст:

Ирчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ей страхотна си, коражите са разкошни, а комиксите  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao, с парцалетката изби рибата Joy Joy Joy Joy
И понеже от вчера ми се сърдиш, другарко Grinning, за теб, да имаш какво да сваляш утре в залата Grinning

Скрит текст:

И за другите диспансерки  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Аз от за другите диспансерки   Laughing Hug
eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat
Може  Laughing Зимай една ягодка и бегай Mr. Green Joy Joy Joy

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Гъбка,го гледа Наде,аз не съм  Peace
А в туитър Каптана и Джансуто си меткат туитове,че си липсвали и се обичали  Flutter

# 29
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Досега гледах КСШ и още не съм гледала фрагмана на Приливите, Вие гледахте ли го, интересен ли е!?


Да  Grinning Peace Тц Naughty Mr. Green
На двата въпроса отговорите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт